|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolniška
25.3.2008 11:50:16   
Detece
Po pogovoru s sodelavkami na temo bolniških dni (upravičenih ali neupravičenih) me zanima kako lahko pri zdravniku odigraš bolezen, da greš v bolniški stalež? Kaj je tisto kar si lahko namisliš, brez da to ugotovijo?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bolniška
25.3.2008 11:53:24   
Anonimen
grrrrrrrrrr


to je moj komentar

(odgovor članu Detece)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bolniška
25.3.2008 11:58:18   
Anonimen
Jaz mislim, da je čisto odvisno od zdravnika. Eden te bo dal v bolniško, če boš 2x kihnil, drugi pa v primeru da ti bo najmanj pol roke manjkalo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bolniška
25.3.2008 12:00:52   
Vrtnica79
Vsekaj se z kladivom po roki, pa boš lahko v bolniškiuser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bolniška
25.3.2008 12:02:34   
Anonimen
če rečeš, da se ti je zmešalo in boš naredil samomor ali nekoga ubil. Definitivno greš takoj na bolniško oz. direkt na psihiatrijo user posted image


Ne...ampak...to ni smešno....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bolniška
25.3.2008 12:03:50   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Detece

Po pogovoru s sodelavkami na temo bolniških dni (upravičenih ali neupravičenih) me zanima kako lahko pri zdravniku odigraš bolezen, da greš v bolniški stalež? Kaj je tisto kar si lahko namisliš, brez da to ugotovijo?




Vprašaj sodelavke.

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bolniška
25.3.2008 12:13:39   
Detece
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Detece

Po pogovoru s sodelavkami na temo bolniških dni (upravičenih ali neupravičenih) me zanima kako lahko pri zdravniku odigraš bolezen, da greš v bolniški stalež? Kaj je tisto kar si lahko namisliš, brez da to ugotovijo?




Vprašaj sodelavke.


Hvala za brihten odgovor. Ni mi prej kaj takega padlo na pamet.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bolniška
25.3.2008 12:14:00   
frutka_
Nimam pojma kako bi odigrala. Saj pa če si BOLAN se ti menda vidi ali ne...ne vem na grlu, kašljaš, imaš vročino....
Svašta!user posted image

In kako tvoje sodelavko odglumijo bolniške???? Res me zanima?

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bolniška
25.3.2008 12:15:16   
Pikec
zanosi...

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bolniška
25.3.2008 12:20:57   
Spark
Meni tudi ni jasno kako lahko odigraš neko bolezen in dobiš bolniško. Sej zdravniki naj bi vedeli kaj ti je oz. naknadne preiskave naj bi pokazale da je vse ok.  Ampak verjetno se motim.
Je pa verjetno veliko odvisno tudi od zdravnika. Jaz ko sem začela delati, me je takrat moja osebna zdravnica hotela pusstiti doma na bolniški za vsako malenkost.
Sedaj pa imam drugo zdravnico in enkrat sem bila res fajn bolana in sem komaj okrog hodila, me je pa nazijala, da kaj sploh delam tam, da to bo že minilo itd. Ampak, potem je bila pa prijazna, ko so mi vzeli kri in je videla rezultate.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bolniška
25.3.2008 12:46:14   
catalina
To je odvisno od zdravnika, skratka povej, da se ne počutiš najbolje, prepričaj ga, če si zares želiš na bolniško, srečno.

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bolniška
25.3.2008 12:55:53   
Detece
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Nimam pojma kako bi odigrala. Saj pa če si BOLAN se ti menda vidi ali ne...ne vem na grlu, kašljaš, imaš vročino....
Svašta!user posted image

In kako tvoje sodelavko odglumijo bolniške???? Res me zanima?


To zanima tudi mene.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bolniška
25.3.2008 12:56:37   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Detece

IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Nimam pojma kako bi odigrala. Saj pa če si BOLAN se ti menda vidi ali ne...ne vem na grlu, kašljaš, imaš vročino....
Svašta!user posted image

In kako tvoje sodelavko odglumijo bolniške???? Res me zanima?


To zanima tudi mene.


Ja, pa zakaj jih potem ne vprašaš? res me zanima.

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: bolniška
25.3.2008 13:00:26   
srki
Odvisno od dohtarjev, eni so razsipini, eni šparovni. Rečem samo to, da mi glumači gredo na jetra. Še bolj pa dohtarji, ki to dopuščajo.

Kaj bi si izmislila, pa res ne vem, ker nisem take sorte. Ena pri nas je non-stop na bolniški, mogoče bi njo vprašala, kaj ji je. Če mene vprašate, ji manjka eno kolesce v glavi. Ja, ni se s tem za zezat, ampa, drugega ne morem rečt. Je pa bolj intiligentna od dohtarjev, očitno.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: bolniška
25.3.2008 13:02:34   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Detece

IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Nimam pojma kako bi odigrala. Saj pa če si BOLAN se ti menda vidi ali ne...ne vem na grlu, kašljaš, imaš vročino....
Svašta!user posted image

In kako tvoje sodelavko odglumijo bolniške???? Res me zanima?


To zanima tudi mene.


