|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   cepljenje pod nadzorom
19.1.2009 22:33:09   
7maja6
Hči je stara štiri mesece in pol, po prvem cepljenju je imela reakcijo in sicer šest ur vročine, ki je nihala do največ 38,4. Po šestih urah je bilo vse ok. Vseeno sva dobili napotnico za drugo cepljenje pod nadzorom v alergološki ambulanti. Datum že imava sredi marca. Sicer je izključno dojena, lepo napreduje in zaenkrat nima nobenih drugih težav. Zanima me, če je kdo že imel podobno izkušnjo, kako je bilo oz. kako je cepljenje potekalo. Sama sem sicer že poklicala v alergološko ambulanto, kjer so mi povedali, da to ni nič posebnega, da otroka cepijo in opazujejo in da jih večina odide domov že isti dan. To je moj prvi otrok in resnično nimam nobenih pravih izkušenj. Za kakršno koli informacijo se lepo zahvaljujem. Pozdravček
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: cepljenje pod nadzorom
20.1.2009 7:09:32   
anajmad
Mi smo imeli cepljenje pod nadzorom pri letu in pol. Nič takšnega. Tamalo bodo pregledali,potem cepili in ene 4 ure boste ostale notri,če slučajno pride do hude reakcije,da lahko potem hitro ukrepajo.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu 7maja6)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: cepljenje pod nadzorom
20.1.2009 7:16:01   
tinaaja
Mi ga bomo sele imeli. Ker nikakor nismo zdravi 14 dni pred cepljenjem,tko da ze dobra 2 meseca odlagamo. Naceloma prides, te sprejmejo na oddelek, P pregleda otroka,ce je zdrav, cepijo in pol cakas.. Ce je vse OK,odides domov.



_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: cepljenje pod nadzorom
20.1.2009 8:00:21   
nuala
Midva sva v alergoloski ambulanti ostala dve uri po cepljenju.
Nic takega torej. Prej pa otroka pregledajo in cepijo.


_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu 7maja6)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?