|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bodoče nosečnice 2018
9.4.2018 12:54:36   
tixi pixi
no da ne bom več anonimna.... user posted image jaz zdaj testa sicer ne delam 'več' sem pa danes tretji dan po predvideni user posted image pojavil se je nek čuden rjavkast svetel izcedek pomešan z sluzjo, je bolj voden tak..kaj pa vem..bil je pa prisoten že prej kot sem omenjala le da se je vmes nekaj nehalo vse skup..
ob predvideni user posted image mi test še ni zaznal nič nosečnostnega hormona... saj res da nisem zdaj tako zelo nestrpna in da hočem videti +. Sem bolj na sceno če bo bo.. Glede na leta (23 let) in redne user posted image čisto redneuser posted image brez odstopanj do zdaj sem nekako predvidevala da bo kmalu uspelo.. verjamem da v prvo uspe redkim.....ampak da se bi mi pa ravno ta ciklus 'pomešali' hormoni pa tudi težko verjamem...ne vem... user posted image pa ni nikoli toliko zamujala..vem da je user posted image lahko na cikluse različno ampak nekako ne morem verjeti da ravno zdaj??Zakaj mi test ne pokaže user posted image no, mi do včeraj ni... ali pa zakaj se ne ulije...Narava je res huda reč, vedno nepridvidljiva. user posted image user posted image
katja, a tebi test prej ni pokazal nič user posted image
šele po predvideni user posted image si videla prvi bežni user posted image ?

(odgovor članu katja_blaz)
Neposredna povezava do sporočila: 1126
   RE: Bodoče nosečnice 2018
9.4.2018 14:14:47   
katja_blaz
Prvi test sem delala dva dni po predvideni menstruaciji pa ni bilo nic od crtice cisto nic...no pa mi se vedno ni dalo miru in sem ga ponovno naredila 5-6 dan po zamujanju in je bila lepa crtica..naslednji dan na cb se je pa plus lepo izrisal takoj ko sm test pomocila v urin...in danes ko zamuja ze 14 dni je bila crtica na testu veliko temnejsa od une testne 😊 mi pa v prvi nosecnosti tudi pred zaostankom ni pokazalo nic pa sm cutila da je nekaj drugace...kot sm ze rekla js ti predlagam da test ponovis cez dan ali dva...sploh ce imas redne cikle

(odgovor članu tixi pixi)
Neposredna povezava do sporočila: 1127
   RE: Bodoče nosečnice 2018
9.4.2018 15:04:52   
delfinka5
tixi pixi, poskusi čez nekaj dni. Meni je v eni nosečnosti pokazalo šele dober teden po izostanku. Je bilo tudi dete na prvem pregledu manjše, kot naj bi bilo po zadnji menstruaciji. Je rekla G, da je verjetno prišlo do poznejše vgnezditve.

(odgovor članu katja_blaz)
Neposredna povezava do sporočila: 1128
   RE: Bodoče nosečnice 2018
9.4.2018 15:19:05   
tixi pixi
do poznejše ugnezditve ne vem če je lahko prišlo ker sem ta cikel se odločila malo poigrati s testki za ovulacijo in sem zaznala pozitiven ovulacijski test 26.3. tako da danes pred 14 dnevi je bil test pozitiven user posted image nazadnje pa sem testkala v soboto zvečer tako da 12 dni po pozitivnem testu. Koliko dni po pozitivnem testu pa sledi ovulacija pa ne vem..???user posted image user posted image
Bom sigurno še testkala, če ne bo pritekla..ampak po moje kar do vikenda nič user posted image

(odgovor članu delfinka5)
Neposredna povezava do sporočila: 1129
   RE: Bodoče nosečnice 2018
9.4.2018 16:51:08   
Planinčica
Tudi jaz sem na tifolu.
*mala pika*, ne govori o pomladi... Mene čisto razganja.

