|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bugaboo - slabosti
4.7.2012 12:00:08   
Inigo
Živjo

ker se odločamo za ta voziček, me zanima (tiste, ki ga uporabljate), če ste opazile kakšno slabost tega vozička? ali da se kaj kvari, rado zaskoči... karkoli.

vem, da je voziček super in tudi nama je zelo všeč, vendar bi radda vedela čim več o njem, saj je cena res visoka in se ne bi rada uštela pri izbiri.

hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bugaboo - slabosti
4.7.2012 12:30:40   
MioBambino
Poznam kar nekaj ljudi, ki uporablja ta voziček in do danes nisem slišala še nobene dobre stvari o tem vozičku(od uporabnikov- jamrajo predvsem zaradi koles...). Po tem, kar sem slišala, ni vreden svojega denarja- razen, če hočeš biti fensi in ga boš kupila samo zaradi tega, ker je v modi.

Drugače so meni vizualno všeč, kupila pa ga ne bom.

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bugaboo - slabosti
4.7.2012 12:31:24   
Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: MioBambino

Poznam kar nekaj ljudi, ki uporablja ta voziček in do danes nisem slišala še nobene dobre stvari o tem vozičku(od uporabnikov- jamrajo predvsem zaradi koles...). Po tem, kar sem slišala, ni vreden svojega denarja- razen, če hočeš biti fensi in ga boš kupila samo zaradi tega, ker je v modi.

Drugače so meni vizualno všeč, kupila pa ga ne bom.


kaj pa je s kolesi, da niso ok?

(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bugaboo - slabosti
4.7.2012 12:32:10   
MioBambino
Kaj pa tebe tako pritegne, Inigo, da bi ga kupila?

(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bugaboo - slabosti
4.7.2012 12:36:39   
MioBambino
Inigo, imaš ZS.user posted image

(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bugaboo - slabosti
4.7.2012 12:52:28   
Inigo
IZVIRNO SPOROČILO: MioBambino

Kaj pa tebe tako pritegne, Inigo, da bi ga kupila?


Bom kar povedala celotno zgodbo...

Ko sem bila prvič noseča, sem se zaljubila v Quinny Buzz 3. In ker mi je bil "všeč" sem ga tudi kupila. In ob uporabi potem ugotovila, da je do k****!!! Sedež ful majhen (mogoče je zdaj kaj drugače - moj je bil letnik 2008), strehica nikakršna, sprednja kolesa pa grejo samo po asfaltu (pa če je gladek so se kar sukala in voziček ni šel nikamor). Edina dobra lastnost je bilo zlaganje. Zato smo ga menjali in kupila sem Peg Perego Pliko P3. Sedež super, strehica odlično... ampak spet kolesa! In tako nevodljiv, da glava peče! z eno roko ga pa tako ali tako ne moreš peljat... In spet sem se nasrala.
Pa še naš nagajiv otrok nikakor ni prenašal, da bi imel senčnik, ker se je z njim samo igral in posledično bil skos na soncu... takrat bi mi super fajn prišlo, da bi obrnila samo ročaj in bi otrok gledal stran od sonca. Pliko P3 se tako ne da obrnit sedež, pri Buzzu, pa sama tega nisem mogla nardit (otroka v eni roki, z eno roko pa sedeža ne moreš obrnit).

Zdaj ponovno pričakujemo in ker sem že skoraj doktorirala iz vozičkov, sem izbrala Bugabooja, ker ima vse kar hočem:
- sedež se da obrnit v obe strani
- da ne obračaš sedeža, lahko obrneš samo ročaj
- ima štiri kolesa in ročaj, da ga lahko voziš tudi z eno roko in je super vodljiv
- ima veliko strehico
- sedežni del je dovolj velik in tudi košara je prostorna in globoka
- zlaga se ok in ni zahtevno
- spodnja košara je dovolj velika, da lahko marsikaj pospraviš vanjo

Te zahteve sem našla samo pri Bugabooju.


< Sporočilo je popravil Inigo -- 4.7.2012 12:55:52 >

(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bugaboo - slabosti
4.7.2012 12:52:59   
Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: MioBambino

Inigo, imaš ZS.user posted image


ti tudi user posted image user posted image

(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bugaboo - slabosti
4.7.2012 13:16:03   
MioBambino

IZVIRNO SPOROČILO: Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: MioBambino

Kaj pa tebe tako pritegne, Inigo, da bi ga kupila?


