|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avgustovke 2016
2.12.2015 20:07:43   
urssi
A res ni še te teme odprte, a jo jaz ne najdem? Za nosečnost vem že en teden, rok naj bi bil med 2. in 5. avgustom. Točen datum sporočim po prvem pregledu.
upam, da se mi katera pridružiuser posted image !
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avgustovke 2016
3.12.2015 1:09:25   
sarita91
Heila =) čestitke za user posted image evo tud midva pričakujeva drugegauser posted image v avgustu točnega datuma pa še tud nimava se morm naročit še na pregled user posted image user posted image

(odgovor članu urssi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avgustovke 2016
3.12.2015 10:14:39   
mamica3x3
Pozdravljene!

Tudi mi smo zagledali user posted image in bo to tretji otrok, rok pa imam predvidoma 4.8. user posted image user posted image

(odgovor članu sarita91)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avgustovke 2016
3.12.2015 12:32:15   
sarita91
mamica3x3 to je super !!user posted image čestitke
mene mal skrbi sam to da sem zdaj 3 mesece po prvem porodu zanosila....upam da bo vse vredu zuser posted image in mojo user posted image

(odgovor članu mamica3x3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: avgustovke 2016
3.12.2015 13:55:14   
mamica3x3
sarita91 seveda bo vse v redu user posted image

kdaj imate kaj prve preglede?

(odgovor članu sarita91)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: avgustovke 2016
3.12.2015 16:03:35   
sarita91
jaz bom kr počakala da še krvni test nardim drug teden v petek potem pa se bom naročila =) kdaj pa ti imaš datum prvega pregleda?user posted image

(odgovor članu mamica3x3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: avgustovke 2016
4.12.2015 7:49:10   
urssi
pa se počasi nabiramouser posted image . Tudi zame je to tretji otrok in me je že zdaj strah kako bo s tremi...

(odgovor članu sarita91)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: avgustovke 2016
4.12.2015 8:09:12   
mamica3x3
o super urssi tudi vi boste imeli tretjega user posted image bomo, bomo zmogle...koliko pa sta prva dva stara?
Jaz imam pregled šele 5.1., bom takrat točno 10 tednov noseča, kar pozno se mi zdi ampak se zdaj malo pozna ker bodo prazniki vmes.
Kako se kaj počutite? Jaz kar ok, samo če tamala dva dvigujem me kar zaboli, drugače pa nimam nič slabosti in upam, da tako ostane user posted image

(odgovor članu urssi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: avgustovke 2016
4.12.2015 10:52:57   
urssi
tale tretji je prišel nepričakovanouser posted image in še ne dojemam čisto in si ne predstavljam kako bo, ko nas bo 5. Doma imamo pa 3 in 6 letnika. Pa tvoja dva, koliko sta stara?

(odgovor članu mamica3x3)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: avgustovke 2016
4.12.2015 11:08:29   
*bambina*
Midva pričakujeva 6. Avgusta najinega prvega user posted image

(odgovor članu urssi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: avgustovke 2016
4.12.2015 12:10:11   
mamica3x3
*bambina* čestitke user posted image user posted image

Mi pa imamo doma 2 in 4 letnika, je pa tudi tale tretji načrtovan user posted image

(odgovor članu *bambina*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: avgustovke 2016
4.12.2015 12:20:23   
sarita91
vau user posted image jst sem ravno včeraj zvečer premišljevala kako bo zgledalo ko bova drugega dobila glede na to da bosta imela 11 m razlike :O me je kar mal strah....user posted image user posted image

(odgovor članu mamica3x3)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: avgustovke 2016
4.12.2015 22:06:51   
Gnezdo
Hej hoj

Tudi mi pričakujemo avgusta. Po mojih izračunih 8.8. Je pa to peti otrok in je bil načrtovan. Ginekologa pa bom poklicala v sredo,ker moram menjati, ker je šel moj G pokojuser posted image . Ful sem bila zadovoljna z njim in mi je resnično žal, da je šel v pokoj.
Mislila sem iz k dr, Likarju v Postojno, ali kaj poznate?

(odgovor članu sarita91)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: avgustovke 2016
5.12.2015 14:32:42   
mamica3x3
Gnezdo dr. Likar je super,ga poznam in je odlicen G in cestitke za 5 otrockauser posted image

(odgovor članu Gnezdo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: avgustovke 2016
7.12.2015 18:48:47   
vrtnica*
Še ena avgustovka, ki je zagledala user posted image . Bo pa tole drugi otrok, doma imamo že avgustovčka 2013 user posted image

(odgovor članu mamica3x3)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: avgustovke 2016
8.12.2015 16:50:27   
pupa44
Zdravo, se vam pridruzujem. Juhuuuu.user posted image Pricakujem prvega otrocka... Rok naj bi mela okoli 9.8., uradno pa se cakam na prvi pregled, 18.12. Ze kooomaj cakaam!!! :) a ima katera kaksno izviro idejo kako to lepo novico povedat najblizjim... Kako ste pa kaj s pocutjem? Moja slabost je tako, da pride pa gre in to celi dan, bruham nic. Sem pa danes imela dvakrat drisko... :/ apetita nimam, kar je res cudno pri meni hahaha. "Lepo" pa ze cutim dojke... Auc... Tu pa tam zacutim v trebuscku, kot neki priblizek menstrualnim krcom...

Lepo bodite!! :) ***

(odgovor članu vrtnica*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: avgustovke 2016
9.12.2015 10:01:35   
vrtnica*
Pozdravljena

Tudi pri meni je tako ja, slabost pride in mine. "špikanje" v trebuhu je pa tudi ves čas prisotno.
Zize bodo pa itak počleuser posted image

Punce a bi naredile kakšno fb skupino??