(odgovor članu *mala pika*)
Neposredna povezava do sporočila: 1130
   RE: Bodoče nosečnice 2018
11.4.2018 12:32:31   
misa4
Oj punce, men zamuja 3 dni..je zmerom raj prej prisla..testa nism se delala,ker si mislim ,da ni nc. In ze 3 dni hodim okoli z vlozki,ce se bo ulila user posted image

(odgovor članu Planinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1131
   RE: Bodoče nosečnice 2018
11.4.2018 18:16:11   
Apik
Jetkarmak00 čestitamuser posted image vidiš pa se je uresničilo user posted image upam da so se ti izcedki umirili.

tixi pixi upam da se je dobro izšlo, ko sem jaz imela podoben izcedek sem potem dobila user posted image

Misa4 pri meni enaka situacija s tem, da sem delala test kasne 2 dni pred predvidenouser posted image pa je bil cisti - tako da ocitno samo zamuja...mi gre pa na zivce ko hodim z vlozki okrog za brezveze..upam da ti test pokaze user posted image

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 1132
   RE: Bodoče nosečnice 2018
15.4.2018 9:10:04   
Anjicaa
Zivijo....zadnja dva dni sem se kr slabo pocutla...mal se mi je motlo mal blo slabo🙁tk cudno sem se pocutla..ful v jajcnikih bolelo tu med seksom me je kr bolelo...vceraj pa zjutraj pa zvecer kr obiilo prozorbega izcednka☺️A mislite da sem mela ovulacijo??? Oz jo bom mela??? Danc pa se pocutim cist normalno...sem pa z 1.4 nehala jemat tabletke in mi je cudno da bi z mela ovulacijo

(odgovor članu Apik)
Neposredna povezava do sporočila: 1133
   RE: Bodoče nosečnice 2018
17.4.2018 14:38:20   
maca83 RR
Za vse mamice malckov, nosecke in bodoče nosečke .... Hipp v Mini City v BTC organizira predavanje o zdravi prehrani za prvih 1000 dni. Več o tem pa tukaj
Se vidimo tam?

(odgovor članu Anjicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1134
   RE: Bodoče nosečnice 2018
17.4.2018 17:41:41   
abracadabraa
Ejla punce.. zgleda, da sem se ena, ki bo hodila okoli z vlozkom v strahu da se kaj ulije user posted image
Od vceraj me nekako spika pri desnem jajcniku, in v spodnjem delu trebuha cuden obcutek, 8.dan po ovulaciji in 5dni se do menstruacije.. in zdaj se mi je pojavil krvav izcedek, sicer malo, a vendar.... toliko dni prej mi do zdaj menstruacije se nisem dobila.. al me je ta mesec pohecala pa prehiteva ali pa (ko bi vsaj) lahko bila ta famozna vgnezditvena user posted image
Hmmmm...

(odgovor članu maca83 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 1135
   RE: Bodoče nosečnice 2018
18.4.2018 13:53:02   
*mala pika*
Hej, punce! Kaj novega? Jetkarmak00, erika2 in ostale, kako ste?

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1136
   RE: Bodoče nosečnice 2018
18.4.2018 18:33:44   
Apik
Uf je pa res zatisje nastalo tukaj, upam da vse uzivate na soncku user posted image

Jaz sploh ne vem vec kaj naj si mislim, moje M še vedno ni...test negativen na 30 (first sign) in 40 dan ciklusa (CB) user posted image G sem klicala kasen teden nazaj in me je zelo na hitro odpravila da naj se sprostim in bo M prislauser posted image

Do sedaj so bili redni cikli ceprav malo daljsi, tja do 33 dni...a mi lahko katera svetuje kaj naj naredim? Je ze imela katera taksno situacijo? Je mozno da se ti kasneje razvijejo policisticni jajcniki?

Abracadabraa drzim pesti da ni user posted image

*mala pika* kako kaže tebi?