Bom kar povedala celotno zgodbo...

Ko sem bila prvič noseča, sem se zaljubila v Quinny Buzz 3. In ker mi je bil "všeč" sem ga tudi kupila. In ob uporabi potem ugotovila, da je do k****!!! Sedež ful majhen (mogoče je zdaj kaj drugače - moj je bil letnik 2008), strehica nikakršna, sprednja kolesa pa grejo samo po asfaltu (pa če je gladek so se kar sukala in voziček ni šel nikamor). Edina dobra lastnost je bilo zlaganje. Zato smo ga menjali in kupila sem Peg Perego Pliko P3. Sedež super, strehica odlično... ampak spet kolesa! In tako nevodljiv, da glava peče! z eno roko ga pa tako ali tako ne moreš peljat... In spet sem se nasrala.
Pa še naš nagajiv otrok nikakor ni prenašal, da bi imel senčnik, ker se je z njim samo igral in posledično bil skos na soncu... takrat bi mi super fajn prišlo, da bi obrnila samo ročaj in bi otrok gledal stran od sonca. Pliko P3 se tako ne da obrnit sedež, pri Buzzu, pa sama tega nisem mogla nardit (otroka v eni roki, z eno roko pa sedeža ne moreš obrnit).

Zdaj ponovno pričakujemo in ker sem že skoraj doktorirala iz vozičkov, sem izbrala Bugabooja, ker ima vse kar hočem:
- sedež se da obrnit v obe strani
- da ne obračaš sedeža, lahko obrneš samo ročaj
- ima štiri kolesa in ročaj, da ga lahko voziš tudi z eno roko in je super vodljiv
- ima veliko strehico
- sedežni del je dovolj velik in tudi košara je prostorna in globoka
- zlaga se ok in ni zahtevno
- spodnja košara je dovolj velika, da lahko marsikaj pospraviš vanjo

Te zahteve sem našla samo pri Bugabooju.




Kaj pa MaxiCosi Mura 3 ali 4- jaz sem se zaljubila v ta voziček, samo sem zdaj skeptična. Preveri!

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bugaboo - slabosti
4.7.2012 13:33:44   
Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: MioBambino


IZVIRNO SPOROČILO: Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: MioBambino

Kaj pa tebe tako pritegne, Inigo, da bi ga kupila?


Bom kar povedala celotno zgodbo...

Ko sem bila prvič noseča, sem se zaljubila v Quinny Buzz 3. In ker mi je bil "všeč" sem ga tudi kupila. In ob uporabi potem ugotovila, da je do k****!!! Sedež ful majhen (mogoče je zdaj kaj drugače - moj je bil letnik 2008), strehica nikakršna, sprednja kolesa pa grejo samo po asfaltu (pa če je gladek so se kar sukala in voziček ni šel nikamor). Edina dobra lastnost je bilo zlaganje. Zato smo ga menjali in kupila sem Peg Perego Pliko P3. Sedež super, strehica odlično... ampak spet kolesa! In tako nevodljiv, da glava peče! z eno roko ga pa tako ali tako ne moreš peljat... In spet sem se nasrala.
Pa še naš nagajiv otrok nikakor ni prenašal, da bi imel senčnik, ker se je z njim samo igral in posledično bil skos na soncu... takrat bi mi super fajn prišlo, da bi obrnila samo ročaj in bi otrok gledal stran od sonca. Pliko P3 se tako ne da obrnit sedež, pri Buzzu, pa sama tega nisem mogla nardit (otroka v eni roki, z eno roko pa sedeža ne moreš obrnit).

Zdaj ponovno pričakujemo in ker sem že skoraj doktorirala iz vozičkov, sem izbrala Bugabooja, ker ima vse kar hočem:
- sedež se da obrnit v obe strani
- da ne obračaš sedeža, lahko obrneš samo ročaj
- ima štiri kolesa in ročaj, da ga lahko voziš tudi z eno roko in je super vodljiv
- ima veliko strehico
- sedežni del je dovolj velik in tudi košara je prostorna in globoka
- zlaga se ok in ni zahtevno
- spodnja košara je dovolj velika, da lahko marsikaj pospraviš vanjo

Te zahteve sem našla samo pri Bugabooju.




