|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   aparat za sladoled- navodila
20.6.2014 8:51:20   
*miska.mcc*
po stari mami sem "podedovala" aparat za sladoled. (v bistvu ni mašinca, apat tista "skleda", ki se jo da ponoci v zamrzovalnik)

kako se s tem dela sploh? navodil ni bilo zraven.

hvala!user posted image

tak je:

user posted image


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 20.6.2014 8:54:34 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: aparat za sladoled- navodila
20.6.2014 10:20:49   
malaMravljica
Super si to podedovala.

Imas kasno kodo izdelka, ce ne jo pa stric google najde in jo das v ta iskalnik notr.
Al pa poklic na bosch center v Slo in prosi, ce ti dajo na mail.

https://portal.bsh-partner.com/portal(bD1kZSZjPTAwOQ==)/PORTALFRAME.HTM


(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: aparat za sladoled- navodila
21.6.2014 12:35:11   
ronja
Skledo daš v zmrzovalnik (pravijo, da je dovolj čez noč, ampak je boljše 24 ur, sploh pa je NUJNO taprvič, ko jo daš not, da je vsaj 24 ur not).
Narediš sladoled in ga daš v hladilnik, da se ohladi, kolikor se le more (če ne bo dovolj hladna zmes, se ti bo skleda preveč pregrela med mešanjem in ne bo nastal lep kremast sladoled).
Vzameš skledo iz zmrzovalnika, not vliješ zmes za sladoled, daš gor še motorček z mešalko in vključiš. Najboljše, da ga daš delat nekam v klet ali pa vsaj na tla, kjer je malo hladneje kot na kakem s soncem obsijanem pultu... Seveda paziš, da nimajo dostopa mački in malčkiuser posted image .
Po dobre pol ure do 3/4 ure je zadeva narejena. Eni zapiskajo, ene moraš poslušat, kdaj se začne matrat...

PS: če ti motorček crkne (redko) ali če se ti zlomi pedalka ali kak njen del (zeloooo pogosto, verjetno ne bo problem pri tem, ki je verjetno že star in takrat je bila boljša plastika v uporabi), lahko posodo še vedno uporabljaš, samo da ti na roke mešaš in pride čisto isto dobro (tako delamo na morju). Ker rezervnih delov itak ne dobiš, vsako leto zamenjajo model, pa garancija navadno "ne velja" na te dele, ki grejo:D. Če ta tvoja reč sploh nima motorja (vidiš tako, da nima nobene žice z vtikačem:D), potem lahko še vedno delaš tako kot opisano.

POročaj, kako ti bo ratalo:)

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: aparat za sladoled- navodila
21.6.2014 12:48:13   
*miska.mcc*
hvala obema!!!!

imamtisto posodico, ki je na sliki zgoraj. (brez kablain pokrova in metlic, iitd, itd)  moram jit še malo brskat po mamini shrambi. user posted image

in tole: 

user posted image

posoda za sladoled se lepo usede na to večjo masino.  metlice so pa prevelike.  se pravi, da moram mešat na roke?  kolko časa in na koliko časa?


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: aparat za sladoled- navodila
21.6.2014 12:53:26   
ronja
Mešat moraš kar bolj ali manj skoz, ker sicer se na stenaz posode naredi predebela plast in je ti s svojimi mišjimi rokicami ne boš mogla več dol spraskat (ok, tvoj mišon bi mogoče lahko, ampak sladoled ne bo tako rahel). Če ga mešaš na roke, je v taki posodi hitreje fertig kot če meša mašinca (večkrat preverjeno, ne vem, ali ker bolj postrgaš ali ker mašinca z motorjem greje, ampak je razlika): ti moraš mešat nekje 15-20 min, mašinca pa dela cca 30-45 min. NI da bi zdaj morala non stop samo mešat, lahko zraven pospravljaš posodo iz pomivalca, samo moraš pa vsako minuto pomešat,najlažje s kako spatulo, s tem tudi ne boš posode poškodovala.

Če imaš oboje od Boscha, malo vprašaj, mogoče bi dobila še metlice kot rezervni del, prej seveda poglej, če jih nima stara mama kje. Saj verjetno je kupila vse skup - kot dodatek k temu multihudiču:D. Dokler ne dobiš metlic, pa se bojim, da ti posoda in posebej motor brez vmesnega člena ne bosta nič sama naredila:D.

PS. metlica za mešat sladoled ni taka kot una za stepat smetano ali mesit testo. To bo vsekakor ena PLASTIČNA, navadno bela zadeva, ki bo prišla čisto do stene posode (sicer ne dela, če ne postrga s sten, ker ravno tam sladoled zmrzuje). Da boš vedela, kaj iskat. Z navadnimi metlicami ne boš nič naredila, ker bojo prešvoh in ker ne bojo prišle do stene. Lahko samo zmrzneš v drugi posodi v zmrzovalniku, pa potem stepeš, pa spet daš malo zmrznit, pa spet stepeš. Tam se potem navadne metlice obnesejo, samo mora bit posoda taka, da to prenese - tu boš teflon dol spraskala, če boš z navadnimi metlicami ordinirala.

