|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avgustovke 2012
1.12.2011 19:34:28   
urssi
Upam, da teme nisem spregledala! Me čudi, da še ni nobene. Moj PDP po mojih izračunih je 6.8. Upam, da se še katera pridruži...da ne bom samevalauser posted image No, pa tudi seznami mi ne gredo naboljeuser posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avgustovke 2012
1.12.2011 20:11:12   
Anonimen
Po letu poskušanja sem tudi jaz danes zagledala črtico. Čisto potiho povem, da sva zelo srečnauser posted image
Zdaj pa se še malo potuhnem za kak teden pa potem še enkrat delam test, sploh ne upam verjet ...znakov nimam, razen napetih in bolečih prsi
urssi...čestitke!

(odgovor članu urssi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avgustovke 2012
1.12.2011 20:20:17   
Goldy
Drage moje avgustovke 2012. Sama sem bila avgustovka 2011. Vsem vam želim veliko veliko radostnih trenutkov s svojimi trebuščki in kasneje z otročki!!user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avgustovke 2012
2.12.2011 10:14:26   
coris
no da ne bosta sami se vama še jaz pridružim...sicer se še tresem ali je to res mogoče ampak po mojih izračunih je moj PDP 11.8.2012. Doma imam 6 mesečno hčerkico in kar strah me je ko pomislim da nam je v prvo uspelo...skor ne morem vrjet da je to mogoče....molim molim in upam upam da bo vse OK in da donosim zdravega dojenčka. V prvo je blo od zdravljenja do obupa...uspelo šele ko smo obupali v drugo pa je kot kaže kar takoj ratalo. začel smo pa tko zgodi zato, ker me je bilo strah da bo kar trajalo in trajalo preden se primeuser posted image

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: avgustovke 2012
2.12.2011 10:39:05   
M_mojca
Živjo živjo!! user posted image

Tudi js se pridružujem avgustovkam 2012!!! :) Pričakujem drugega otročka, sicer popolnoma nepričakovano, presenečenje, a niti pomislila nisem da nebi obdržala! Upam da bo vse ok!!
Po mojih izračunih imam PDP 4.12.2012 user posted image

Čestitke drage mamice!!! user posted image user posted image user posted image

Kako se počutite??


_____________________________

23.10.2008 je na svet pokukal najin pikec po imenu Nik

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: avgustovke 2012
3.12.2011 7:45:41   
Anonimen
Pozdrav in čestitke coris in M_mojca!
Mene tudi zanima vaše počutje, ker meni ni nič slabo, samo dojke me bolijo, drugo je vse kot ponavadi. Malo me skrbiuser posted image
Je pa res, da mi tudi v prvi nosečnosti ni bilo slabo, samo se ne morem spomniti, kdaj me je začelo v jajčnikih špikat in podobno.
Po mojih izračunih imam rok 8.8.

(odgovor članu M_mojca)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: avgustovke 2012
3.12.2011 12:03:00   
M_mojca
Mene nič več ne špika po jajčnikih, me je pa kak teden nazaj. Tudi slabo mi ni, vse ok zaenkrat, je pa nekaj stvari ki mi jih ne paše jest; recimo jabolka. user posted image Pa jih imam drugače zelooo rada.
Tudi mene občasno bolijo dojke, imam napete in dozdeva se mi da so mi zrastle user posted image Za to je še najbolj vesel moj najdražji user posted image user posted image Hihihi user posted image

Sem pa danes imela že nekaj hudih krčev, tako bolečih da sem čisto plitvo dihala, kar oblivalo me je, in so trajal kako minuto do dve, potem pa popusti... JE TO NORMALNO???


_____________________________

23.10.2008 je na svet pokukal najin pikec po imenu Nik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: avgustovke 2012
3.12.2011 12:48:20   
coris
no jz nimam nobenih znakov pa sm mela predn sm test naredila vrtoglavice, slabost, zvijanje v trebuhu, mozolje in pikanje v prsih,in spet mi noro pašejo makaroni s česnovo mezgo. vse je zginlo razen česnove mezge z makaroni se mi lušta vsak dan ;) je blo v prvi nosečnosti podobno pa so se mi znaki v 8 tednu vrnili in sm pol vsak bruhala ko nora do 6 meseca da sm ene 6 kg shujšala. bomo vidli kaj bo tokrat. prsa mam čist uvela saj sm komaj 6 mesecev od poroda in od silnega črpanja so ostale posledice...pa briga me ;) jaz sem mela v prvo vrečke do 3 dni po porodu ko so se napolnile ;) tokrat pa smo molim da bo vse ok k ni nobenih znakov več user posted image

(odgovor članu urssi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: avgustovke 2012
3.12.2011 12:55:59   
coris
kr strah me je.

