|      
Želiš odstopiti?
Preden se dokončno odločiš, se seznani s posledicami te odločitve.
V kolikor potrdiš svojo odločitev, da odstopiš, bomo v tvoj spletni brskalnik namestili piškotek, ki nam bo omogočil, da te ob vsakem obisku do vključno 13. novembra 2014 prepoznamo in ti zagotovimo nemoteno uporabo portala, brez prikazovanja Ringarajinih dreves in igralne kontrole ob desnem robu ekrana.

Hkrati ti bodo odštete vse do sedaj zbrane točke in žal izgubiš tudi pravico do morebitnih prisluženih nagrad.

Želiš še vedno odstopiti?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 46 47 [48]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bodoče nosečnice 2018
18.5.2018 19:43:44   
Anjicaa
Zivijo.... a je katere probala ali slisala od koga kaj glede tega izdelka maybebaby??? Ovulacijski mikroskop deluje pa glede alike🤔

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 1176
   RE: Bodoče nosečnice 2018
21.5.2018 10:50:42   
anneboleyn
Pri meni je sedaj že tako, da sem opustila vse tisto, kar sem jemala za večjo plodnost ali povečanje možnosti za zanositev.... niti kapsul matičnega mlečka se mi občasno ne da več jemat, ker sem prepričana, da ne bo nič.

Po mojemu mnenju, če par ne zanosi v dveh letih, potem je majhna verjetnost, da bo še kaj. Pri moji prijateljici je uspelo po sedmih letih, ampak to že je skoraj čudež, za katerega sem prepričana, da meni ni namenjen.

(odgovor članu Anjicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1177
Stran:   <<   < Prejšnja stran  44 45 46 47 [48]
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 46 47 [48]
Pojdi na:

Najboljši seks za zanositev
Za zanositev se mora poklopiti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. K...
Presuhe ženske težje zanosijo
Ženskam, ki želite zanositi strokovnjaki priporočajo, da je bolje imeti kakšen kilogram preveč kot premalo. Študije namr...

Začetek maja je idealen za daljse izlete in dopuste
maca83 RR

Ste izkoristili kombinacijo praznikov in sli kam na lepse?