|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   cena varstva
11.1.2006 20:04:38   
pipica
Mamice pozdravljene, ker kmalu odhajam v službo me samo zanima, koliko pride na mesec varstvo za 11 mesečnega otroka v ljubljani in pa v okolici ljubljane. Pa tiste, ki poznate vse to, ali nosite hrano  za malčka s seboj, pa če to vpliva na ceno.



Hvala za vašo pomoč pri vsem tem, ker sem še nevešča na tem področju.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: cena varstva
11.1.2006 20:23:29   
mala
cena varstva je odvisna od plačilnega razreda v katerega te uvrstijo na podlagi prošnje ZA ZNIŽANO PLAČILO VRTCA,ki ga oddaš,ko je otrok v vrtec sprejet-če ne plačuješ polno ceno vrtca!
Hrane pa mislim da se v nobenem vrtcu ne prinaša s sabo-je že vse všteto v cenouser posted image

(odgovor članu pipica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: cena varstva
11.1.2006 20:39:05   
Grascakinja
mislim, da pipica sprašuje po cenah za privat varstvo.

Ne vem, kako je z LJ, pri nas v Ribnici je približno 30.000 na mesec, plenice in malico (jogurt, blabla ) prinesejo ponavadi menda starši, kosilo pa varuhinja skuha. Kolikor jaz skromno poznam te stvari.

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: cena varstva
12.1.2006 8:10:07   
dory
V nasem koncu placujejo mamice privat varstvo tam od 40.000-60.000 sit...kar dragouser posted image

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: cena varstva
12.1.2006 10:17:50   
Anonimen
Ne bi rekla, da bi kdo pazil otroka za 60.000 sit, če za vrtec plačujem skoraj 80.000 situser posted image , kar se mi zdi res predrago. Po moje je privat kakih 80.000 do 100.000.

(odgovor članu pipica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: cena varstva
12.1.2006 11:33:16   
dory
Pri nas je taka cena...vem, ker ima prijateljica v varstvu svojo tamalo....ona celo daje 60.000na mesec...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: cena varstva
13.1.2006 18:22:44   
AKŠ
anonimen - 80.000SIT? A ni to full veliko za vrtec??? Saj vem, da je cena vrtca odvisna tudi od lokacije - občine, ampak 80.000 SIT je pa kr too much a ne? A to plačuješ polno ceno vrtca ali je to že znižana cena (če si dala vlogo za znižanje...) Koliko časa pa je tvoje dete v vrtcu - koliko ur na dan?

pri nas v Zasavju, plača mati samohranilka za vrtec (baje) cca. 20.000SIT (to je že znižana cena, ko zraven nekaj pricurne tudi občina), medtem ko je polna cena tam okoli 40.000SIT ali 50.000 SIT - odvisno od razreda  katerga padeš glede plače....

madona sem kr malo firbčna, koliko bom plačala jaz za ta miceno ko bo šla oktobra v vrtec....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: cena varstva
13.1.2006 18:46:10   
Anonimen
AKŠ, zračunaj si!
http://www.ringaraja.net/vrtecCena.asp

(odgovor članu AKŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: cena varstva
13.1.2006 19:03:32   
AKŠ
hvala someone-malo sem se razgledala-žal ni cen za Zasavje-bom pa poskušala dobit cene za naše vrtce in jih dala ringaraji, da si bodo lahko z tem programom vrtce preračunavala še ostala dekleta iz zasavja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: cena varstva
14.1.2006 21:24:18   
Dashenka
Plačujemo 80.000 SIT. Gospa pazi 6 otrok na svojem domu. V ceni je vključena hrana in drobnarije kor so robčki, kreme in podobno. Mi prinesemo le plenice.

Ker bi jasli plačevali dobrih 70.000SIT, da se mi cena ne zdi pretirana.

(odgovor članu pipica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: cena varstva
14.1.2006 21:42:24   
eva1
Akš-v Zagorju so cene noro zasoljene-jaz bom plačevala 50% cene pa pride to na mesec 45.000(1 starostna skupina)! če imeš pa malo boljše dohodke, in plačuješ recimo 80% ceno, pa pride to kar precej več! Sem pa mislila, da bo zasavje ceneje,kot Lj, pa žal temu ni tako! 100% vrtec v mostah(se mi zdi) pa pride 84.000...tako dauser posted image user posted image

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...
BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?