< Sporočilo je popravil ronja -- 21.6.2014 12:55:35 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: aparat za sladoled- navodila
21.6.2014 14:07:51   
kokosh
Če nimaš plastične metlice, lahko mešaš "peš" s silikonsko lopatko user posted image

Meni zadnjič ni uspelo narediti druge zaporedne runde v istem piskru (v kuhinji je bilo skoraj 30°C), pa sem cel pisker od sladoledarja z maso vred vrgla v zamrzovalnik in potem vsake toliko premešala od robu navznoter ...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: aparat za sladoled- navodila
23.6.2014 10:42:28   
ronja
Ja, to je ta peš sistem:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: aparat za sladoled- navodila
23.6.2014 10:47:37   
*miska.mcc*
sem šla vceraj peš pri vanilijevem.

in ga je zmanjkalo za čas posla. Hoferjev sladoled je ostal nedotaknjen. user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: aparat za sladoled- navodila
23.6.2014 10:51:29   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: kokosh

... (v kuhinji je bilo skoraj 30°C), pa sem cel pisker od sladoledarja z maso vred vrgla v zamrzovalnik in potem vsake toliko premešala od robu navznoter ...
  


tko sem sama naslednjega. (čokoladnega)  user posted image


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 23.6.2014 10:52:03 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: aparat za sladoled- navodila
23.6.2014 11:12:55   
ronja
in ga je zmanjkalo za čas posla. Hoferjev sladoled je ostal nedotaknjen.

Haha, pri nas je isto! Imamo že ena 2 ali 3 mesece not kupljen čokoladni sladoled, pa se ga živa duša ne dotakne (pa ga ponujam!user posted image ) Je pa problem, ker se ti otroci (in ne/mož) razvadijo... in potem hočejo skoz domače metuser posted image .

Miška, dokler se ti posoda zmrzuje, lahko narediš kak semifredo, ta ne rabi mašince - vliješ v plastično posodo, zapreš s pokrovom in daš v zmrzovalnikuser posted image . Pa so tudi dobri, Jamie ima par prav fajnih:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: aparat za sladoled- navodila
27.6.2014 11:45:32   
amii
Take lušte mi ženske delate s tem sljadoljedom, da sem še sama začela iskat mašino za sladoled user posted image
Ronja dala si super recepte in komaj čakam da poskusim še sama. In iščem tudi one posodice za lučke delat, da bosta ta mala dva lahko lizala.

_____________________________

Pa imamo svoj sonček

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: aparat za sladoled- navodila
27.6.2014 16:03:21   
ronja
amii, pred kratkim sem v eni temi napisala vse modelčke za lučke, ki jih imam, njihov volumen in kje so bile kupljene. Če ti kaj pomaga - mislim, da je naslov nekaj v smislu "Modelčki za lučke iz Kika" ali nekaj takega. Teh iz kika sicer nimam in ne poznam, zaenkrat mamo dovolj;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu amii)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: aparat za sladoled- navodila
27.6.2014 16:11:46   
ronja
Evo, mogoče ti kaj pride prav.

Nekoč sem kupila modelčke, ki imajo na spodnji del, kjer je tudi držalo od lučke, tako oblikovano, da ujame vse, kar kaplja iz lučke in iz tiste mini čašice štrli slamica, skozi katero potem otroci posrkajo, kar steče dol. Se mi je zdela genijalna zamisel in sem jih kupila, samo je problem, da so ti modelčki pa res ogroomni za tamale (katerim so namenjeni z uno slamico...)

Sicer pa evo ti volumne, sem si jih enkrat izmerila:
- modelčki Fackelman (iz hipermarketa Merkator/Špara, itd...): 50 ml, so posamič in se zataknejo en v drugega, prodajajo po 4 skupaj, mi jih imamo verjetno kakih 12user posted image - torej za 600 ml
- modelčki dežnički (pojma nimam, kje kupla) - 4je se skupaj držijo v enem stojalu: 50 ml (x4), mamo samo en komplet s 4imi, so pa najbolj priljubljeni - za 200 ml
- Ikeini modelčki: imajo stojalo, ampak so vsak zase: 65 ml (x6), imamo mislim da 3 komplete, torej za 390, 780 ali 1170 ml (odvisno koliko kompletov napolnim)
- modelčki s slamico - 80 ml, se 4je skup držijo v istem stojalu - torej za 320 ml, kupljeno v hipermarketu Merkator ali v Lesnini Brdo
- silikonski modelčki, kot za Calipso lučke - taki sploščeni konusi s pokrovčki, ki tesnijo iz Lesnine Brdo - 100 ml, mam 2, dobila za rd enkrat:) Ti so za otroke res navadno preveliki, vsaj kot posladek- za 200 ml
Seveda se da potem glede na količino narejene mase to vse skombinirat, da pride prav. Včasih sem to namreč računala, zdaj nima več veze, ker tamali šejk, ki ostane, ne glede na količino, z veseljem spijejo in moram itak naredit 2no dozo:D. Ampak mogoče komu prav pride.
PS: In seveda je v teoriji možno zamrznit tudi model, kjer niso vse luknje napolnjene... ampak to samo v teoriji:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?