|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avtosedež maxi cosi pebble
29.10.2009 23:42:54   
čebelca2
a katera že ima izkušnje z novim avtosedežem? izgleda nadvse udobno, v primerjavi s cabriofix ima drugačno "zaščito" za glavo, pa neko gumijasto zaščito za blago, pa zapenjanje je enostavnejše. zdi se mi tud bolj tapiciran.

bi pa rada slišala kako mnenje uporabnice (če je sploh že kakšna, ker so jih pr nas mnde glih dobil) :)

hvala, lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
2.11.2009 8:46:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu čebelca2)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avtosedež maxi cosi pebble
3.11.2009 13:22:20   
čebelca2

razmišljam da bi jo kupila ta videkend - v soboto imajo v bc uno foro, na vsakih 50€ nakupa otroške opreme dobiš bon za 10€. vsaj nekaj dobiš zato, drugače ne vem če bi dala 50 € več...

drugače pa ocene glede varnosti (testiranja) še nima, ker bodo to komaj spomladi naredili... verjetno je bolj izpopolnjen kot cabriofix, je pa že cabriofix zelo dober oziroma dobro ocenjen na testih, pohvalijo pa se tudi mamice.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
3.11.2009 14:02:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu čebelca2)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: avtosedež maxi cosi pebble
3.11.2009 15:57:16   
poli*
Glede varnosti... je sigurno najmanj toliko varen kot prejšnje MC lupinice... barve so mi pa svetovne user posted image
res lep dizajn.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: avtosedež maxi cosi pebble
4.11.2009 14:44:26   
čebelca2
ja sam res so lepe in dizajn je res čudovit. sej mi je povedala prodajalka kr nekaj novitet v primerjavi s cabriofix pa sm že nekaj tud pozabla... itak bom pa zdej kupla za prvega pa bom mela za en kup otrok (upam :), ker ne mislim pol za vsakega posebej nove stvari kupovat...

ja odločt se bom mogla, glede na to da imam rok čez 4 tedne :)))) brez lupince pa res ne mormo bit...

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: avtosedež maxi cosi pebble
4.11.2009 14:52:48   
*tajda*
je pa res zelo všečenuser posted image Pa barve so tud lepe.

(odgovor članu čebelca2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
4.11.2009 15:14:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *tajda*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: avtosedež maxi cosi pebble
4.11.2009 15:16:28   
zvesta
Pa a vsi ti modeli pašejo gor na te vozičke z Maxi cosi adapterji?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
4.11.2009 19:29:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: avtosedež maxi cosi pebble
5.11.2009 9:03:14   
čebelca2
jst sm spraševala katere mc lupinice pašejo  na mc adapterje (ker sem pred kratkim opazila da na mojih adapterjih piše tobi in sem celo štalo zagnala da ne bom tobija imelauser posted image )

uglavne, so mi zagotovili, da pašejo vse mc lupinice goruser posted image

zivepo, tista je lepa lupinca in jo ima tudi recinko (poleg še 4drugih barv) precej ceneje (okoli 120eur).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?