|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bugaboo bee in bee plus
14.3.2013 16:15:21   
annai
zdravo...zanima me voziček bugaboo bee oz. bugaboo bee plus...ga ima katera? kaj so plusi in kaj minusi pri tem vozičku... se odločam za nakup in me zanimajo še informacije uporabnic tega vozička. :) hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bugaboo bee in bee plus
17.3.2013 17:11:53   
annai
...a ga res nobena nima? user posted image

(odgovor članu annai)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bugaboo bee in bee plus
2.4.2013 8:00:23   
annai
Se koj nic...

(odgovor članu annai)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bugaboo bee in bee plus
17.4.2013 10:01:26   
Hope2
jaz sem ga gledala in hotela kupit, ker mi je bil res všeč. Ko sem si ga ogledala in dala sina (takrat je imel 2 leti) not, sem si premislila. Cene ni odtehtal (za marelo je dragi). Zloži se še vseeno na kar veliko (bugaboo bee) v primerjavi z mclarnom. Zasede pol prtljažnika. Odtegnila me je še nizka strehica. Prej smo imeli bugaboo cameleon, tak da sem tega gledala bolj za marelo. Sin je med velikani in če sem ga posedla in je bila strehica dol, sin ni videl nič ven. Nam je bugaboo cameleon zelo dobro služil še vse do 3,5 leta (velikokrat je zaspal v avtu)- sem obupala nad marelami, ker je dejansko super voziček. Če pa bi sprva imela nek grozen, težek, neokreten voziček, potem pa bi si že po 6 mesecu omislila bugaboo bee- bi bil super-odličen. Kot marelo po 1,5 letu pa nikakor. Cenovno predraga, da bi jo rabil le par mesecev, potem pa ali se otrok več ne bo hotel vozit ali pa bo otrok prevelik.

(odgovor članu annai)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bugaboo bee in bee plus
27.4.2013 9:26:48   
Tanja_
Jaz ga imam-Bee plus.Kot drugi voziček.In je odličen-za po mestu seveda.Ni pa to za kakšen hud teren-npr.za it na Rožnik.Sicer pa the best voziček,lahek, majhen, okreten...Skratka,odličen!

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bugaboo bee in bee plus
4.5.2013 9:41:26   
annai
aha. hvala...meni je fuuul všeč...iščem rabljenega ampak jih sploh ni. :/

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bugaboo bee in bee plus
13.5.2013 23:10:44   
annai
Jeej. Narocila sem bee-ja in jutri ali v sredo ga grem iskat v baby center...komi cakam...drugace a je sencnik nujno potreben?

(odgovor članu annai)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bugaboo bee in bee plus
15.5.2013 11:10:59   
annai
no pa smo ga preizkusli. voziček je super tako za mojo 2letnico in 5mesečnega sinčka...super. vreden vsakega centa. :) pa še super lep je. :)user posted image

(odgovor članu annai)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bugaboo bee in bee plus
11.10.2013 7:23:16   
babybe
punce, kje ste kupile bugaboo bee ali ga naročile? Jaz bi imela bugaboo be plus soft pink in nikjer ne najdem od kje naj ga naročim?

hvala

(odgovor članu annai)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bugaboo bee in bee plus
29.10.2013 21:26:40   
cupcake
kot je meni znano se bee-ja v sloveniji ne dobi, ne baby center ne mothercare, jaz ga grem te dni pogledat v trst. tiste ki ste ga imele, a je respo vašem mnenju in izkušnjah primeren od rojstva naprej z cocoonom?

(odgovor članu babybe)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bugaboo bee in bee plus
3.11.2013 1:09:23   
annai
Imam bee+, v babycentru se ga da narocit, prav tako vse dodatke-ga imam z vso opremo, vse iz BC, cakala sem do 6tednov- imam cocoon vendar ga nisem uporabljala ker sem vozicek kupila kot drugega-kot marela..in je bil mali ze prevelik. :)

Je suuper vozicek, mala je stara 2 leti in pol in ga se vedno kdaj pa kdaj uporabljava, predvsem takrat ko gremo vsi stirje na dooolg sprehod in potem midva z mozem voziva vsak "svojga" in ji je se vedno ok, po visini in sirini.

Glede cocoona in uporabe od rojstva nebom pametovala, se pa poleze do cisto vodoravnega polozaja in se mi zdi da bi bilo za novorojencka ok, sama sem sicer pristas globoke kosare, zato je bil bee+ moja druga izbira, oz. prva, ko sem kupovala marelo.
Meni so pri bee-ju sami plusi!

Oba se zelo rada vozita v njem.. Res lep, uporaben, vzdrzen in super za zlagat. :D

(odgovor članu cupcake)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bugaboo bee in bee plus
18.11.2013 10:18:19   
sunprincess
Pa imajo bugaboo bee plus razstavljen v BC?

(odgovor članu annai)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bugaboo bee in bee plus
18.11.2013 10:47:52   
annai
nažalost nimajo. Če ste kje blizu Slovenj Gradca si ga lahko pridete pogledat.

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: bugaboo bee in bee plus
18.11.2013 14:59:46   
sunprincess
Uf, nismo...hvala vseenouser posted image

(odgovor članu annai)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: bugaboo bee in bee plus
4.12.2013 10:42:15   
kalla
annai če ni skrivnost koliko si dala vse skupaj za voziček v Baby centru? Imaš bee-ja ali bee+?

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?