|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bela sluz
22.9.2004 12:07:55   
zoja
danes na stranišču sem opazila belo sluz, ki pa ni bila pomešana s krvjo.zanima me ali bi to lahko bil čepek.te sluzi je bilo približno za eno čajno žličko.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   bela sluz
22.9.2004 12:56:47   
malika
Zoja čepek je velika gmota sluzi. Ampak zares velika. Lahko, da se je začelo izločat, ali pa imaš kak beli tok. Je pa večinoma rjave barve, včasih rdeče, rumene in zelo redko bele.

In kako je s posteljico? Se je dvignila?

LP

(odgovor članu zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   bela sluz
22.9.2004 12:59:48   
zoja
posteljica je kar nekako "občepela"tam kjer je, so pa nastali drugi problemi in sem bila zaradi tega 14 dni v bolnišnici.šlo je za hepatopatijo, oz.še gre za to in mi bojo drug teden tako in tako sprožili porod.

(odgovor članu zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   bela sluz
22.9.2004 13:02:27   
malika
A potem boš lahko vseeno rodila po naravni poti ali kako? Saj vem da sem radovedna in mogoče vsiljiva ampak res ne vem kaj pomeni ta hepatopatija. Kdaj pa imaš rok?

Lp

(odgovor članu zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   bela sluz
22.9.2004 13:16:06   
zoja
ja naj bi šlo po naravni poti, ker je posteljica na srečo do mv in ne čez!hepatopatija pa je neke vrste obolenje jetr, kjer se povišajo jetrni encimi in žolčna kislina in je lahko zelo nevarno za :duda:
pa vse me srbi ko:hudicek:noge imam tako razpraskane, kot bi se klatila po celi gredi :rozica:
baje pa da vsi ti znaki po porodu izginejo in sploh ne vejo zakaj se sploh pojavijo.
rok imam pa drugače 23.10.ampak kot sem že rekla bomo našo :duda:videli že drug teden!
če bo anastezijstka tam s pomočjo EA!a ti si rodila po naravni poti ali imaš kaj izkušenj z EA?

(odgovor članu zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   bela sluz
22.9.2004 17:28:06   
malika
Upam, da bo šlo vse ok in da boš hitro imela svojo piko poko ob sebi. Jaz sem rodila brez EA in tako žal nimam izkušenj s tem

LP

(odgovor članu zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?