|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Shranjevanje uhančkov
29.3.2007 9:11:32   
Taula
Kako jih shranjujete tiste, ki imate več parov okrasnih uhanov? V mislih imam večinoma tiste dolge uhane z kamenčki, ki se hitro zapletejo. Jaz imam dve pleteni košarici, ampak tole ne vodi nikamor več. Vse se mi je zapletlo in danes zjutraj sem komaj našla iskani par.user posted image


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Shranjevanje uhančkov
29.3.2007 9:16:31   
Dejča
Hja, join the club - jaz imam še večje probleme z verižicami in ogrlicami - prostora ni nikoli dovolj. Vsake toliko časa jih sicer malo sortiram in pospravim, a je kmalu spet vse po starem. Včasih zjutraj norim, ko hočem kakšen poseben kos, pa so vsi prepleteni user posted image .

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Shranjevanje uhančkov
29.3.2007 9:36:42   
Anonimen
Za verižice in zapestnice sem jaz v kopalniško omarico nalepila kljukico( za servete) in je res dobro, na eni imam zapestnice, na drugi pa verižice. Za uhane pa si lahko narediš iz kartona stojalo, vanj z žebljičkom narediš luknjice in zatakneš uhane! Jaz tega še nimam imam pa namen to naredit!zaenkrat imam v omari eno kvadratno škatlico od palčk in zataknem uhane po parih na rob, tako, da visijo notri v škatlico in se ne zapletejo!Upam, da sem kaj pomagala!

(odgovor članu Dejča)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Shranjevanje uhančkov
29.3.2007 9:36:53   
zanika
Za uhane ne najdem rešitve (no, če bi jih nosila, bi mogoče tudi tukaj odkrila rešitev).user posted image

Sem pa dobesedno obsedena z raznimi kič verižicami (tistimi iz Müllerja). Odkrila sem patent. Na notranjo stran vratc na omarici v kopalnici sem nalepila nekaj malih plasitičnih kljukic (tistih na katere ponavadi obesimo brisače). user posted image Sedaj imam vse verižice pri roki, na vsaki kljukici pa visi max 4-5 verižic. Zadeva res deluje. Le zvok ki nastane ob odpiranju ali zapiranju teh vratc je precej zanimiv.

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Shranjevanje uhančkov
29.3.2007 9:40:37   
zanika
Oj Tekila. Ko sem objavila svoj odgovor, sem bila najprej začudena, saj se je moje besedilo rahlo spremenilo. user posted image  Potem pa sem še enkrat prebrala in ugotovila, da berem tvoj odgovor. user posted image  Ja, priznajmo. Ženske smo znajdljive user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Shranjevanje uhančkov
29.3.2007 9:47:55   
Anonimen
JA RES JE!user posted image Očitno nisem sam js tok brihtnauser posted image user posted image user posted image !Men je to res ok, le da imam jas to nalepljeno na zadnji stranici in  potem ne ropota!

(odgovor članu zanika)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Shranjevanje uhančkov
29.3.2007 10:27:51   
Taula
Hvala za ideje punce, super ste.user posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Shranjevanje uhančkov
29.3.2007 11:11:04   
filipinka
Meni je pa dragi v kopalnici na steno pritrdil tablo s plutovino in lahko fajn notr porines mali zebeljcek ali celo buciko in gor obesis uhancke ali zapestnico ali...
Zelo funkcionalno!user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Shranjevanje uhančkov
29.3.2007 11:30:09   
catja2
jaz si nameravam iz stiroporaa nareditit tablo in na njo pritditi verižice in uhančke


Mami sem pred kratkim naredila stojalo za verižice:
Na lesenega tolkača (ki je namenjen za kuhanje), ki je bil pri roki, sem na vrhu nalepila 2 leseni tanki deščici in tako naredila na vrhu križ in sedaj lahko gor obeša verižice; lahko pa bi naredila še več deščic, za več verižic!

in potem je na eni deščici le nekaj verižic in jih je lažje sneti user posted image

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




plenice
symba

od plenic za enkratno uporabo uporabljaš?

pampers (58%)

alana (4%)

muller (22%)

hofer (12%)

moltex (1%)

linostar (2%)


Število vseh glasov: 120

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!