(odgovor članu *mala pika*)
Neposredna povezava do sporočila: 1137
   RE: Bodoče nosečnice 2018
18.4.2018 18:47:29   
abracadabraa
Apik hvala, a zgleda da M ta mesec res prehiteva user posted image danes tudi kri, pa spikanje.. se bo se treba trudit user posted image
Vidim pa da vecina ginekologov oz.sestre, kar hitro skenslajo ze po telefonu user posted image

(odgovor članu Apik)
Neposredna povezava do sporočila: 1138
   RE: Bodoče nosečnice 2018
19.4.2018 1:22:48   
lariskakosir
Hej :)
Mene zanima kdaj narediti test nosečnosti po spolnem odnosu, ki je bil en dan po koncani menstruaciji?

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1139
   RE: Bodoče nosečnice 2018
19.4.2018 9:16:08   
madjanca

IZVIRNO SPOROČILO: Apik

Uf je pa res zatisje nastalo tukaj, upam da vse uzivate na soncku user posted image

Jaz sploh ne vem vec kaj naj si mislim, moje M še vedno ni...test negativen na 30 (first sign) in 40 dan ciklusa (CB) user posted image G sem klicala kasen teden nazaj in me je zelo na hitro odpravila da naj se sprostim in bo M prislauser posted image

Do sedaj so bili redni cikli ceprav malo daljsi, tja do 33 dni...a mi lahko katera svetuje kaj naj naredim? Je ze imela katera taksno situacijo? Je mozno da se ti kasneje razvijejo policisticni jajcniki?

Abracadabraa drzim pesti da ni user posted image

*mala pika* kako kaže tebi?

Za zamujanje je dostikrat krivo tudi samo pricakovanje... dosti primerov je bilo, da jim je zacela zamujat, ko so pricakvale dobre novice.

Policisticni se ne zgodijo na vrat na nos, kolikor je men znano.. izostanek menstruacije ni edini simptom k se pojavi pri policisticnih. Vse bo ok. Malo se je samo poigrala s tabo. Tudi jaz sem mislila da imam policisticne pa imam samo amenorejo, za katero ni znanega razloga. Pa imamo vseeno doma pikico, staro 14m user posted image

(odgovor članu Apik)
Neposredna povezava do sporočila: 1140
   RE: Bodoče nosečnice 2018
19.4.2018 10:14:04   
Anonimen
Pri meni je bilo pa drugače. Imela sem daljše cikluse (nikoli pred 28. dnevom) pa sem čez nekje leto dve dobila PCO diagnozo in seveda odsotnost ovulacije. Ciklusi kakor vem, naj bi bili če je vse vredu nekje do 31 dni, no take informacije sem dobila jaz od svoje ginekologinje, da imajo punce večinoma tiste brez težavic vedno cikluse krajše od 31.dni. Žal pri meni še zdaj ni uspelo kljub klomifenu za spodbujanje ovulacije. Apik tebi priporočam, da sploh preveriš z lističi za urin ali ultrazvokom če imaš spsloh prisotne ovulacije, pri meni niso bile kljub najprej ciklusu na 31 dni. Lep sončen pozdrav vsem user posted image

(odgovor članu madjanca)
  Neposredna povezava do sporočila: 1141
   RE: Bodoče nosečnice 2018
19.4.2018 11:47:16   
*mala pika*
Apik, pri nas nič novega, vse po starem, jutri imam posvet pri ginekologinji, vem, da mi kaj dosti ne bo povedala ali svetovala, še manj, da bi z menoj karkoli počela, ker še ni eno leto naokrog, kar delava na user posted image , v začetku maja sva se naročila na test spermiograma, da vidiva, kakšni so plavalčki, potem bomo pa videli kaj in kako.

jaz imam cikluse dolge 25 dni, 6 dni M tako da tudi ne vem, a je to v redu al ni. Bom vprašala juri G, pa naj mi kaj več pove. Mogoče bi se naročila še na testiranje za hormone, da vidim to stanje, bolj me žre to, da vem, da jutri razen skomiganja z rameni in da je treba počakati eno leto verjetno ne bom nič od tega "posveta" odnesla.

