|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   banjica
26.5.2009 12:44:03   
sunprincess
zanima me katere banjice uporabljate (model) ter kako ste zadovoljne z njimi? Kaj mislite o banjici, ki ima na vrhu previjalno? Ta previjalna bi se uporabljala samo za po kopanju, da ne bi razgretega otroka nagega nesla ven iz kopalnice?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
26.5.2009 14:45:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sunprincess)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: banjica
26.5.2009 14:50:06   
baby blue
midva bova kupila banjico od babe jou in pa najbrž stojalo zaradi višine da ni potrebnega sklanjana... 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: banjica
26.5.2009 22:27:33   
Najaa
Pri obeh hčerkah eno najbolj navadno, ki sem jo po naključju kupila v Obiju. user posted image  Za teh par mesecev je res brezveze ful denarja za banjico dajat.
Tista previjalna z banjico je pa baje ful nepraktična.

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: banjica
26.5.2009 22:35:40   
Anonimen
Imam od bebe jou banjico, stojalo sem dobila od sestre od mojega in je prav super. Sprva me je motilo, ker je dno banjice rahlo oblikovano, samo zdaj ko pa tamičkena še ne sedi čisto, mi je pa fino, ko se z ritko "zahaklja" za tisto izboklinico, jaz jo pa z eno oko podpiram in mi ne leze nikamor. Res, sem super zadovoljna.

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: banjica
26.5.2009 23:10:01   
benika
Jaz sem prvega kopala v škafu za perilo, drugega pa ene parkrat v banjici od Bebe Jou. Potem smo se pa preselili v taveliko banjo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: banjica
27.5.2009 7:46:09   
alena*
Kupi čimvečjo, ker hitro zrastejo. Zdaj imajo v pikapolonici eno 100 cm dolgo.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: banjica
27.5.2009 8:01:38   
mama2009
alo.

Jaz imam tako previjalno z banjico.

Pri kopanju dam banjico ven na pralni stroj, ker ga imam v kopalnici in tam okopam ker je drugače treba dvigat podlogo med kopanjem in mi je tako najbolj enostavno da dam našo malčico iz vode takoj na previjalno.

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: banjica
27.5.2009 10:09:11   
barika
ikeino banjico za 5€ in je superuser posted image

(odgovor članu mama2009)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Kdaj je vaš dojenček sam poiskal dudo v posteljici?
Itkica



pred 6. mesecem (44%)

med 6. in 8. mesecem (29%)

po 8. mesecu (27%)


Število vseh glasov: 204

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!