|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   cene na Hrvaškem?
8.7.2009 21:11:58   
ANEJ01
Mi gremo čez 10 dni na Pag pa me zanima ali se nam splača kupovati in seboj peljati vso hrano in pijačo katera je dovoljena,ker bomo v app ali je bolje tam kupiti?Vsaka inf. mi pride prav,hvala.

_____________________________

20.01.2009 se nam je pridružil Gal
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: cene na Hrvaškem?
9.7.2009 10:00:43   
ANEJ01
Ali mi res ne more nobena pomagati?Lepo prosim,če mi katera lahko svetuje kako ste si vi organizirale ko ste šle na morje v app.Gremo prvič in bi rada vedela kaj se mi splača in kaj ne.hvala

_____________________________

20.01.2009 se nam je pridružil Gal

(odgovor članu ANEJ01)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: cene na Hrvaškem?
9.7.2009 10:08:32   
honey
Mi gremo naslednji vikend na Rab in vem, da bom vse s sabo vlekla - pijačo, mleko - v glavnem take nepokvarljive stvari. Sicer nimam izkušenj s cenami na otoku,ampak vem, da je v Istri (Umag) vse bilo dražje, kot pri nas. No, potem smo končno našli eno trgovino (ala naš Lidl, Hofer ipd.), da je bilo malo cenejše, da smo potem tam kupovali.


_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu ANEJ01)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: cene na Hrvaškem?
9.7.2009 11:46:56   
špelin@
Hodimo na Lošinj v app. S sabo hrane ne vlačimo, zato vse nakupim v diskontih Konzum in Jadranka v Malem Lošinju. Cene so bile junija letos enake kot pri nas.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: cene na Hrvaškem?
9.7.2009 11:54:28   
NATAŠA35
jaz hodim v okolico zadra, pa moram reči da so cene bile še nižje...na otokih je seveda dražje, kot na celini...prej sem vse trogala s sabo, sedaj pa že nekaj let pač tega več ne prakticiram, s sabo vzamem pijačo in hrano za 2-3 dni, da mi ni treba takoj v trgovino...potem pa grem v zadar - imajo velike supermarkete interspar, mercator, plodine, sedaj pa imajo lidl, tako da bom tudi tam kupovala...

v bližnji trgovini so cene zelo visoke, čeprav je diskont, samo tam kupujem samo vodo...če boš zbirala pločevinke in vse 1,5 l steklenice (in vse ostale), pa jih odneseš v bližnjo trgovino in imaš vsaj za sladoled...

meso je kvalitetno in je celo cenejše kot pri nas, sploh zdaj ko je kuna padla...


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: cene na Hrvaškem?
9.7.2009 12:09:50   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35

jaz hodim v okolico zadra, pa moram reči da so cene bile še nižje...na otokih je seveda dražje, kot na celini...prej sem vse trogala s sabo, sedaj pa že nekaj let pač tega več ne prakticiram, s sabo vzamem pijačo in hrano za 2-3 dni, da mi ni treba takoj v trgovino...potem pa grem v zadar - imajo velike supermarkete interspar, mercator, plodine, sedaj pa imajo lidl, tako da bom tudi tam kupovala...

v bližnji trgovini so cene zelo visoke, čeprav je diskont, samo tam kupujem samo vodo...če boš zbirala pločevinke in vse 1,5 l steklenice (in vse ostale), pa jih odneseš v bližnjo trgovino in imaš vsaj za sladoled...

meso je kvalitetno in je celo cenejše kot pri nas, sploh zdaj ko je kuna padla...


Tudi na Lošinju so bili določeni artikli kar krepko cenejši kot pri nas - meso, ribe, napihljive zadeve za v vodo, celo šolske potrebščine,...
Ampak sem jih tule gor malo nazaj že ob opisu prijaznega odnosa domačinov slišala, da delam reklamo, zato sem bila prejle bolj skopa z opisom user posted image


(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: cene na Hrvaškem?
9.7.2009 12:57:33   
NATAŠA35
samo je res, ko greš južnije so hrvati bolj prijazni in tudi cene so nižje kot pa v istri

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: cene na Hrvaškem?
10.7.2009 14:20:38   
tea
Smo bili konec junija na Rabu in so cene v majhni privatni trgovinici čez cesto, pa tudi v večjem marketu, primerljive našim. Ne morem reči, da bi bila kakšna stvar izrazito dražja kot pri nas, načeloma so cene zelo podobne. Me je pa presenetilo, da so cene gostinskih uslug bistveno bolj ugodne kot pri nas. Smo večinoma jedli v restavracijah, pa so se cene gibale tam med 20 do 40 eur za kosilo - 2 odrasla+2otroka - pijača vštetauser posted image  Pa tudi sladoled je cenejši kot pri nas. Mi smo se odločili, da letos ne bomo hrane več vozili s sabo, čeprav smo vsako leto do sedaj to počeli. Nima smisla, če pa tam plačam isto ali celo manj.

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: cene na Hrvaškem?
12.7.2009 13:24:23   
karamela
Mi vedno nesemo nekaj s seboj največkrat že skuhano in zamrzjeno dol. Veliko pa tudi tam kupimo. Cene so približno enako, določene stvari še ceneje. Mi smo v začetku julija bila 4 dni na Pagu in kepica sladoleda je 5 kun, to je manj kot Eur. V trgovini pa so cene približno kot pri nas. tudi tankati smo morali bencin na Hrvaškem pa je cenejši kot pri nas. Na kavo ven nismo šli tako da ne vem koliko je.  Za otroke skakanje na trampolinu 10 kun 5 minut.


Svetujem, da neseš nekaj s seboj mogoče stvari na katere okuse ste navajeni in seveda v zmožnostih velikosti prtljažnika ostalo vse lahko kupiš tam v trgovinah tudi s plaćilnimi karticami.


Pa lep dopust. Mislim da bo zelo vroče....

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: cene na Hrvaškem?
12.7.2009 21:19:40   
svita
V soboto smo se vrnili z Paga in cene hrane so iste kot pri nas mogoče kaj ceneje kaj pa tudi malenkost dražje ni pa nekaj velikih odstopanj.
So pa trgovine manj založene kot pri nas, največjo trgovino imaš v Novalji CENTERNOVALIS.

(odgovor članu ANEJ01)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: cene na Hrvaškem?
13.7.2009 11:39:12   
Anonimen
Kila sveze bele ribe za pecenje, skupaj s cisenjem, 30 kun. Meni se ne zdi veliko user posted image

(odgovor članu ANEJ01)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?