|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   babylove mleko
17.2.2010 16:50:52   
lotty4
Mene pa zanima če veste kakšno je mleko babylove od DM glede na to da je tako poceni glede na cene drugih mlekov. Katero adaptirano mleko uporabljate ve? Katero od adaptiranih mlekov je res tisto ki je najboljše?
Sicer še dojim samo vsake toliko časa je potrebno malo dodati ampak se ne znajdem, ker je toliko izbire.

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: babylove mleko
17.2.2010 17:18:40   
Katy78
Kolikor berem, ga mamice zelo pohvalijo.

Mi smo začeli z Aptamilom, pa mu ni odgovarjal, je bil po 5 dni zaprt, potem sem pa Novalac kupila in je bila prebava ok, tako da smo kar ostali pri tem mleku. Sicer pa naj bi si bile različne vrste adaptiranega mleka več ali manj podobne, neke razlike pa očitno že morajo biti, ker našega je npr. zapiral Aptamil, kakšnega drugega dojenčka pa npr. Novalac. Nekateri dojenčki po nekemu mleku začnejo bolj polivat, drugi dobijo krče, tretji pa to določeno mleko sprejmejo brez težav...

Jaz ti predlagam, da pač kupiš eno mleko, je konec koncev vseeno katero, in da vidiš, ali otroku odgovarja ali ne.

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: babylove mleko
17.2.2010 17:22:06   
tejči28
Jaz sem po dojenju začela z novalacom in ga je zapiralo.Potem sem kupla od hippa,pa tisto ki ga prodajajo v mullerju,pa tudi ni bilo vredu.zdaj pa kupujem babylove in je vredu,rad ga pije in kaka normalno.Je pa odvisno od vsakega dojenčka.

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: babylove mleko
17.2.2010 17:29:24   
zmajaz
Mi uporabljamo Babylove in se dobro obnese. Kolikor sem prebrskala domače in nemške forume so starši zelo zadovoljni s tem mlekom (je dobro prebavljivo, otroci ga dobro sprejemajo - jim je všeč okus ...) - res že težko najdeš kako kritiko zanj. Na nemškem Öko testu je pa itak dobilo boljšo oceno kot Aptamil.

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: babylove mleko
17.2.2010 18:12:45   
miapia
Do enega leta oz. 11 mesecev je pila Novalac, po tem pa pije Babylove 3 in se mi zdi čisto v redu, kakor tudi ostali izdelki (hrana in kozmetika) od te blagovne znamke.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: babylove mleko
17.2.2010 18:25:51   
vanilla
Naša pije Babylove že od začetka. Mi smo zelo zadovoljni.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: babylove mleko
17.2.2010 19:17:33   
marjetica8
Mi smo zamenjali malo morje mlek, ker je mel refluks in je po vseh bruhal. Pristali smo na babylove (sicer zgoščeno z riževimi kosmiči) in kmalu se je refluks umiril. Pije ga še vedno (star 9.5m) in prou rad ga ma! Za moje pojme poceni in dobrouser posted image !

(odgovor članu vanilla)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
18.2.2010 8:23:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu marjetica8)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: babylove mleko
18.2.2010 8:38:44   
sanelaa
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

pa ste vse tudi Pediatrom povedale da dajete babylove mleko?

pri prvi sem uporabljlala aptamil in mi  je rekla zakaj pa ne novalaca ga boljš prenašajouser posted image in ko sem pri 7-8 mesecih rekla da sem šaltala na babylove je pa rekla da ga ne pozna in da je boljš da grem nazaj na aptamil....



mah, pri pediatrih se je včasih boljše zlagat kot povedat po pravici.................


Mene je debelo pogledala ko sem ji rekla da sin, star 12 mesecev, za zajtrk obožuje čokolino. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: babylove mleko
18.2.2010 9:49:19   
zaspancek1
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

pa ste vse tudi Pediatrom povedale da dajete babylove mleko?

pri prvi sem uporabljlala aptamil in mi  je rekla zakaj pa ne novalaca ga boljš prenašajouser posted image in ko sem pri 7-8 mesecih rekla da sem šaltala na babylove je pa rekla da ga ne pozna in da je boljš da grem nazaj na aptamil....



Ja, seveda sem nastela vse, kar smo mu dali (Milumil, nato Milumil Comfort, nato Beba Sensitive (najboljse proti krcem), Beba in Bebivita). Pac smo poskusili razlicna mleka in na koncu prisli do tistega, ki mu je takrat najbolj ustrezalo. Da bi mi pa pediater diktiral kaj naj mu dam user posted image  Saj ga ne vidi vsak dan, da bi lahko ocenil reakcije (ki so bile marsikdaj zelo ocitne). Sploh pa  marsikateri ni najbolj na tekocem kaj obstaja na trgu. Nekaterim otrokom pac aptamil ali pa novalac ne ustrezata.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: babylove mleko
18.2.2010 10:24:02   
mateyka
jaz sem začela kupovat babylove, ker je tako poceni (probala, da vidim če ji je všeč) in delno zato ker naša 2,5 letnica še vedno pije AM (navadnega mleka ne mara) in mi je blo trojke od milupe težko najt (babylove3 pa je vedno na voljo). in tamala ga ma ful rada. ne vem, meni se zdi prav fajn - mi je žal da se nisem prej odločila zanj.