(odgovor članu urssi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: avgustovke 2012
3.12.2011 17:33:53   
Anonimen
Evo coris, jaz prav tako nimam nobenih znakov, razen dojke občutljive, trde, nisem dobila user posted image in en pozitiven test - ampak to me ne prepriča ravno, ker sem imela tako pestro leto, z dvema pozitivnima testoma, pa nismo prišli do prvega pregleda pri 8 tednih. Zato se kar nazaj držim in skušam ne razmišljati preveč. Pojedla bi pa vse- štrudel, zrezke, čips, smoki - MA NIČ MI NE SMRDI - to ni feruser posted image

(odgovor članu coris)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: avgustovke 2012
4.12.2011 9:23:01   
Anonimen
Da se vam pridružim, sem delala test ob treh zjutraj in mi pokaže +, tako da vso noč nisem spala, vse možno mi je hodilo po glavi. Zdaj pa upamo, da bo vse ok, po izračunih bi moral biti pdp 4.8.2012. Doma imam 4-letnico, ki komaj čaka bratca ali sestrco.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: avgustovke 2012
4.12.2011 16:09:34   
M_mojca
coris, ne skrbi, držimo pesti tudi zate! user posted image Vse bo uredu, boš vidla user posted image
Kar se tiče slabosti, zaenkrat ni nič....nebi pa blo slabo če bi shujšala user posted image Mi je od prvega poroda ostalo kr nekaj viška user posted image

Anonimna, tudi zate držim pesti, da bo vse uredu!!! Še malo, pa bo prvi pregled! Upamo s tabo!!! user posted image user posted image user posted image

Mala, čestitke za plusek!!! user posted image user posted image Tudi js prvo noč nisem spala!! Sem pa test delala zvečer in je pokazal pozitivno! Ker nisem mogla vrjet, sm pol nardila še 2! user posted image user posted image user posted image Al sm hecna, ampak me je res tako presenetilo, da še zdaj nekako ne dojemam čisto! user posted image Drug teden se naročim na pregled!  user posted image


_____________________________

23.10.2008 je na svet pokukal najin pikec po imenu Nik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: avgustovke 2012
4.12.2011 17:18:32   
82ribica
Pozdravljene,

Najprej vsem bodočim mamicam čestitke user posted image .
Danes se vam tudi sama pridružujem, po cca. 9 dni zamujanjuuser posted image sem zjutraj naredila test in mi pokaže dve črtici user posted image . Še zdaj nemorem verjet, da je to res. Res sem vesela, istočasno me je pa tudi strah, kajti dober teden nazaj, ko še seveda nisem vedela, sem veselo dvigovala nečakinjo, ki ima cca. 15kg in vzela tableto za bolečine (naklofen) user posted image . Upam, da bo vse ok. Držite pesti.
Lep pozdrav vsem user posted image

(odgovor članu urssi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: avgustovke 2012
4.12.2011 18:22:26   
coris
82 ribica....naj te potolažim da mam jz doma 7 mesečno punčko ki itak ne hodi tko da bo tale nosečnost kr velik izziv zame ker drugače kot da jo nosim ne gre.user posted image no jz mam pa 7 kg minusa tko da zdele načrtno mal več jem ;)

(odgovor članu 82ribica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: avgustovke 2012
4.12.2011 19:07:06   
M_mojca
82ribica, ne sekiraj se zaradi naklofena, eden ne more narediti škode user posted image
js se že pripravljam na težave s križem in hrbtenico.... v prvi nosečnosti me je to non stop matralo, tudi tako uščipnilo da nisem mogla sama iz postelje.... ravno danes me spet boli....user posted image
Drugače pa čestitke za plusek!! user posted image user posted image user posted image

coris, srečnica si kar se kg tiče user posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.10.2008 je na svet pokukal najin pikec po imenu Nik

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: avgustovke 2012
4.12.2011 20:50:44   
Anonimen
OMG :) ne morem verjet, mislim da spadam med vas, moram nekje zakričati user posted image . Pravkar nardila test in je pokazal plusek. :)))) ne morem verjeti, da je uspelo v prvo juhuuuuu :)user posted image

(odgovor članu M_mojca)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: avgustovke 2012
4.12.2011 20:59:09   
M_mojca
Čestitam, čestitam, čestitaaaaaam!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.10.2008 je na svet pokukal najin pikec po imenu Nik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: avgustovke 2012
5.12.2011 0:14:19   
naia
živjo,
še ena avgustovka, zjutraj naredila test, PDP 7.8.2011, kar nekaj časa smo čakali plusek, danes pa končno dočakali, imamo pa še eno 15kg navihanko, malo me to skrbi, verjetno jo ni fino kar dvigovat, sicer je pridna in sama hodi skoz, ampak sej veste, včasih si pa želijo.

