|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   barva las - obleka
29.3.2007 7:52:02   
corfu
No, a ve kdaj ubate s tem? Npr. imam zelo rada rdečo barvo, ampak sedaj, ko imam sama barvo las med temno rdečo in vijola se mi zdi, da ne paše zraven. Prej ko sem bila blod je bilo super. A se na to kaj ozirate, se pravi usklajenost celotne podobe z barvo las ali ne?

hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: barva las - obleka
29.3.2007 7:57:10   
rija
seveda...enkrat sem se na rdeče/oranžno špricnila, pa sem ugotovila, da mi ne gre nič iz obstoječe garderobe zraven....razen črne.....

sem raje blond user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: barva las - obleka
29.3.2007 7:58:39   
abi
Mene nekako na vsake pol leta začne metat da moram nujno spremenit nekaj glede barve las.
Do sedaj sem imela 2 x ognjeno oranžno in 1 živo rdečo barvo - polek tega da dobro izgleda in ti da energijo, pa tudi nisem imela dobrega feelinga glede kombiniranja oblačil, ker se je veliko barv teplo med seboj.
Zdaj sem spet na  blond varianti- tukaj pa pri kombinaciji nimam težav. 

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: barva las - obleka
29.3.2007 8:01:20   
Marogica
Ja, se oziram-sem tudi pobarvana rdečelaska. Mogoče se tudi ne oziram zavestno, ker so mi te barve tudi všeč. Torej nosim pretežno modro, olivno zeleno, bež,....pa tudi druge barve. Izogibam se rdečim barvam, pa roza/vijoličnim(ki so mi tudi grozne). Enako je z šminko. Nikoli nimam takšne, ki vleče na rdečo ali vijoličasto. Se mi zdi kot kakšen "estetski šok".user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: barva las - obleka
29.3.2007 8:03:17   
Marogica
Mogoče še to- sem rada rdečelaska, ker se enostavno počutim fajn. SI sploh ne morem predstavljati druge barve na svoji griviuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: barva las - obleka
29.3.2007 8:29:23   
srki
S tem se še nisem ubadala, kere sem bila prej blond, sedaj pa imam svojo naravno-rjavo barvo. Verjamem, da glih kakšna vijola in dreča ne gresta zraven.

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: barva las - obleka
29.3.2007 8:42:58   
kofetek2010
ma ja, dokler sem bila rdečelaska je bilo težje... zdej sem že nekaj časa blond in je vse lažje user posted image  

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: barva las - obleka
29.3.2007 8:49:11   
Magi*
a veš, da sem to že tudi sama opazila, da je bjondam lažje skombinirat grivo z obleko. nekako popolno zgledauser posted image

sama imam toliko temne lase, da si razen rdečkastega odtenka ne morem nič privoščiti. torej rjavo-rdeče. no, lahko bi se zblanširala in pobarvala, ampak potem najbrž od mojih, že tako suhih, las ne ne bi nič ostalo. sestra je pa bjonda in si lahko obleče praktično vse. OK, pa še ful dobro postavo imauser posted image  

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: barva las - obleka
29.3.2007 8:58:56   
Dream
Meni se zdi, da tut rjavolaske in črnolaske lahk precej barv kombinirajo... Si ti morda pomislila, da si daš med temne lase vmes kakšne pramene, ki bodo temno blond? Sama sem imela namreč obdobje, ko sem se iz naravnih blond pobarvala na temno rjavo (skoraj črno) in mi je frizerka dala vmes nekaj svetlih pramenov, da so poživeli (a la nekoč Natalija Verboten). Pa je prav fino izgledalo. Rdeča mi že zaradi polti ne bi pirstajala. No, zdej sem seveda nazaj na naravni barvi s svetlejšimi prameni. Zakaj hudiča so mi zdej začeli lasje temnet (in sivet) user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: barva las - obleka
29.3.2007 9:11:27   
Anonimen
Ja, seveda. Črno nosim predvsem, če sem bolj blond, če sem pretemna, mi ne paše.

Če imam temnejše lase, potem mi paše turkizna, če sem blond, pa ne. In podobno.

(odgovor članu Dream)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?