|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   baby shower
3.1.2006 14:11:44   
KMALU








Je katera od vas priredila baby shower?
Stvar je bolj znana v Ameriki. Jaz bi jo naredila, da se zberemo s starimi prijateljicami, saj se bolj malokrat vidimo- vse skupaj se pravzaprav nikoli ne zberemo ( na kaksni poroki mogoce ali pa kdaj za rojstni dan )...
Nasla sem tudi stran o tem pa me zanima ce je v Sloveniji kaksna podobna trgovina /spletna trgovina, kjer bi se dalo take malenkosti in zanimivosti nabavit. Od prtickov do sveck in vsega v obliki dojencka ali z slikicami....-tako za foro....
Pa tako lepa vabila imajo, ampak se jih da narociti le v Ameriki.... user posted image

stran: www.bestbabyshower.com
          www.babbee.com


< Sporočilo je popravil KMALU -- 3.1.2006 14:15:00 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: baby shower
3.1.2006 14:46:51   
lelaval
Sem že slišala zanj, ne pa, da bi ga  katera pri nas tudi res izvedla.

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: baby shower
3.1.2006 14:50:14   
KMALU
Nekdo mora zaceti a ne?user posted image
Meni se sploh e gre za darila ali karkoli takega (vsaka naj bi prinesla kaksno bedarijo za dojencka), rada bi zbrala prijateljice in se malo pozabavala preden rodim...  Dve sta se mi ze ponudili, da pomagata pri organizaciji, zdaj bi pa rada le nasla kaksno trgovinico, kjer bi imeli ka zanimivega- za popestritev....

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: baby shower
3.1.2006 15:04:00   
shooo
moja prijateljica,ki trenutno zivi v usa in je noseca ima konc meseca babyshower.stvar je pa organizirana tako da  njej ni treba nic poceti!user posted image user posted image !babyshower namrec organizirajo njene prijateljice - konkretno 2 sta se zmenile , in rezervirajo plac- ponavadi v kaksni gostilni ali pri kateri doma.nosecka posreduje listo povabljenih one pa posljejo vabila. moji prijateljici je bilo sila nerodno ko so ji narocile naj v spletni trgovini oznaci stvari ki bi za njo prisle prav (tu se stejejo tudi vozicki, avto sedezi in druge vecje stvari) ampak pri njih to tak pac je.
da bi se pri nas dalo dobiti vabila ali kaj podobnega se nisem slisala, lahko jih pa sama naredis.
sem slisala za sego da nosecka razdeli kose platna med zenske sorodnice in prijateljice, na katere one kaj zasijejo, izvezejo, narisejo. iz teh kosov se pa zasije pregrinjalo za dojencka.
a v sloveniji obstajavj kaksne taksne sege ob rojstvu (razen da se ocka s kolegi napije do nezavestiuser posted image )

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: baby shower
3.1.2006 15:25:01   
DrejcDrejc
Meni se zdi to čisto simpatična ideja, čeprav na koncu izpade kot spet ena priložnost za kupovanje daril, ker ljudje ponavadi ne znajo postaviti meje za besedo "malenkost". Nisem pa še slišala, da bi katera punca to imela. Just go for it - res ena mora bit prva :-).
Američani so pač polni idej za takšne in drugačne neumnosti, počasi bomo sigurno tudi tale baby shower uvozili, tako kot recimo Halloween.
Če ne najdeš nikjer drobnarij za popestritev, pa naroči povabljenkam, da naj one same kaj naredijo - ena naj poriše servete, druga naj naredi kekse v obliki bebice, itd. Ti se ne rabiš matrat, kar naj se tvoje prijateljice.

_____________________________

Carpe diem!

http://drejcdrejc.moj-album.com
http://www.najblog.com/drejcdrejc/

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: baby shower
3.1.2006 15:29:29   
KMALU







Tile keksi v obliki bebic niso slaba ideja. Bom jih v kaksni slascicarni narocila- brez veze da se nekdo muci s peko ...user posted image


< Sporočilo je popravil KMALU -- 3.1.2006 15:30:08 >

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: baby shower
3.1.2006 19:20:41   
LEJLA
meni so sodelavke pripravile in sicer kot zabavo presenecenja
jaz nisem imela pojma kam me moj pelje in zakaj
no ko sem pa vstopila sem pa prec vedela zakaj gre
stanovanje je bilo ful okraseno z modrimi baloni in seveda enim roza za vcak slucaj
storklje iz papirja, veriga its a boy,....skratka vse je bilo v stilu :)
darila pa so bila bolj ali manj malenkosti....album, knjige, igrace, nekaj malega pa tudi za oblect....skratka namen tega je druzenje
lp

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: baby shower
3.1.2006 21:17:05   
Buši
Tudi meni so prijateljice priredile baby shower in blo je super. So me prej obvestile in me pričakale pri eni od prijateljic doma. Baloni in običajne stvari, ki spadajo k "okrasitvi" zabave. Pa malenkosti za darila. Predvsem pa veliko dobre volje in dobrih prijateljic. Sem pa s sabo prinesla UZ posnetek mojga bejbija in fotke z UZ in mene user posted image
 Tko da tut js nisem prišla praznih rok.

Pa srečno!

(odgovor članu LEJLA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: baby shower
4.1.2006 7:00:39   
Nyah*
Simpaticna idejauser posted image user posted image user posted image - kar izpelji to, pa porocaj, kako je slo!

Se pa res da veliko naredit doma, ker pri nas po moje se ni toliko tega za kupit, je pa za pricakovat kmalu boom tudi s tem, glede na to, koliko noseck imamouser posted image !

(odgovor članu Buši)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: baby shower
4.1.2006 9:13:41   
Barbs
Ful dobra ideja!!! Že brskam po internetu, sem našla neko "firmo", ki prireja otroške zabave in "delajo" balone in ostale drobne zadevce tudi po naročilu" Poročam, kako se je izteklo, če se da karkoli pri njih naročituser posted image user posted image

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: baby shower
4.1.2006 10:55:58   
KMALU
jaz ga nameravam narediti marca- ko bo se kak mesec pred porodom, tako da imam se cas... sem pa ze zacela malo "brskat" kje se da kaj najti....

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: baby shower
5.1.2006 15:29:58   
Kofi
Hej!

Jaz sem naredila baby shower, ma nisem komplicirala!
Sem sama naredla vabila...jih poslala okoli, prjatlce so prišle in smo ble od 15:00 do 24:00 skupaj. Noge sem mela že take da sem mislila da bom kr dol padla ;) Samo blo je pa super.
Pripravila pa sem testeninsko solato - ki so jo punce z veseljem jedle, narezek, pijačo in sadje..ter seveda pecivo.
Delale nismo nič posebnega - samo menle smo se kako bo naprej in kakšno je naše življenje...

Tk da punce, kr prpravte baby shower, ne bo vam žal!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?