Kaj pa MaxiCosi Mura 3 ali 4- jaz sem se zaljubila v ta voziček, samo sem zdaj skeptična. Preveri!


tut preštudirala: je zelo težek, je zelo širok in posledično zavzame veliko prostora tako v avtu kot tudi doma, kjer ga hraniš, in ročaj se ne da obračat, 3 je še nekako, 4 zgleda kot traktor user posted image drugače sem pa tudi jaz razmišljala o tem....

(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bugaboo - slabosti
4.7.2012 21:52:02   
Lianna
Jaz sem z Bugaboo-jem vozičkala kar dolgo časa in nisem opazila nobene pomankljivosti. Meni je super. Tudi ostali, ki ga imajo se čisto nič ne pritožujejo. Prednost Bugaboo-ja je res majhna teža, to da se ročaj obrne v obe strani, super strehca, velika košara. Brez težav sem šla z njim na Rožnik, v zoo, ga vozila po snegu itd.

In ne, vozička ne bi kupila ker je fensi, ampak ker preprosto edino Bugaboo ustreza mojim kriterijem.

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bugaboo - slabosti
5.7.2012 8:14:34   
Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Jaz sem z Bugaboo-jem vozičkala kar dolgo časa in nisem opazila nobene pomankljivosti. Meni je super. Tudi ostali, ki ga imajo se čisto nič ne pritožujejo. Prednost Bugaboo-ja je res majhna teža, to da se ročaj obrne v obe strani, super strehca, velika košara. Brez težav sem šla z njim na Rožnik, v zoo, ga vozila po snegu itd.

In ne, vozička ne bi kupila ker je fensi, ampak ker preprosto edino Bugaboo ustreza mojim kriterijem.


hvala, Lianna! user posted image

A pa res nisi opazila čist nč kar te je mogoč motlo?

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
5.7.2012 8:15:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bugaboo - slabosti
5.7.2012 19:30:02   
Lianna
Ingo, opazila nisem nič kar bi me motilo:) Ubistvu je voziček v katerem sem prevažala dva otroka sedaj star že 6 let in je še vedno super. Vozila sem dnevno po nekaj ur v njem otroka, ki sem ga pazila in vse kar lahko rečem je, da je res super. Ko bom imela svojega otroka bom imela 100% Bugabooja. Nekajkrat ga je vozil tudi moj, ki se mu voziček zdi drag, ampak je ugotovil, da je v primerjavi z drugimi veliko boljši. Sem pazila kar nekaj otrok tako da sem sprobala različne vozičke (Quinny, Hauck, Hartan itd.) in Bugaboo se je obnesel najbolje. Ročaj se obrne v obe smeri, tako da v primeru grdega terena imaš spredaj velika kolesa in se lepo vozi.

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: bugaboo - slabosti
5.7.2012 20:04:49   
cilla
Mene res zanima, ali ste vse zadovoljne uporabnice bugabooja visoke "meter cvancig" al res večini žensk ni pomembno, kako nizko se morajo sklanjati v voz. user posted image Jaz sem sicer gledala b. donkeya, ampak je višina oz. bolje nižina gotovo ista tudi pri cameleonu.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
5.7.2012 21:48:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cilla)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: bugaboo - slabosti
5.7.2012 22:50:18   
Anonimen
Cameleon je meni ful simpatičen voziček za pogledat, pa ful ima enih praktičnih lastnosti (sploh ta z ročajem), samo kupila ga pa nebi ... košara je res velika, samo je tako nizko pri tleh ... pa zdaj sem na morju pri sosedih gledala ko so imeli Cameleona in pa eno dojenčico staro okrog 5 mesecev in se mi je prav smilila, ker so jo imeli že v športnem delu, kjer pa je sedalni del tako globok, da ji kolenski pregib niti slučajno ni prišel do konca sedal in je imela nogice ves čas navpično v luftu ... ne vem no ... pač sem bolj pristašica vozičkov brez lupinastega sedeža. Pa če ne boš našla vozička, ki se mu obrača ročaj, lahko razmiliš o senčniku babysmile, ki se montira na strešico vozička in je otroček skos v senčki.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: bugaboo - slabosti
6.7.2012 18:54:28   
cilla

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: cilla
...kako nizko se morajo sklanjati v voz. user posted image


ce imas moznost, si poglej HighTreka - ima sedez visje, kot vecina vozickov.


