|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   barvanje las v nosečnosti
19.2.2007 12:17:21   
sanci
Pozdravljene,
že pet let sem temnolaska, zdaj pa sem že en mesec premišljevala da bi se za spemembo pobarvala na blontno, pa me zanima če se lahko pobarvam sem namreč v 15 tednu nosečnosti.
Hvala za odgovore in zdravo user posted image

Sanci
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: barvanje las v nosečnosti
19.2.2007 12:21:07   
Lunc_a
barve ne škodujejo plodu in se lahko barvaš kadarkoli

(odgovor članu sanci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: barvanje las v nosečnosti
19.2.2007 12:22:15   
Anol
Živ,

Jaz sem si jih barvala v prvi nosečnosti in tudi sedaj v drugi se jih, moje mnenje je, da ni panike. So pa mnenja zelo različna.

Anol

_____________________________

Mojim ušesom najlepši zvok je smeh mojih otrok.

(odgovor članu sanci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: barvanje las v nosečnosti
19.2.2007 12:26:33   
Felicity
Brez slabe vesti, si lahko pobarvaš lase.

Jaz tudi sem si barvala lase med nosečnostjo (oz. frizerka).

(odgovor članu Anol)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: barvanje las v nosečnosti
19.2.2007 13:37:58   
Blejka26
jaz sem si tud celo nosečnost barvala pramena-blond.to ni nič narobeuser posted image

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu sanci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: barvanje las v nosečnosti
19.2.2007 18:05:19   
Maleal
Lahko,jaz sem si jih v prvi nosečnosti in zdaj si jih tudi.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: barvanje las v nosečnosti
19.2.2007 20:45:26   
Anonimen
http://www.bambino.si/?d=clanek&id=70


Jaz sem na to temo že masikaj slišala in brala.

Jaz bi počakala, da minejo 4 meseci, potem pa kar.

Jaz npr. sem taka, da če vem, da obstaja vsaj mala malenkost, da bi kakorkoli lahko špkodila razvoju otroka, tega raje ne storim, pa če si še tako želim. V življenju se boš kot mamica morala marsičemu odreči. Mislim, da zdaj kakšen mesec dni gor ali dol lahko zdržiš.

Iz rjave na blont..., kaj pa če ti ne bo pasalo...., potem boš spet rabila dodatno dozo barve. Sanči kolikor te poznam, ti svetujem, da ostaneš pri rjavi, ker ti res lepo paše in si v tej barvi čudovita. Jaz sem blont, pa sem si vedno želela imeti tvojo barvo. PA še polti si take, da si te težko zamišljam blont. REs, ostani v rjavi, ker je ZAKON tvoja barva! user posted image  

(odgovor članu sanci)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: barvanje las v nosečnosti
20.2.2007 8:58:58   
Nikki24
Urska se strinjam s tabo. Tudi jaz sem taka in se tudi raje ne bom barvala. Bom imela lepo naravne rjave lase namesto rdečkastih. Mi ne bo nič hudega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: barvanje las v nosečnosti
20.2.2007 12:03:04   
sanci
Hvale vsem za odgovore;

p.s.Urška-meni je pa tvoja barva ZAKON, ampak če ne poskusiš ne veš če ti paše, bom pa premislila kar si mi napisala.HVALAuser posted image

SANCI

(odgovor članu Nikki24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: barvanje las v nosečnosti
20.2.2007 15:13:33   
Baucka
Jaz se nisem barvala celo nosečnost in niti sedaj se še ne ker še vedno dojim in je stara 10 mesecev. Je pa res, da še nisem siva, če bi bila ne vem kaj bi naredila. Jaz sem ekstrem, saj niti laka in utrjevalcev ne uporabljam. Se izogibam močnim čistilom in če kdo barva les ali kaj druga, sem kar bežala vstran. Pa tudi nohtov si nisem lakirala, sporen naj bi bil aceton.

Sem pa enkrat en članek brala, da naj bi se zgodilo veliko splavov v prvem trimesečju, ko velika večina nosečnic zeli prenoviti stanovanje in pleskajo. Krivi naj bi bili hlapi.
Če lahko držiš brez je po moje bolje tako.


_____________________________

Gremo veselo.

(odgovor članu sanci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: barvanje las v nosečnosti
20.2.2007 18:21:47   
natasar
Jaz bi raje počakala in se pobarvala na blond po porodu. Jaz sem se v prvi nosečnosti barvala na svetlo do srednje blond in mi določena barva sploh ni prijela-sem še vedno imela narastek, pa je bila barva trajno obstojna. Sedaj v drugi nosečnosti pa sem se kar z svetlo blnod nazaj na naravne pobarvala-temno blond, ker se mi res ne ljubi tistega grdega narastka gledati, ki si ga moraš potem na dva meseca pobarvat. Premisli, blond boš vedno lahko, zdaj ali pozneje. Glede škodljivosti pa so mnenja različna, jaz se vseeno nočem dosti barvat v nosečnosti, tudi v prvi se nisem redno.