+ moj mož popije dostikrat kar njen zjutraj ostane in pravi da je babylove najboljši user posted image

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: babylove mleko
18.2.2010 10:38:04   
Oren
Jaz si sicer črpam mleko, ampak en do dva obroka na dan pa dam AM in tudi uporabljam Babylove. Meni se zdi super, pa še ukus se mi zdi dober za razliko od Aptamila ki ima taki čuden kovinski ukus...vsaj meni. V porodnišnici so dajali Aptamil pa je bila ful zaprta. 

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: babylove mleko
18.2.2010 11:16:52   
lotty4
Hvala za vaša mnenja, je pa res da je ogromno vrst s podobno ali isto sestavo mleka v cenah pa se nenormalno razlikujejo. No meni je pediater rekel da so vsa dobra ne glede na znamko, samo otroci to različno prenašajo, to je tako kot imamo eni radi bolj kisla jabolka drugi bolj sladka. Pa so lahko iste sorte samo da so ena prej obrana ko so še zelena druga kasneje ko so že lepo zrela.
Je pa res da je bolje da pediatrom včasih sploh ne poveš kaj otrok že vse je ker so eni tako ozko usmerjeni.

(odgovor članu Oren)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: babylove mleko
18.2.2010 12:06:53   
legenda_m
živjo!
še jst se oglašam, pričakujem prvega user posted image , pa recmo da nameravam dojit, ampak v primeru da ne bo steklo, kero mleko priporočate za začetek. vem, da so po številkah, me zanima al aptamil al novalac al milupa, babylove. tud ne bom zdle na vrat na nos laufala v trgovino, sam tko da vem kam se sploh usmerit. k teh mlekov je ohoho veliko

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: babylove mleko
18.2.2010 12:31:19   
vanilla
IZVIRNO SPOROČILO: legenda_m

živjo!
še jst se oglašam, pričakujem prvega user posted image , pa recmo da nameravam dojit, ampak v primeru da ne bo steklo, kero mleko priporočate za začetek. vem, da so po številkah, me zanima al aptamil al novalac al milupa, babylove. tud ne bom zdle na vrat na nos laufala v trgovino, sam tko da vem kam se sploh usmerit. k teh mlekov je ohoho veliko


Ja, to je pa težko rečt... Mi smo kupli takrat Aptamil, ker sem edino to takrat poznala... Lahk začneš s katerim koli, npr. začneš z Babylove in če ga lepo sprejme, potem ni panike. Lahk pa da boš ene par mlek sprobala pa ne bo nobeno pasalo al pa bo pasalo točno določeno (če bo otrok imel kolike, bo veliko polival....) - v takem primeru so potem mleka, ki pomagajo pri takih težavah (proti polivanju itd..). Vnaprej ne moreš vedet...
Na prvo žogo pa lahko kupiš katerega koli, pa boš potem vidla reakcije.

(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
18.2.2010 12:48:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu vanilla)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: babylove mleko
18.2.2010 13:00:14   
jana84
o, mi smo imeli tudi celo degustacijo teh adaptiranih mlek. Najprej (čist takoj ko smo pršli iz P nisem imela mleka) je dobival kot dodatek Novalac AC (proti krčem) in ga je pil, ker drugega pač ni imel...No potem smo po 2 paketih prešaltali na Aptamil1 in kasneje smo poskusli še Aptamil2. dvojek od Aptamila ni hotel piti za nič na svetu, pa tud meni je imelo ful čuden okus. Sem mislila, da ima sam tista pakunga mogoče kak čuden priokus, pa sem poskusla še eno koupit pa je blo isto. Pol pa sem kar na Babylove prešaltala in ga je imel zelo rad. Vmes je pil tudi iz Müllerja, odvisno pač v katero trgovino nas je pot zanesla. In nikoli ni imel kakšnih problemov ne z z aprtjem, ne z alergičnimi rekacijami ali čim podobnim. Naj pa še omenim, da ima naš sinko GER - neke vrste refluks (pri 16mesecih še vedno bruha ko začne kašljati ali se strma ali močno joka), pa nam ni nobeden svetoval o kakšnem melku proti refluksu...Tud na pediatričnem oddelku v bolnišnici ne, ko je bil tam zaradi refluksa pri enem mesecu.

P pa sem vedno rekla, da pije aptamil, ker se mi itak zdi vseeno kaj rečeš...Dobro če bi bile kakšne alergijske reakcije je že dobro da točno specificiraš kakšno mleko pije otrok.

Glede tega kakšno mleko nabavit za novorojenčka: Novalac naj bi bil najbolj prilagojen čist majhnim dojenčkom...Če pa slučajno sumiš, da bi ga dajali krčki je pa res fajn da poskusiš z AC formulo...