(odgovor članu pupa44)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: avgustovke 2016
9.12.2015 14:29:01   
mamica3x3
Hej nosecke,kako ste?
Moje slabosti so grozne,ne vem ali samo od N ali sem se kak virus staknila,bruham dost,vceraj sem dobila infuzijo,ce ne bo bolje bom morala v bolnico ampak upam da ne bo treba,sem pa ze videla pikico in srcka user posted image
Za fb skupino sem,ce bo katera to uredila,jaz ne znam

(odgovor članu vrtnica*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: avgustovke 2016
9.12.2015 15:27:38   
pupa44
A je se katera tako "nora" ko jst? Jst ze gledam vozice, posteljice,... Pa se sploh prvega pregleda nism mela pri G. user posted image tiste ko ste ze mamice, katere vozicke kaj svetujete?

Uu joj, upam, da bos kmalu boljse :/

Jaz sem tudi za Fb, samo tudi nisem neki geek v tem hahaha.

(odgovor članu mamica3x3)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: avgustovke 2016
9.12.2015 17:07:07   
mana12
Se vam z največjim veseljem pridružujem user posted image . Po mojih izračunih, bi morala imeti pdp nekje okrog 17.8.2016. Sem pa šele zagledala user posted image user posted image , tako da je še vse na novo. Za enkrat nimam še nobenih težav. G tudi še nisem klicala, tako da še nevem kdaj bom šla na prvi pregled.

(odgovor članu pupa44)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: avgustovke 2016
10.12.2015 3:45:16   
nosečka.špela
zdravo. tudi jaz se pridružujem avgustovkam:) mislim da bo PDP okoli 8.8. 1 pregled imam šele 4.1. je pa to moja 2 nosečnost. mi je vse kar malo čudno, ker imam že pozitiven test. pri prvem do 9. tedna nisem imela pluska. šele na UZ na 1. pregledu. aj apa joške tud že kar lepo čutim.


pa tud jaz sem za FB skupino.

< Sporočilo je popravil nosečka.špela -- 10.12.2015 3:52:10 >


_____________________________

Sreče ne spoznaš z glavo, temveč s srcem.

(odgovor članu mana12)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: avgustovke 2016
10.12.2015 21:18:17   
pikap0ka
Pozdravljene punce!

Čestitke vsem, jaz pa sem še ena avgustovka :) Prvič nosečka, čeprav sva presenečena, sva zelo srečna. Pregled imam 23.12. komaj čakam potrditev ginekologa, šele takrat bom verjetno šele zares verjela!

Ena je vprašala kako idejo povedati najbljižjim. Jaz sem se odločila da jim bom za božič podarila škatlo, v kateri bodo copatki in napis ..pridem avgusta , že vidim kako bodo vsi jokali od sreče:)

Kako kaj vaše počutje? Jaz tudi čez dan večkrat občutim rahlo slabost, špikanje v jajčnikih, nenormalno utrujenost, večkrat glabovol..ampak nič resnega...

user posted image



(odgovor članu nosečka.špela)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: avgustovke 2016
11.12.2015 8:36:16   
Gnezdo
Hej hoj!

Dobrodošle vse nove, predvsem pa tiste, ki prvič pričakujete!

Kako ste?

Jaz moram priznat, da za enkrat nimam še nobenih nosečniških težav. Mogoče le rahle slabosti zjutraj, ko nekaj pojem je že boljše. Evo sem se naročila k dr. Likarju, ampak imam pregled šele 18.1., ko bom že noseča celih 11t. Midva imava plan povedat šele po prvem gin. pregledu, da vidimo, da je res vse v redu.
Kje pa kej delate?

(odgovor članu pikap0ka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: avgustovke 2016
12.12.2015 14:32:32   
nosečka.špela
Meni je zaenkrat 2 nosečnost hujša kot prva. Zelo me bolijo jajčniki in joške. Tega v 1 nosečnosti ni bilo. Pa par dni nazaj se mi je pojavila slabost čez cel dan. Upam da bo hitro mimo :)

_____________________________

Sreče ne spoznaš z glavo, temveč s srcem.

(odgovor članu pikap0ka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: avgustovke 2016
14.12.2015 8:00:49   
Janchy1986
Zdravo bodoče mamice!
3.8.pričakujem drugega otročka,ki je bil načrtovan sicer par mesecev kasneje (nisem vedela da nama bo v prvo uspelo,ker sem imela Mireno od prvega poroda), ampak smo popolnoma zadovoljni in srečni :)
Že v prvi nosečnosti sem imela hude celodnevne slabosti,tako da sem bila 3 mesece na bolniški,nonstop bruhala in v tem času shuhšala 6 kg,ampak se je je bilo potem vse ok,punčka,ki pa je 30.10.dopolnila 2 leti pa je tudi popolnoma zdrava (da dam vzpodbudo tistim,ki boste imele hude slabosti). No,moje slabosti so se že krepko začele,tako da sem par dni ves čas v postelji :/ ampak saj bo minilo.
Pri prvi hčerkici sem ustvarila fb skupino,ki je še vedno zelo aktivna,vendar pa trenutno nimam energije in dobrega počutja za to,tako da če skupinice še ne bo ko bom bolje,jo lahko takrat naredim jaz. Drugače pa se z veseljem pridružim če jo bo naredila katera druga.

Lepo se imejte in čimmanj slabosti vam želim!

(odgovor članu nosečka.špela)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?