Ja, je bil moj favorit 100%. Prišla sta dvojčka user posted image , zato je ostal zgolj kot želja user posted image

Baby Smile je pa res krasna reč. Imam za naš dvojni voz in se res fajn obnese.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: bugaboo - slabosti
7.7.2012 16:15:06   
malaMravljica
Jaz ti ne bom komentirala kaj je rekla kolegica od kolegice in stric od sosede, ti povem po skoraj 3 letni uporabi sedaj.
Kosara je velika, siroka, spremenis ji lahko naklon, res je super. Moj je bil notri polnih 7 mesecev in nikoli nobenega joka, bi ga takrat se imela notri, pa sem si ze jaz mal zelela sportni del sprobat. Kosara je bila res 1a.
V sportni del je sel kot receno po 7 mesecu in ni notri nic visel ali bil cudno kam stlacen.
Vozicek pred sabo porivas z eno roko, je zelo okreten, med policami v trgovini vijuga brez problema, klik in imas rocaj na drugi strani, otrok gleda k tebi ali stran oz velika kolesa so spredaj in sibas po plazi. Brez problema ga peljes po stopnicah, mal ga dvignes in sibas po stopnicah z veliki kolesi. Jaz sem ga celo velikokrat kar prijela in nesla po stopnicah, tistih 9 kg ali koliko ze ima in moj otrocic notri. Sama nisem pri najmanjsih, res tudi nisem pri cist tavelikih, pa se mi res ni nikoli zdelo, da se moram kaj prevec sklanjat. Je pa fajn, ker rocaj po zelji daljsas ali krajsas in se s tem oddaljis od vozka in tako lepse hodis. V moj mali avto gre brez problema. Vozicek nic ne skripa,se nikoli se mi ni nic zaskocilo, do sedaj nobenega problema. In mi poleg tega vozka nismo kupovali se marele, je nisem rabila. Moj sinek se se vedno vozi v bugaboojcku, ima pa mali 2l 9m, rabim ga pac ce mi v avtu zaspi, ga prelozim v vozek in mali spi naprej.
Meni je bil res 1a vozek in tudi moj moz je veckrat rekel, da sem res izbrala najbolsji vozek, ker se spomnim njegove prve reakcije, ko sem mu rekla, da mi je vsec vozicek, ki v trgovini stane 1000 eur.
Za kaksne problemi s kolesi pa res nisem se nikoli nic slisala.
Cakaj, ti dam se nekaj na zs user posted image

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: bugaboo - slabosti
7.7.2012 16:38:49   
MTFP
Mi ga nismo vzeli zaradi njegove najvecje slabe lastnosti...ceneuser posted image drugace kar sem slisala od uporabnic so kar vse po vrsti zadovoljne.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: bugaboo - slabosti
7.7.2012 16:42:42   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
Kosara je velika, siroka, spremenis ji lahko naklon, res je super. Moj je bil notri polnih 7 mesecev ...

Koliko časa je otrok v košari ponavadi ni odvisno od velikosti košare (ok, če imaš ekstra ekstra majhno potem že), ampak po večini od otroka ... našo smo pri 4ih mesecih prestavili v športni del, ker v košari enostavno ni hotela več bit, pa ji je bila po dolžini in širini še več kot dovolj dolga.

(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: bugaboo - slabosti
8.7.2012 19:52:47   
Anonimen
Aja zdaj sem se spomnila šeenaga kar atraktivnega vozička, ki ima fajn sistem za sedež obračat, da ne rabiš nič otroka ven jemat:
http://www.youtube.com/watch?v=DMqHfhXiSws

< Sporočilo je popravil Otika -- 8.7.2012 19:53:05 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: bugaboo - slabosti
9.7.2012 10:25:37   
Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Aja zdaj sem se spomnila šeenaga kar atraktivnega vozička, ki ima fajn sistem za sedež obračat, da ne rabiš nič otroka ven jemat:
http://www.youtube.com/watch?v=DMqHfhXiSws


hvala! bom počekirala kje ga pr nas sploh majo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: bugaboo - slabosti
9.7.2012 10:27:38   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Inigo


IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Aja zdaj sem se spomnila šeenaga kar atraktivnega vozička, ki ima fajn sistem za sedež obračat, da ne rabiš nič otroka ven jemat:
http://www.youtube.com/watch?v=DMqHfhXiSws


hvala! bom počekirala kje ga pr nas sploh majo.