(odgovor članu sanci)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: barvanje las v nosečnosti
20.2.2007 19:40:23   
Anonimen
me je natasa še na nekaj spomnila: na hormone user posted image . Meni je namesto blont, oranžen narastek prišel ven in to teden dni pred poroko user posted image . Nič mi ni prijelo. Sem bila siva, zelena, oranžna, rjava in blont. user posted image user posted image . Zdaj mi je smešno, ampak takrat mi pa ni bilo user posted image

(odgovor članu natasar)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: barvanje las v nosečnosti
21.2.2007 11:46:55   
sanci
AMPAK NA POROKI SI PA BILA ČUDOVITA!!!user posted image user posted image user posted image

SANCI

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: barvanje las v nosečnosti
21.2.2007 15:27:15   
bobek05
Jaz sem se barvala celo nosečnost (nekje na 1,5-2 meseca), zadnjič celo par dni pred porodom. Je pa res, da sem včasih morala vmes na zrak ali pa so mi odprli okno, ker je običajno v frizerskih salonih precej slab zrak. Druga varianta je, da si barvaš lase doma, ampak tega nisem nikoli prakticirala.

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu sanci)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: barvanje las v nosečnosti
3.3.2007 20:46:32   
sweetyka
sem frizerka in sem si jih tudi sama barvala v nosecnostiuser posted image barvanje ne skoduje otrokuuser posted image

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: barvanje las v nosečnosti
5.3.2007 12:14:30   
mihana
jaz se tudi v obeh prejšnjih nosečnostih nisem..niti ko sem dojila ....in se tudi sedaj ne bom...ker kemikalije so le kemikalije.....jim ne zaupam...
mogoče bi se pa ravno meni zgodilo....user posted image

odloči se pa sama
lp

(odgovor članu sweetyka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: barvanje las v nosečnosti
5.3.2007 14:08:36   
kapica
Jaz si tudi barvam narastek v nosecnosti, baje da barve niso vec tako mocne kot so bile. Ne bi mogla zdrzat brez, ker imam toliko belih las, da zgledam grozno.
Ampak na tvojem mestu ne bi eksperimetirala sedaj v nosecnosti. In sicer nam hormoni ze tako delajo, plus tega se zredimo, to je ze velika sprememba, zato jih veliko priporoca, naj vsaj na obrazu in glavi obdrzimo svoj videz kot do sedaj. Tako da ti priporocam da mogoce samo za kak odtenek barvo spremenis, velikih preobratov pa ne delaj.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu mihana)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: barvanje las v nosečnosti
5.3.2007 20:38:29   
SIBI
Sem vprašala svojo gin. in je rekla, da se lahko brez skrbi barvam. Saj ne jemo teh barv za barvanje las. Jaz sem se v nosečnosti vedno barvala, vsaka dva meseca pa je bilo vse ok.

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: barvanje las v nosečnosti
1.7.2010 21:52:14   
tina200
mene pa zanima če se zdaj pobarvam iz blont na rjavo .. ali mi bo barva normalno primla al bo kaj problemov s tem ?? hvala za odg.. <3

(odgovor članu SIBI)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: barvanje las v nosečnosti
5.7.2010 10:28:13   
mamamamca
jaz se prvo nosečnost nisem barvala in tudi med dojenjem ne. tudi jaz sem rajši bolj ziher in sem se zato boljše počutila. ker sem bolj za naravno, tudi ostale stvari kupujem v Eko trgovinah. Sem zadnjič dobila E-novičko od trgovine Tema je bila organska kozmetika in v novički je bil link enega dokumentarca http://www.s12.si/ekologija/smer-eko/476-smer-eko-kemikalije-v-kozmetiki-in-cistilih, ki je potrdil, da je boljše, da SE NE BARVAMO MED NOSEČNOSTJO!!!

Jaz sem spet noseča in mi, sploh po tem filmčku, niti na pamet ne pade, da bi se pobarvala!


< Sporočilo je popravil Shorty RR -- 19.10.2012 18:46:19 >

(odgovor članu tina200)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: barvanje las v nosečnosti
5.7.2010 11:01:34   
mayci
Normalno sem se barvala v prvi in tudi v tej nosečnosti (na neklaj mesecev).user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu mamamamca)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: barvanje las v nosečnosti
19.10.2012 18:32:03   
StelaPia
Imam blago psoriazo NA lasicsu. Ob barvanju NA blond me peace lasice. In ker sem ravno jutri narocena NA barvanje, mi prosim svetujte kaj mislite ve o tem?

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
19.10.2012 18:38:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu StelaPia)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: barvanje las v nosečnosti
19.10.2012 18:55:56   
StelaPia
Paranoja zato ker imam obolelo lasice. Luskavico, ko se barvam me lasisce zaradi te a toliko bolj peace. GRE namrec za razjede NA lasicu. Noseca pa sem sele pet tednov.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: barvanje las v nosečnosti
19.10.2012 20:06:13   
astrid1
Kaj pa če bi si raje dala delati pramene, da ne bi toliko razdražila lasišča?

(odgovor članu StelaPia)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?