V glavnem, pozdravljena poletna dekleta...user posted image

(odgovor članu M_mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: avgustovke 2012
5.12.2011 8:58:41   
*bobika*
IZVIRNO SPOROČILO: naia

živjo,
še ena avgustovka, zjutraj naredila test, PDP 7.8.2011, kar nekaj časa smo čakali plusek, danes pa končno dočakali, imamo pa še eno 15kg navihanko, malo me to skrbi, verjetno jo ni fino kar dvigovat, sicer je pridna in sama hodi skoz, ampak sej veste, včasih si pa želijo.

V glavnem, pozdravljena poletna dekleta...user posted image


ne sekirajte se, če dvigujete otroke, saj jih ne dvigujete s trebuhom , in tako veliki otroci se nas znajo že lepo oprijeti okoli pasu.. tudi jaz svojega dvigujem, pa sem v 8. tednu.. v prvi nosečnosti sem pa še barve prenašala in stanovanje belila.. samo pretiravat ne, pa bo vse OK.

(odgovor članu naia)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: avgustovke 2012
5.12.2011 9:10:36   
82ribica
Coris in M_mojca hvala vama za tolažbo, mi je velik lažje...:)) Pa sej vem, brezveze se sploh obremenjevat s takimi stvarmi.
Anonimen in Naia čestitkeee tudi vama...

Lep pozdrav vsem user posted image

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: avgustovke 2012
5.12.2011 9:27:33   
cebelica81
Še ena, ki se vam mogoče pridruži ;) Čestitike vsem za vaše +ke in vse dobro!

Jaz sem danes zamudila jutranji urin, pa bom vseeno naredila test. Pa potem jutri še enega in... Ne morem verjet, da sem tudi v drugo tako neučakana user posted image . Doma imamo namreč že eno 16 mesečnico, pa smo se odločili da gremo spet v akcijo!

Upam, da se vam res pridružim!

(odgovor članu 82ribica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: avgustovke 2012
5.12.2011 10:44:01   
82ribica
Hvala cebelica81. Držim pesti zate...
A ti že zamuja user posted image

Lp

(odgovor članu cebelica81)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: avgustovke 2012
5.12.2011 11:19:45   
cebelica81
82ribica hvala :) user posted image mi še ne zamuja, danes jo moram dobiti, pa itak da sem šla test delat prej user posted image . Pa saj me nič ne izuči. Pri prvi sem naredila 4 teste, preden je bil pozitiven (v istem ciklu seveda), ampak takrat sem bila res tako neučakana, da si nisem mogla pomagati.

Komaj čakam, da bom spet user posted image . A to je tvoja 1. user posted image ?

(odgovor članu 82ribica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: avgustovke 2012
5.12.2011 12:25:09   
82ribica
Cebelica81 bom držala pesti, da bo test pokazal user posted image .
Ja zame je to 1 nosečnostuser posted image

Lp

(odgovor članu cebelica81)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: avgustovke 2012
5.12.2011 12:57:05   
printemps
Hej hej vsem srečkam nosečkam, tudi jaz se vam z največjim veseljem pridružujem user posted image . Zaenkrat sva z mojim še kar tiho, ker še vedno ne moreva verjeti, da se je plusek tako hitro prikazal. Še zdaj ne moreva verjeti, pa vendar me vsak dan bolj spomnija na to, da se nekaj dogaja, saj imam vse bolj napete in boleče prsi. Ker je to za naju prvi dojenček, ne bi rada prehitevala dogodkov, po izračunu naj bi sonček prišel 4.8.2012. Prvi pregled imam šele sredi januarja, pa vendar ne bi rada vsej najini okolici govorila o nosečnosti. Kdaj boste pa ve oznanile ta srečen dogodek svojim domačim?

(odgovor članu 82ribica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?