|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bit torrent
3.3.2009 9:53:18   
ursi
Mene zanima, kdaj lahko zbrišem ali premaknem mape iz tega programa ali iz programa, kamor se mi nalaga?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bit torrent
3.3.2009 9:56:24   
Anonimen
cisto odvisno je iz katerga sledilnika vleces. po navadi imajo slovenski privat sledilniki pravilo, da moras odsejat torrent do razmerja 1:1, drugace ti lahko onemogocijo dostop.
ce ti kaj ni jasno in imas se kako vprasanje, sem ti na voljo, saj se kar dobro spoznam na to sceno.

(odgovor članu ursi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bit torrent
3.3.2009 10:15:28   
ursi
Partis ali pa mojblink. Mogoče malce trapasto vprašanje : Kje vidim, da je dovolj oddano da lahko potem premaknem? Hvala za pomoč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bit torrent
3.3.2009 10:16:34   
Anonimen
samo ne vem, zakaj bi premikala. ce si oddala dovolj, lagko ugasnes in zbrises torrent.
edino, ce imas v mislih film(al kar si jemala)
film lahko premaknes kamor koli, ko je prenos koncan in odsejano 1:1. ce bos premikala prej, med prenosom, se ti bo vse pomesalo in bos ostala brez filma.

< Sporočilo je popravil miska_mccute -- 3.3.2009 10:17:27 >

(odgovor članu ursi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bit torrent
4.3.2009 16:27:29   
honey
To pa tudi mene zanima, kje vidim, da je dovolj odsejano? Sicer pustim torrente v mapi, jih ne brišem, pa tudi računalnik je večino časa prižgan, ampak vseeno me to zanima. 

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bit torrent
4.3.2009 16:42:24   
mateyka
tako je v Utorrent klientu:
- ce kliknes z levi miskinim gumbom lahko zbrises torrent ali fajl ali oboje.
- kopiraš lahko fajl ko je 100% dol potegnjen
- premikanje: odvisno kaj tocno bi rada. ponavadi določiš mapo kam se ti torrent prenese. ko je torrent odstanjen iz klienta, ga lahko premikas po zelji. ce bi rada spremenila mapo kamor se ti bodo odlagali, gres v preferences v klientu in spremenis lokacijo. imas pa se dodatno opcijo, da se po prenosu avtomatsko prestavi v drugo mapo, samo to potem velja za vse torrent fajle.
- ponavadi ti ratio ali "dovolj sejano" pise desno od torrenta v klientu. ko dozeze 1.xx, je vec kot 100% vrnjeno ostalim (kar si prenesla dol).

ce te se kaj zanima, me kar pobaraj user posted image

aja, je razlika tudi v klientu (niso vsi enaki) - sledilnik ali tracker je nekaj popolnoma drugega in nima veze s prikazom ratia, on samo belezi tvoj ratio, da lepo sejes nazaj drugim.


< Sporočilo je popravil mateyka -- 4.3.2009 16:43:59 >

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bit torrent
4.3.2009 17:10:55   
Anonimen
ja. sledilnik/tracker je spletno mesto, s povezavami do torrenta. povsod na vseh trackerji pac ni pravilo da torrent odsejes. ampak to velja predvsem za tuje javne trackerje, na slovenkih pa je sejanje obvezno.

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?