|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali pašejo uhani-dolgi, okrogli kratkolaskam??
25.5.2007 10:34:49   
ery
Ojla, no ve, ki se bolj spoznate...vedno sem nosila majčkene uhančke, bi pa enkrat imela malo drugače in bi kake okrogle.... Samo baje to h kratkim lasem ne gre ?

Imam pa bolj podolgovat obraz,ozek in očala... Tako da....user posted image  

kakšno mnenje? user posted image

_____________________________



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali pašejo uhani-dolgi, okrogli kratkolas...
25.5.2007 10:37:55   
Anonimen
meni je lepo vidit kratkolasko z večjimi uhančki...

najbolje je, da greš v zlatarno ali kaj podobnega in sprobaš uhančke. če imaš dog in ozek obraz, je možno, da ti kakšni dogi uhančki ne bodo pristajali, pojdi in probaj!

imaš pa en kup bižoterije - te modne uhančke, ki so viseči in malo večji! Ti bi ti pa ziher bolj pasali kot kakšni tanki viseči.

(odgovor članu ery)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali pašejo uhani-dolgi, okrogli kratkolas...
25.5.2007 11:53:53   
filipinka
Lahko pa gres tudi v kako trgovinico kjer majo na kupe bizuterije, seveda, take z okusom! mislim, da dobri uhani popestrijo krakolaskin obraz!user posted image

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali pašejo uhani-dolgi, okrogli kratkolas...
25.5.2007 11:59:42   
Marogica
Ja, paše. Vprašnaje je, če je še modernouser posted image . To pa nimam pojma, ker se ne zanimam za modo in za uhane.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali pašejo uhani-dolgi, okrogli kratkolas...
25.5.2007 13:31:18   
anabanana
Po mojem ni problem v kratkih laseh. Mene zmotijo veliki viseči uhani v kombinaciji z očali!! To mi je res preveč kičastouser posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali pašejo uhani-dolgi, okrogli kratkolas...
25.5.2007 15:00:10   
Anonimen
Itak, da paše user posted image user posted image

(odgovor članu anabanana)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali pašejo uhani-dolgi, okrogli kratkolas...
25.5.2007 15:46:50   
Anonimen
Jaz sem si jih kupila, ko sem lani imela še dolge lase. Potem sem se morala ostriči in mi nikakor niso pasali. Zdaj so mi lasje spet zrasli, je pa super. Tako da možno, da kakor komu, ampak meni ne, na kratke lase mi viseči uhani ne pašejo. Imam pa tudi dolg obraz.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali pašejo uhani-dolgi, okrogli kratkolas...
25.5.2007 16:28:29   
muška
meni to ni všeč

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?