Videla sem ga v Mothercare v BTCju.

(odgovor članu Inigo)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: bugaboo - slabosti
9.7.2012 13:52:43   
zaspancek1
lzkusnje mojih znancev,ki ga uporabljajo sedaj ze pri drugem otroku: na splosno zelo zadovoljni z vozickom,edino s kolesi niso najbolj zadovoljni.Res vozijo veliko po utrjenem makadamu,zato pa morajo vsake par mesecev vzeti sprednja kolesca dol,jih ocistiti in posprejati,sicer zacnejo blokirati.Prav tako so bila sprednja kolesa po slabem letu zelo obrabljena in je tako vozicek na gladkih povrsinah slabse okreten. Tudi pozimi so imeli precejsnje tezave s snegom-pac posledica dejstva,da je teren okoli pac slabsi,plocniki slabo ocisceni. So kmalu kupili kolesa za sneg,s katerimi je potem slo. Je pa super teza vozicka,velika strehica in potem kosara spodaj.
Minus po moje pa je tisto sprednje varovalo,ki je cisto previsoko in predalec,da bi bilo otroku v pomoc in mu ne bi zastiralo pogleda. Aja pa sedez je precej globok.Tako je ta drugi otrok,drobcen,hipotoncek(ampak takrat je ze imel dovoljenje RA za sportni del), precej cudno sedel notri-tu bi lahko naredili kaksen seat reducer,da bi sedez res bil primeren za manjse otroke.
Skratka-mnenje znancev je taksno,da je vozicek dober,vseeno pa bolj mestni.Za stalno rabo na makedamu pa sprednja kolesa niso najbolj primerna.
Sicer pa si se najbrz ze odlocila,a ne?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: bugaboo - slabosti
9.7.2012 14:17:53   
Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: zaspancek1

lzkusnje mojih znancev,ki ga uporabljajo sedaj ze pri drugem otroku: na splosno zelo zadovoljni z vozickom,edino s kolesi niso najbolj zadovoljni.Res vozijo veliko po utrjenem makadamu,zato pa morajo vsake par mesecev vzeti sprednja kolesca dol,jih ocistiti in posprejati,sicer zacnejo blokirati.Prav tako so bila sprednja kolesa po slabem letu zelo obrabljena in je tako vozicek na gladkih povrsinah slabse okreten. Tudi pozimi so imeli precejsnje tezave s snegom-pac posledica dejstva,da je teren okoli pac slabsi,plocniki slabo ocisceni. So kmalu kupili kolesa za sneg,s katerimi je potem slo. Je pa super teza vozicka,velika strehica in potem kosara spodaj.
Minus po moje pa je tisto sprednje varovalo,ki je cisto previsoko in predalec,da bi bilo otroku v pomoc in mu ne bi zastiralo pogleda. Aja pa sedez je precej globok.Tako je ta drugi otrok,drobcen,hipotoncek(ampak takrat je ze imel dovoljenje RA za sportni del), precej cudno sedel notri-tu bi lahko naredili kaksen seat reducer,da bi sedez res bil primeren za manjse otroke.
Skratka-mnenje znancev je taksno,da je vozicek dober,vseeno pa bolj mestni.Za stalno rabo na makedamu pa sprednja kolesa niso najbolj primerna.
Sicer pa si se najbrz ze odlocila,a ne?user posted image


najlepša hvala za tole izkušnjo. vsaka kritika mi pride prav.

ma nism se še čist odločla... sj še mamo kr neki časa... iščem in brskam še drugod za podobnim vozičkom oziroma temi lastnostmi. user posted image ampak je kr težko zadovoljit vse te moje zahteve, to pa res user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?