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: babylove mleko
18.2.2010 15:35:33   
zaspancek1
IZVIRNO SPOROČILO: legenda_m

živjo!
še jst se oglašam, pričakujem prvega user posted image , pa recmo da nameravam dojit, ampak v primeru da ne bo steklo, kero mleko priporočate za začetek. vem, da so po številkah, me zanima al aptamil al novalac al milupa, babylove. tud ne bom zdle na vrat na nos laufala v trgovino, sam tko da vem kam se sploh usmerit. k teh mlekov je ohoho veliko


Se pridruzujem mnenju vanille. Najprej poskusi z navadnim, ce bo treba, bos pa zamenjala.
To, da naj bi bil novalac najboljsi - zakaj ze? Ker je najdrazji in ga lahko kupis samo v lekarni? Vsa mleka so si po sestavi bolj ali manj podobna (razlika je navadno samo v razmerjih), enim pac pase eno, drugim pa drugo. Vnaprej pa tega zal ne mores vedeti. 

(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: babylove mleko
18.2.2010 16:49:55   
power girl
Mi smo našemu malemu staremu 1 mesec na začetku dajali babylove mleko,pa nam ni ugajalo,oziroma niti ne vem če je to krivo mleko.Imel je močno drisko,zato je pri kilaži dol jemal,pa nam je v posvetovalnici priporočala aptamil in sedaj smo na aptamil.Vse je odvisno od otroka.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: babylove mleko
18.2.2010 17:50:08   
marjetica8

IZVIRNO SPOROČILO: sanelaa

IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

pa ste vse tudi Pediatrom povedale da dajete babylove mleko?

pri prvi sem uporabljlala aptamil in mi  je rekla zakaj pa ne novalaca ga boljš prenašajouser posted image in ko sem pri 7-8 mesecih rekla da sem šaltala na babylove je pa rekla da ga ne pozna in da je boljš da grem nazaj na aptamil....



mah, pri pediatrih se je včasih boljše zlagat kot povedat po pravici.................


Mene je debelo pogledala ko sem ji rekla da sin, star 12 mesecev, za zajtrk obožuje čokolino. user posted image



Seveda sem povedala! celo sama mi je svetovala, ko je tolk bruhal da naj sprobavam mleka, dokler ne najdemo ta pravega...Drgač sem mu pa jst tud začela pri 8m dajat skutko s sadjem in me je grdo pogledala ker naj bi se kao dajala šele od 9m naprejuser posted image Jst sem nekje prebrala da ni narobe če daš mlečne izdelke od 8m naprej in sem tko nardila in skutka s sadjem mu je bil še do nedavnega najljubši obrok...tko da mors itak malo pazit kaj poveš pri P...user posted image

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: babylove mleko
18.2.2010 17:54:37   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: vanilla

Naša pije Babylove že od začetka. Mi smo zelo zadovoljni.

Naš tudi. In ga zelo lepo prenaša, bolje od Aptamila.

Se mi pa zdi, da je proizvajalec milupa, nisem pa 100%

(odgovor članu vanilla)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: babylove mleko
18.2.2010 17:56:03   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

pa ste vse tudi Pediatrom povedale da dajete babylove mleko?

pri prvi sem uporabljlala aptamil in mi  je rekla zakaj pa ne novalaca ga boljš prenašajouser posted image in ko sem pri 7-8 mesecih rekla da sem šaltala na babylove je pa rekla da ga ne pozna in da je boljš da grem nazaj na aptamil....


ja sem povedla, pa me je skor s pogledom ubila, češ zakaj pa ne novalac ....
ja itaq, da bo farmacevtska družba služila na moj račun ..hvala lepa.user posted image Poglej sestavine vseh znamk mleka pa boš vidla kaj je notri.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: babylove mleko
18.2.2010 18:30:56   
ammam
Slišala sem veliko pohval na račun tega mleka. Vendar ga naša ni rada pila, pa še pikice je dobila po njem. Sedaj je na Hippu 1 BIO in se mi zdi ok in nekako bolj zadovoljna se mi zdi po njem in tudi pri pripravi se nič ne peni. Je pa res občutno dražji, kot pa Babylove.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: babylove mleko
18.2.2010 22:02:18   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

pa ste vse tudi Pediatrom povedale da dajete babylove mleko?

pri prvi sem uporabljlala aptamil in mi  je rekla zakaj pa ne novalaca ga boljš prenašajouser posted image in ko sem pri 7-8 mesecih rekla da sem šaltala na babylove je pa rekla da ga ne pozna in da je boljš da grem nazaj na aptamil....



Ja, mene sta prašali in P in patronažna, kaj ji dajem...pa sem povedala, obe sta rekli, da ga ne poznata...a če ji ne dela težav in ga dobro prebavlja potem naj ga pije....nista pa nič omenjali kakega drugega mleka, da je bolši al karkoli....

po apatamilu mi je pa 2x bruhala user posted image


< Sporočilo je popravil Ploha -- 18.2.2010 22:04:31 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: babylove mleko
18.2.2010 22:10:34   
zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: barika
Se mi pa zdi, da je proizvajalec milupa, nisem pa 100%

Ne - proizvajalec mleka Babylove je Humana.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?