|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bele in črne balerinke
24.5.2007 15:04:48   
živa
Iščem jih. Torej en par belih in en par črnih, da ne bo pomote. Čim cenejše (sem Gorenjka user posted image ), ampak mehkih in bolj elegantnih (ne športnih). Ne v obliki natikačev. Všeč so mi npr. balerinke Hush Puppies, ki jih prodajajo v Peku, ampak so mi kar malo drage.  

Predlogi?

Lp,

živa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bele in črne balerinke
24.5.2007 15:24:51   
Olivija
Sem jih tudi iskala in sem ji našla v trgovni Dover, tista v kranjskem Mercator centru. So čisto mehke in usnjene. Cena 50 evrov, kar se mi je sicer čist ok, glede na to, da so usnjeni.

Drugače sem jih pa iskala po Čopovi in Trubarjevi v LJ in ni bilo več številk.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bele in črne balerinke
24.5.2007 18:46:26   
dulcinea
Jst sem zadnjič zasledila ene v Borovo. Res so mi padle v oči. Pa še usnjene. 50€. Sam niso imeli 36 cifre. Mater sem bla jezna.

Pol sem šla pa še v Italijo pa še po nekaj štacunah v SLO, pa nisem našla nobenih, ki bi mi bile všeč. V Italiji je pa itak vse srebrno pa zlato. Jst bi pa navadne črne z mogoče mal vzorčka.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bele in črne balerinke
24.5.2007 19:44:56   
natasarobi
Kaj pa BTC? Tam bi lahko kaj imeli.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bele in črne balerinke
24.5.2007 21:27:55   
Rožica I
Jaz jih imam iz CLARKA (sicer žal, niso usnjene, so pa zelo udobne in presenetljivo trpežne)

http://www.clark.si/index.php?mod=catalog&action=view&cat=3

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bele in črne balerinke
24.5.2007 22:05:44   
Anonimen
Jaz jih imam od Vagabonda, samo ne vem če ti ne bodo preveč športne. Imajo bele in črne, men so ful dobre. So usnjene in zelo zelo udobne, kot bi bil bos.

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bele in črne balerinke
25.5.2007 11:59:34   
kofetek2010
moje bele so usnjene, elegantne in so iz Alpine (cene se ne spomnim več), ta črne pa so iz Peka (so bolj tko kot baletni copat, mislim, da niso usnjeni, so pa fajn mehki) user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?