Zaradi takih ki igrajo bolniške ostanemo resne delavke ki moramo na bolniško zaradi otrok brez službeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: bolniška
25.3.2008 13:09:18   
Detece
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Detece

IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Nimam pojma kako bi odigrala. Saj pa če si BOLAN se ti menda vidi ali ne...ne vem na grlu, kašljaš, imaš vročino....
Svašta!user posted image

In kako tvoje sodelavko odglumijo bolniške???? Res me zanima?


To zanima tudi mene.


Ja, pa zakaj jih potem ne vprašaš? res me zanima.


Volga jaz nisem nikjer napisala, da to katera od mojih sodelavk dela ali da to ima namen narest. Napisala sem, da smo na to temo govorile. Pač odprla se je iz takšnih in drugačnih razlogov ta tema. In v čem je zdaj problem?

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: bolniška
25.3.2008 13:10:38   
Taula
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

zanosi...
zanosi...


Sedaj je veliko user posted image  in komisije zavračajo vloge. Torej to ni rešitev.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: bolniška
25.3.2008 13:14:04   
srki
Oh, spet odvisno od zdravnika oz. G. Eni moji kolegici je rekla, da kaj bi šla na bolniško, če je vse OK, pa čeprav se je vsak dan vozila 65 km v eno stran. Edino, če bi imela probleme npr. s pritiskom.  Saj, po eni strani se strinjam, če nosečnost poteka brez posebnosti, zakaj bi šel na bolniško, razen seveda, če delaš v takih delavnih pogojih, ki so škodljivi (težko dvigovanje, kemikalije, sevanje,...).

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: bolniška
25.3.2008 13:15:22   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Detece

IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Nimam pojma kako bi odigrala. Saj pa če si BOLAN se ti menda vidi ali ne...ne vem na grlu, kašljaš, imaš vročino....
Svašta!user posted image

In kako tvoje sodelavko odglumijo bolniške???? Res me zanima?


To zanima tudi mene.


Aja, oprosti, na podalgi tega sem sklepala, da so to tvoje sodelavke. Whatever.

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: bolniška
25.3.2008 13:16:34   
Detece
IZVIRNO SPOROČILO: shorty

IZVIRNO SPOROČILO: Detece

IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Nimam pojma kako bi odigrala. Saj pa če si BOLAN se ti menda vidi ali ne...ne vem na grlu, kašljaš, imaš vročino....
Svašta!user posted image

In kako tvoje sodelavko odglumijo bolniške???? Res me zanima?


To zanima tudi mene.


Zaradi takih ki igrajo bolniške ostanemo resne delavke ki moramo na bolniško zaradi otrok brez službeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



S tem se jaz strinjam in ne podpiram tega. Hvala bogu se nam to ne dogaja in smo fer en do drugega. So pa včasih v službi kakšni drugi problemi in si že tako na robu da začneš razmišljat tudi o tem. Ampak to zdaj ni tema posta.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: bolniška
25.3.2008 13:18:53   
Detece
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Detece

IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Nimam pojma kako bi odigrala. Saj pa če si BOLAN se ti menda vidi ali ne...ne vem na grlu, kašljaš, imaš vročino....
Svašta!user posted image

In kako tvoje sodelavko odglumijo bolniške???? Res me zanima?


To zanima tudi mene.


Aja, oprosti, na podalgi tega sem sklepala, da so to tvoje sodelavke. Whatever.


Si napačno sklepala. In ne zamerim.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: bolniška
25.3.2008 13:20:44   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

zanosi...


Ne pomaga - sem imela celo nosčnost težave s pritiskom, zatekanjem, dolgo vožnjo vsak dan, pa me je ginekolog kar pošiljal delat. Na koncu se me je "usmilila" osebna zdravnica, ker se je res nabralo toliko težav, da sem itak cel mesec bolniške smao okoli specialitsov hodila, v končni fazi pa so mi sprožili porod predčasno, ker je bilo nadaljevanje prenevarno zame in za otroka - naduvani G bi me pa še ka pošiljal v avto in v službo.

Res je tako, da pri nekatreih zdravnikih ti mora pol glave manjkati, da te pošljejo v bolniško, pri nekaterih je pa dovolj, da pojamraš, da te boli glava in da malo kašljaš.

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: bolniška
25.3.2008 13:24:31   
Ajvy
Po mojem kaka blaga depresija, pri  kateri še nisi zrel za psihiatra....pišuka ne vem, po moje za vse obstaja kak test.....oz pregled...samo vem, da enim to super uspeva, drugim, ki bi jim bolniška pripadala , pa ne

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: bolniška
25.3.2008 13:42:13   
alička
Jaz mislim, da je res zelo odvisno od zdravnika.
Znanec mi je rekel, da je dobil bolniško na to da je rekel, da se mu je nabralo kup problemov v službi in doma, da je pod stresom in da nujno rabi bolniško in jo je tudi dobil.

Mene je prejšna osebna zdravnica za vsak drek hotela dat v bolniško (npr. so mi kirurško odstranili znamenje na takem mestu, da me ni ne bolelo ne kakorkoli odviralo, pa me je vprašala če bi bila kak teden doma user posted image ).

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: bolniška
25.3.2008 14:55:24   
BUŠICA
mene je grozno križ bolel!! me je hotla dat v bolniško pa nisem hotela-ker sem ravno dobila službo mi je bilo nerodno. dr. me je samo debelo gledala. ni mogla verjeti, da nekdo noče v bolniško.

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?