|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   analni seks-menjavanje
8.5.2009 11:59:09   
Anonimen
Zanima me, če obstajajo kakšne posebne nevarnosti pri analnem? Npr. se mi zdi, da sem zasledila, da ni dobro da gre iz zadnjične odprtine pol v nožnico, da ne zaneseš kakšnih bakterij, ampak ni pa fajn, da je treba merkat, ker je fino, če malo menjaš (govorim zase).
Sva pa včeraj prvič tako (prej mi je bilo neprijetno) in ko sem šla danes na Wc je bilo kar precej sluzi, ki je bila malo krvava. A katera ve kaj več o tem, plis?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: analni seks-menjavanje
8.5.2009 12:01:04   
Anonimen
ja , ni priporocljivo, ker iz anusa lahko preneses bakterije v noznico.....
to je to. simpl.
ce si imela pa krvavo sluz, pa te je lahko kaj ranil

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: analni seks-menjavanje
8.5.2009 13:06:43   
bskrle
Poglej na Pušenjakov forum, tam je nekaj dobrih odgovorov na tvoje vpr.

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: analni seks-menjavanje
8.5.2009 15:28:05   
Anonimen
Meni tudi ni fajn analni, sam kaj ko moj na smrt uživa ob njem.Po porodu si cel razvlečen.
Tudi meni  potem malo krvavi, pa mala ranica se mi nardi.Seveda pa ne smeš iz anal. v vaginalni.

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
8.5.2009 23:36:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: analni seks-menjavanje
10.5.2009 10:30:53   
ronja
Izkušenj nimam, ampak teoretično verjetno ne bi bilo problemov, če bi za analo uporabljala kondome, pa ga dasta potem dol za nazaj v vagino... Sicer pa res ni dobro nosit bakterije iz zadnje luknje v sprednjo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: analni seks-menjavanje
10.5.2009 21:23:13   
Anonimen
meni je prva misel ob analnem higiena in možnost prenosa bakterij. kljub temu, da lahko analni del dobro umiješ znotraj, so ponavadi bakterije bolj prefrigane kot si mislimo ljudje. in to je prvi razlog, zakaj analnega ne prakticiram, saj je moja nožnica že tako preveč občutljiva.
bi se pa strinjala s predhodnicami, da ne bi bil odveč kondom ali pa da ko se spravite v analo, da tam tudi ostanete. pa dobro podmažte, da se vam ne bo venomer vnemalo, ko se vam ranice ne bodo celile in boste potem že iz tega naslova potem kaj fasale.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: analni seks-menjavanje
12.5.2009 19:06:30   
loredana
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Meni tudi ni fajn analni, sam kaj ko moj na smrt uživa ob njem.Po porodu si cel razvlečen.
Tudi meni  potem malo krvavi, pa mala ranica se mi nardi..


Svašta ženske kaj vse ste pripravljene ene delat......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: analni seks-menjavanje
17.5.2009 16:54:44   
črticaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zanima me, če obstajajo kakšne posebne nevarnosti pri analnem? Npr. se mi zdi, da sem zasledila, da ni dobro da gre iz zadnjične odprtine pol v nožnico, da ne zaneseš kakšnih bakterij, ampak ni pa fajn, da je treba merkat, ker je fino, če malo menjaš (govorim zase). mi2 sva dokler nism jz lažjiga vnetja fasala,.. zj pa najprej v V poj pa u A
Sva pa včeraj prvič tako (prej mi je bilo neprijetno) in ko sem šla danes na Wc je bilo kar precej sluzi, ki je bila malo krvava. A katera ve kaj več o tem, plis?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?