Ni mi problem narediti kakšen test samoplačniško ali karkoli, samo rada pa bi, da mi vsaj to pove, kaj je lahko vzrok (hormoni, plavalčki, pregrada....kaj jaz vem kaj, kje naj sploh iščem vzrok) da začnem z raziskovanjem. Saj vem, da prehitevati ne morem niti ne smem, ko bom najmanj pričakovala, se bo pa zgodilo. user posted image

Jaaaa, tako lepo pomladansko je, prijetne temperature, verjetno vse uživajo na sončku. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1142
   RE: Bodoče nosečnice 2018
19.4.2018 15:24:55   
Jetkarmak00
Heej heej punce! Noo jaz nisem vec nosecka.. Se je potem ulila M (ne spomnim se vec datumsko ampak kar knalu po plusku in po tistih ****ing izcedkih :) user posted image sva pa bila aktivna tudi ta mesc.. No zdaj sem ze ravno po ovulaciji (tri dni nazaj je bil test O pozitiven) znaki so spet vsaj za zdaj enaki kot prejsnji mesec tako da upam da je zdaj tudi uspelo ampak da ta mesec ne dobim teh izcedkov! Sem se pa odlocila da ce se bodo slucajno ta mesec tudi pojavili in da bo ponovno + in se spet ulilo. Bom sla v naslednjem ciklusu do ginekologinje in povedala situacijo. Nekje bi moral biti potem vzrok in da naj jih pac preprecijo. Ce pa jih ta mesec ne bo, bom pa vedela da je bilo prejsnjih le eno nesrecno nakljucje.
Apik jaz ti svetujem da si enkrat preden gres sploh do ginekologinje ali preden sploh razmisljas o PCO testiras ovulacijo z ovulacijskimi testki. In ce bos zaznala ovulacijo potem naj te nic ne skrbi. Res pa je da se tudi meni zdijo kot predhodnici, ki je napisala, ciklusi okrog 33 dni kar dolgi.. Glede na to da imam tudi jaz recimo kar vem, nekaj znank ki imajo bp cikluse in ze otrocke cikluse krajse od 30 dni. Preberi si na internetu do koliko dni "se tolerira" kot normalni ciklus, jaz mislm da imajo standard kot nekje od 21-31 dni, ce se prav spomnim. Prebrala pa sem pri Pusenjaku na forumu, da pri daljsih ciklusih obstaja velika verjetnost da ni ovulacij - torej tudi ni nosecnosti. Zato bi ti res priporocala, da si preveris s testki.
Mala pika.. Tudi jaz imam 25,26 dnevne cikluse. Tako da mislim da je to normalno. Sporoci kako je bilo na pregledu in naj te res ne skrbi prevec da bi bilo karkoli narobe ker je res doba vsaj 1 leto kar pa ti se nimas. Mogoce pa samo ovulacijo zgresita pa nimata spolnih odnosov okrog ovulacije? Je mozno?
Srecnoo vsem!
Mal sem odsotna zdaj, pa bolj malo sledim forumu :) lepo boditee!! Drzim pestke za vse
user posted image user posted image !!!

(odgovor članu *mala pika*)
Neposredna povezava do sporočila: 1143
   RE: Bodoče nosečnice 2018
19.4.2018 21:27:39   
madjanca
Malo preglej na netu pod izrazom oligomenoreja. Naceloma je do 35 dni dolzina cikla "normalna" in je moznost zanositve kar velika. Problematicni so cikli nad 40 dni...

Jaz pa svojih ciklov sploh nisem morala steti po dnevih, ker je bila tako redka.. v enem leti sem imela 7user posted image od tega je bilo 5 sprozenih. Najprej smo vzpodbujali z dabrostonom malo vec kot pol leta in potem sem kombinirala s klomidom in sem po treh mescih jemanja zanosila..

