|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ansambel Tapravi faloti
20.1.2009 10:33:06   
sxy
Mene pa zanima če jih katera pozna oz. če jih je imela katera na poroki ali če jih je slišala katera igrat na kakšni poroki.
Pa me zanimajo vaše izkušnje??? Ali imajo kak program, kakšen repertuar glasbe so igrali,...
Hvala!

< Sporočilo je popravil sxy -- 20.1.2009 10:45:45 >


_____________________________

When we wake up in the morning, we have two simple choices. Go back to sleep and dream, or wake up and chase those dreams.
Choice is yours...



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ansambel Tapravi faloti
23.1.2009 8:00:15   
keira1977
Živjo,

no naj ti povem svojo zgodbo v zvezi z njimi.S takratnim fantom sva jih najela za najino poroko, šla sva jih poslušat na eno rojstnodnevno zabavo in sva bila kar zadovoljna. No poroka se je približevala in glej ga zlomka so odpovedali ker so takrat imeli en pomembnejši nastop na enem festivalu....sicer so nam zrihtali nadomestilo sam ni blo to to. Moji svatje so bili kljub vsemu zadovoljni midva pa ne ker ta ansambel ni imel nobene igrice oz. sam 2.

Toplo ti priporočam, da če se ne poročiš v najbolj in mesecih, da najameš druge, da se ti ne bo zgodilo kot meni.

Pa lepo se imej

LP S

(odgovor članu sxy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ansambel Tapravi faloti
24.1.2009 22:02:55   
tabi
moja kolegica jih je imela user posted image user posted image user posted image user posted image same pohvale,res od sprejema pred gostilno do veliko skečov,glasbe take in drugačne.Priporočam,ampak so res ful,ful zasedeni,ker kolegica jih je 8 mesecev prej rezervirala in dala avans(jul.2007)

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu keira1977)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ansambel Tapravi faloti
25.1.2009 9:24:53   
bamoocham
Ja res so ful zasedeni, sam žurko pa naredijo!!!
Sem se pogovarjala z enim članom (je moj sodelavc), pa je rekel, da majo ful natrpano,mogoče zdj malo manj. Največ pa tam od maja do septembra, ko je največ porok. Tole je njihova spletna stran, če ti kaj pomaga:
http://www.tapravi-faloti.com/

(ta post ni mišljen kot reklama)


< Sporočilo je popravil bamoocham -- 25.1.2009 9:30:57 >

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ansambel Tapravi faloti
25.1.2009 17:44:06   
sxy
hvala za odgovore...
Sj mi jih že imamo rezervirane za poroko, sam jih še nisem slišala igrat(res ne poslušam preveč te glasbe). Mi jih je priporočil oče, pa sem hotla slišat še mal mnenja katerega ki jih je slišal igrati na poroki.
Hvala...



_____________________________

When we wake up in the morning, we have two simple choices. Go back to sleep and dream, or wake up and chase those dreams.
Choice is yours...




(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?