|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   barvanje bunde?
9.10.2008 10:58:47   
Claudi
OJ!

Je že ktera kdaj barvala bundo?
Moj fant ima OMV - jevo bundo(na vrhu je flurestenčno zelena, ostalo pa temno modra) in ker je zamenjal službo, oblačila pa mu ni treba vrnit, bi to  bundo uporabljal v novi službi.In da se nebi  kdo spotaknil ob to bundo, bi rada tisto flurestenčno zeleno pobarvala na temno modrouser posted image Al pa kr celo na črno?
Sm kupla pa neko FasionColor barvo, k lahko v stroju barvam, pa še 1kg soli je treba dodati.Me pa zanima a ma že kera izkušnje s tem?Pa če bo sploh barva prjela na bundo?

Hvala za odgovore, vas berem, papa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: barvanje bunde?
9.10.2008 12:38:17   
naja17
Sicer je nisem barvala in ne vem niti, če bi si upala, ker ko sem eno obično torbico barvala, sem mela cele priprave kako in kaj. Kaj pa, če bi našla kako tovarno, kjer to počnejo in jim nesla? Po moje bo lažje, bolj ziher, pa verjetno ne dragouser posted image

(odgovor članu Claudi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: barvanje bunde?
9.10.2008 12:51:02   
massylou
Če je bunda sintetična (kar najbrž je), se barva ne bo prijela. Mogoče malenkost, tako da bo tista fluorescentna barva izpadla driskasta (oprosti izrazuuser posted image ). Te barve so narejene za tekstil iz naravnih materialov ali za visokoprocentne mešanice (npr. 3% elastana, ostalo bombaž...). Oz. preberi v navodilih.
Usnje pobarva vsak čevljar.
Pojdi vprašat v kako čistilnico, kjer imajo široko ponudbo (ne samo pranja in peglanja). Mogoče ti bodo znali svetovat.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: barvanje bunde?
9.10.2008 13:22:34   
Piruri
Ja barva sigurno ne bo prijela, če je sintetika...lahko pa kupiš kakšno blago in če imaš kakšno šiviljo, ti lahko preko tega dela zašije nov del....
Poizkusi mogoče še bundo oprat s temnimi oblačili, se bo lahko da navzela kakšne barve...moji mami je to enx uspelo pri moji bundi, ki je imela lepe lila žepe in so nato postali temno zeleni user posted image ...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu massylou)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: barvanje bunde?
10.10.2008 9:31:37   
zmajči25
Se mi zdi, da so tiste OMV-jeve bunde iz mešanice (je tudi bombaž zraven) tako da bi jaz probala kupit dve škatlici barve (da bo bolj ziher) in na 60 st. oprat v stroju. Po moje bi moralo dobro prijeti. Če pa je bunda res plastik fantastik pa obstaja tudi posebej barva za sintetiko, samo ne vem kako deluje, je še nisem nikoli uporabljala.

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: barvanje bunde?
16.10.2008 19:07:48   
pomar*ANČA*
jaz bi nesla bundo v pralnico, da bi jo tam pobarvali. ker vem, da imaš mengeš blizu, je tukaj en dobra čistilnica, ki barvajo tekstil, usnje...

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: barvanje bunde?
16.10.2008 19:10:15   
citrončica
IZVIRNO SPOROČILO: pomar*ANČA*

jaz bi nesla bundo v pralnico, da bi jo tam pobarvali. ker vem, da imaš mengeš blizu, je tukaj en dobra čistilnica, ki barvajo tekstil, usnje...


ja,naj ti jo kdo pobarva,
meni so tudi buno pobarvali v Kranju v Barvatexu,iz bež na bordo rdečo, le šivi so svetli ostali, ker se na sukanec barva ni prijela

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: barvanje bunde?
29.10.2008 10:47:56   
venedra
user posted image Ali si že pobarvala bundo? Jaz sem danes barvala moje sintetične rdeče zavese na rjavo (2 barvi sem kupila v Muellerju), ampak se niso popolnoma nič pobarvale. Sem razočarana, pa dve rjavi barvi sem kupila, pa dve soli za barvanje , tako da sem denar vrgla proč. Toliko v informacijo, če bo še katera hotela barvati sintetiko.  

(odgovor članu Claudi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?