Samo nic na silo in brez panike. To je prvi pogoj... :)

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 1144
   RE: Bodoče nosečnice 2018
20.4.2018 9:23:06   
tajaaaaaa
Menstrualna krvavitev se lahko pojavlja vsakih 21 do 35 dni in traja od 2 do 7 dni. ''kopirano iz interneta'' user posted image tako da ja, ciklusi niso noben problem po 35 dneh ampak takrat je problem ker gre v večini za odsotne ovulacije ali pa zelo redke ovulacije. Sama sem imela tudi včasih težave z dolgimi ciklusi (35 dni) in mi je ginekologinja predpisala klomifen zdaj mi ga je pa ravno zmanjkalo ginekologinja pa je ta teden bila na dopustu user posted image
tudi če so ovulacije, mislim da je problem v tem ker imaš toliko manj možnosti za uspehe pri zanositvi. Pri ženskah, ki imajo redne krajše cikluse bodo v enem letu imele približno 12 ali 13 ovulacij. Pri daljših ciklusih pa je to normalno da skrajšano in lahko pride le to 6 ali 7 ovulacij.
Apik sprosti se, sploh se ne obremenjuj s tem ker praviš da ne poskušaš še 1 leto. Počakaj da bo leto okrog in če ne uspe pojdi do ginekologinje.

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 1145
   RE: Bodoče nosečnice 2018
20.4.2018 9:27:48   
tajaaaaaa
Jetkarmak res imaš srečo, da imaš tako hitre in redne ovulacije user posted image čeprav se mi je na začetku zdelo zamanj da si šla že pred poskušanjem na samoplačniške preglede te zdaj moraš priznati vedno bolj razumem in se strinjam s tabo user posted image Nekako si nekdo, katerim uspe, ne znajo predstavljati kako je, ko ne uspe. Stalno razmišljanje o tem zakaj, kdaj bo, a je kaj narobe, a sploh bo.... :/ tako da sem se jaz ravno zdaj prijavila na samoplačniški pregled ker ne bom zdržala čakanja 1 leto. user posted image Tako da sem naročena na ultrazvok fant pa na spermiogram. Si imela ti isto če se kaj spomniš?

(odgovor članu tajaaaaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1146
   RE: Bodoče nosečnice 2018
20.4.2018 10:09:30   
Jetkarmak00
user posted image user posted image user posted image
Meni osebno pac to ni bila neumnost zato sva tudi sla. Ker ce bi spermiogram pokazal recimo kot zelo slab.. Potem bi mi blo brez veze sploh poskusat in bi sla lahko direkt v postopek recimo.. Ali pa da eno leto poskusam in se obremenjujem z neuspehom ki bi se itak vedel recimo.... Vsak drugace gleda na to, midva sva se takrat pac tako odlocila :))
Hm.. Prsla sva skupaj. Imela sva neko hitro anamnezo o ciklusih itd. In je bilo vse super (ciklusi stimali itd) skratka pogovor je bil (midva + zdravnica) nato sva se locla in je sou on v sobo med revije user posted image v tistem casu sem pa jst imela 3d ultrazvok. Zmerila minje neke AFC (zaloga jajcnikov baje) to vem da sem imela vse 11 + napisano. Potem mi je pregledala ce je pregrada, jajcniki ce so vredu, zmerila mi je tudi jajcnike mislim da. Vem da sem videla jajcece (bla sem po ovulaciji)vidis zelo poblizano kroglico (jajcece) z nekimi ovojcki al kaj. Tako nekako.. Vmes sva se itak pogovarjale tudi. No potem je prisel moj ze nazaj in smo pod mikroskopom pregledal spermije (iz flaske jih nekaj vzame ven in da pod mikroskop) in se na ekranu na steni pojavijo plavaci user posted image ful je blo lepo za vidt kko migajo in kolk jh jee..kok so hitri itd. Men osebno je bilo to najbl zanimiu za vidt. Vidl so se tut tisti k so odmrl.. Kot neke pikce so bli.skratka na podlagi tega ti ona ze lahko pove kaj prcakvt (tocne rezultate dobis po posti) ampak nama je ze tam rekla da kaze na normalni spermiogram. Potem sva dobila po posti in je pisalo vse bp. Potem je pokomentirala se mene in moje slikce z ultrazvoka.. Pokazala nama je se skupaj (konje bil se fant zraven) jajcece.. Sluznico.. Debelino sluznice (izmeri pred tabo) midva sva imela takrat zraven se nekega praktikanta in mu je vse razlagala.. Kazala mu je do kam je normalna debelina sluznice kolk ne sme bit (skratka risala je tam na steni se je pa videla slika) potem je rekla da se preveri se hormone (lahko lahko tudi ne) vzeli so mi kri ampak ne isti dan. Sla sem mislim da 3 ali 4 dan zacetka menstruacije na odvzem krvi. Pa mislim da so mi izmerili fsh, prolaktin in lh. Izvide sem dobila se isti dan..vem da sem imela vse tri izmerjene hormone (fsh, lh, prolaktin) zelo nizke vrednosti. Ena pred mano je imela visok fsh mislim da cez 8 al 9. Jaz sem pa imela to nekje 3 mislim da. To sem si zapomnila ker me je zaskrbelo kaj je normalno itd. Ampak se nikoli nisem potem poglabljala v to kaj kej pomeni ker mi je pisalo normo. To je vse. Postopek ce lahko temu tako recem, no pregled se bolje slisi je bil zakljucen. user posted image user posted image
Srecnooo! Pa ne misli na to da je karkoli narobe.. Tudi ti ne mala pika..!!! Ne gledat na to kot jojjj zakaj ne uspe, sigurno je kaj narobe itd. Ne bit v pesimist!! Jaz sem ze pred pregledom in tudi potem pred poskusanjem vedno govorila vse je vredu, nic ne bo narobe.. Ce bi razmisljala o neuspehih in tezavah potem si se res nakopljes kaj...pikaa porocaj kaj je rekla ginekologinja :))))

