|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   all inclusiv varianta+dva otroka 1 in 3 leta?
13.12.2006 22:36:11   
Gordana-3
zadnjič sem že spraševala za kraj počitnic, sedaj pa me zanima še nekaj user posted image . namreč, z možem sva razmišljala tud, da bi vzela all inclusiv varianto v kakšnem hotelu. zanima me, če ste šle na takšne počitnice z dvema majhnima otrokoma in kako se je to obneslo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: all inclusiv varianta+dva otroka 1 in 3 l...
14.12.2006 6:32:03   
vesna.com
Ja to je fino,ker plačaš itak samo za dve osebi(vsaj jaz sem ko so bli tolk stari),za hrano ti pa itak ni treba skrbet ker če je samopostrežna je itak ok,mi smo meli večerjo postreženo smo pa dobili tri.Tko da je blo v vsakem primeru super.

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: all inclusiv varianta+dva otroka 1 in 3 l...
14.12.2006 8:26:05   
crci06
all inclusive mora pa ja bit fajn...
ne glede na to, kolk bo triletnik pri hrani "po tleh zmetal" ali se zmišljeval, vedno bo dovolj vsega in dovolj izbire...

Samo, da ne boš svojih treh s tem razvadila, da bodo potem še doma hoteli all incluzive varianto, hahaha..

malo šale mora bit. Upam, da ne zameriš.

brez šale pa: meni se sliši zelo OK.

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: all inclusiv varianta+dva otroka 1 in 3 l...
14.12.2006 10:09:30   
al1*
Mi smo bili parkrat v hotelu z all ponudbo. Če si bolj kot ne ves čas na enem mestu, potem je fino. Glede plačila pa imajo hoteli zelo različno - mi smo enkrat tudi za dvoletnika morali plačati pavšalno ceno. 

_____________________________

lp


(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: all inclusiv varianta+dva otroka 1 in 3 l...
14.12.2006 10:23:09   
viv_
Meni pri teh varianth ni všeč, da si vezan na hotel. Mi pa radi letamo okog. Pa pri tako majhnih je fajn, da maš kakšen kuhalniček sabo, če hočejo ponoči slučajno kakšen čaj ali mleko ali kaj.

Pa še nekaj mi pri hotelu ni všeč - ko grejo otroci zvečer spat, nimaš kaj počet v sobi.

Ampak vse je stvar navade in organizacije. Jaz grem rajš v apartma ali pa držinsko sobo, če imajo na razpolago.

V vsakem primeru uživajte maksimalno!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...
Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?