|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   anksioznost med nosečnostjo
11.1.2015 0:50:46   
masak
Drage bodoče mamice!

sem študentka zadnjega letnika magistrskega študija psihologije Filozofske fakultete v Mariboru. pišem magistrsko delo na temo anksioznosti med nosečnostjo ter bi pri tem potrebovala vašo pomoč

čas nosečnosti je lahko za vsako žensko zelo stresno obdobje, saj ne ve kaj lahko pričakuje, dogajajo se razne telesne spremembe, prav tako pa v vsaki obstaja skrb za zdravje svojega otroka. moj cilj je ugotoviti kaj so vzroki in dejavniki vašega neprijetnega počutja, kaj so vaše skrbi in kaj lahko naredimo, da se jih znebite.

prosim vas, da izpolnite kratko anketo, ki vam bo vzela 5 minut.

povezava do ankete: http://anksioznost.raziskava.eu

če vam ne bi bilo odveč, bi vas prosila, da anketo delite med prijateljice.

zelo sem vam hvaležna za pomoč!

Maša Kerin
Neposredna povezava do sporočila: 1
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?