(odgovor članu tajaaaaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1147
   RE: Bodoče nosečnice 2018
23.4.2018 9:23:25   
*mala pika*
Jetkarmak00, kaj je rekla G? Nič, tako kot sem pričakovala, od vsega tega sem se tam zjokala kot dež, pa čeprav tega nisem hotela. :) Najprej je vprašala, kako pogosti so SO, ja seveda niso tako kot bi mogl bit, ker sva daleč narazen doma, je samo zmajala z glavo, še preden sem do konca povedala, da se pač trudiva predvsem v tednu, ko naj bi bila O, da je čim večkrat. Ok, pustimo to. Povedala sem ji, da greva k Rešu, zaradi najine želje, da dobiva kakšno informacijo, je rekla, da do jeseni počakava, naj greva na kakšen dopust, se sprotiva pa se bo zgodilo. user posted image Tako, da je rekla, da naj prinesem izvide od Reša, jeseni pa nadaljujem pri njej, če se ne bo še nič zgodilo. No, pa saj je bilo to za pričakovati. Aja, je priporočila, da bi oba začela jemati PROfertil, pa sva rekla, da bova najprej test dala čez, potem si malo več preberem o teh kapsulah potem pa bova začela jemati, če bo potreba.

Hvala, ker si napisala vse, kako poteka pregled, res super informacija. A teste hormonov si delala po lastni želji, si morala sama rečt, da bi te še to testirali al ti je ona priporočila? Ker bi jih jaz tudi rada preverila.

