|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   barva blata?
14.7.2005 10:28:38   
Vrtnica1
Punce,
mojemu Žigiju se je pred kratkim občasno začela spreminjati barva blata iz rumeno-rjave v zeleno, čeprav se ves čas samo dojiva? Pa tudi vonj se je spremenil, je bolj "oster". A je to normalno? Sama se normalno prehranjujem, nič posebnega.
V. :rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   barva blata?
14.7.2005 15:04:53   
* Mateja *
Pri Nejcu se barva stalno spreminja, mi je pa patronažna rekla, da blato ne sme biti zeleno, zato sem mu menlala mleko in se je poštimalo. Sedaj, ko pa je gosto:kava: je pa itak kaka take barve kot papa. Če je špinačo bo bolj zeleno, če je marelice pa bolj oranžno!!
Mater kakšna debata:):):)-:)- sam tud to je važno!!

(odgovor članu Vrtnica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   barva blata?
14.7.2005 23:25:11   
dinika
Meni je zdravnica nekaj omenla, da začne delovat žolč in je blato bolj zeleno. Upam da sem jo prav razumela.
Za ziher pa pokliči pediatrinjo.

(odgovor članu Vrtnica1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   barva blata?
17.7.2005 7:55:54   
kimi
Meni so rekli da kadar je blato malo zeleno (ne vedno) da ima krče:zmeden:

(odgovor članu Vrtnica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   barva blata?
17.7.2005 14:03:36   
* Mateja *
J, none pravjo tako!!! In mislim, da kar velja!!

(odgovor članu Vrtnica1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   barva blata?
20.7.2005 11:35:49   
Petrolinka
JA! Babice pravijo, da so to krči:zaspan:, ki naredijo takšne barve blato!

(odgovor članu Vrtnica1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   barva blata?
20.7.2005 18:53:16   
Janeja

Moja Lea ima zadnje čase tud bolj temno zeleno blato, pa nima nič krčev. :zmeden2:
Sem danes omenla to tudi na sistematskem, pa je rekla da ni to nič narobe. Je pa res, da sem ji začela dodajat mleko, prej pa sva se samo dojili. Zdaj pa res ne vem - a bi mogla zamenjat mleko?


(odgovor članu Vrtnica1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?