Punce, uživajte teden. user posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 1148
   RE: Bodoče nosečnice 2018
23.4.2018 16:57:24   
Jetkarmak00
Mala pika... Jaz se strinjam drugače z ginekologinjo.. Eno leto je res minimalni standard in naj bi se vsaj v enem letu prijelo.. Ampak še bolj pa kot ginekologinjo razumem tebe.. Hudo mora bit ko stalno razmišljaš zakaj zakaj zakaj.. Strah.. Stalne misli.. Verjamem da je hudo in da ni enostavno... Meni je bilo tudi kar malo žal da sem objavila da je uspelo prejšnji mesec v prvo.. Večinoma je debata o skupnem upanju punc potem se pa ena pojavi ko to napiše. Mi je bilo kar malce žal potem pa sem raje nehala razpravljati o tem..skratka.... Glede pregleda... Tam boš vsaj izvedela če ne drugega ali imaš pregrado slučajno, ali so ovulacije, ali je rumeno telesce uredu, sluznica dovolj debela ipd. Takooj boš tudi izvedela za plavalce pod mikroskopom (ampak to ti bo samo okvirno povedala kot sem napisala zgoraj) točne rezultate pa izveš šele po pošti.
Ne vem kako je pri ostalih zdravnicah, ampak jaz sem ti povedala postopek za LJ dravlje - pojdi k zdravnici Mili Lomšek (no midva sva bila pri njej) in res.. Men je bla tooop! Starejša ženska, stalno se smeji, nežn glas, res res men je bla top!! Res pa je da sama od sebe ne govori veliko - jaz sem jo stalno spraševala. Rekla dem če mi lahko pokaže kje je jajčece ipd. Potem pa se je razgovorila (to je jačece, ovoj itd) ne začne pa ravno ona debat in razlaganja (rabi spodbudo) eni pred mano ni pokazala takoj spermijev pod mikroskopom.. Jaz pa sem ji rekla če se lahko kaj pogleda pa je rekla da lahko.. Rabi spodbudo tako rečeno. Je pa res super zdravnica, meni ni žal da sem šla k njej.
Držim pesti zate in upam da ti bo uspelo in da boš imela super rezultate pri ginekologinji!! user posted image ne misli na slabe stvari, odklopi se.. Vem da je lažje to reči kot narediti ampak...javi se še kaj na privat sporočila, no sej če se prav spomnim sva se že pogovarjale :) pa bova kaj več rekle o vsem tem. Lepo bodi in držim tačkeuser posted image

(odgovor članu *mala pika*)
Neposredna povezava do sporočila: 1149
   RE: Bodoče nosečnice 2018
23.4.2018 17:28:55   
Anonimen
Jetkarmak00 super punca si, super v komuniciranju kar te berem in veliko veš ampak moraš vedeti tudi to, da si ti veliko mlajša od ostalih punc tukaj in da ta razlika v letih pomeni ogromno...jaz pri tvojih letih (kakor se spomnim jih šteješ 24?) sem zanosila z dvema spolnima odnosoma v ciklusu in seveda tudi donosila. Zdaj sem stara 29 in se že eno leto skoraj trudiva ponovno pa ni nič, ne duha ne sluha zakaj in kako. Že res, da je tema za vse ne glede na starost ampak se mi zdi da tvoj uspeh puncam tukaj nič kaj doti ne pomeni, ker se je treba ozirati tudi na leta in mislim da predvsem na leta. Sem pa vesela za take kot si ti, ki se tako mladi odločajo za materinstvo in res vse čestitke in zapomni si da je eno leto navzgor že ogromno pa tudi če pride do zanositve je treba potem tudi donositi kar pa je s starostjo vse težje in težje.. Kaj želim povedati s tem na kratko? Da naj se mala pika, apik in podobne ki vas berem ne morejo primerjati s tabo in tvojim izidom uspeha in da se je, čeprav težko, treba sprijazniti s tem, da pri 29 letih kot jih štejem sama ne bo uspelo kar takoj.....Ginekologinja je meni sicer rekla, da so verjetno >>taboljša jajčeca<< že pošla svojo pot. Pa sem ji rekla že? pri 29 tih? pa mi je samo skomignila z rameni in rekla da se pri ženski gleda starost reprodukcije in ne biološka starost ženske.. kar mi je dalo mislit in upam da mi bo vsaj z umetno uspelo..zdaj imam junija prvi posvet, ker se trudiva že več leto dni.. tako, mi je žal da se nisem še takoj po prvem odločila za user posted image user posted image tako da Jetkarmak, če želiš še kakšnga potem, pojdi takoj spet v akcijo user posted image kaj pa zdaj ti je ta ciklus tudi uspelo? Srečno in želim, da vsem uspe user posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
  Neposredna povezava do sporočila: 1150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?