|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   cigarete
12.8.2008 19:29:22   
Anonimen
imam slabo vest.noseča sem 2 mesca in kadim.nekak mi paše ne skadim veliko..a katera kadi v nosečnosti?user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: cigarete
12.8.2008 19:42:53   
caligula
jaz kadim, pa sem v 7. mesecu. ampak skadim cca 4 na dan. bolj kot ne zaradi stresa. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: cigarete
12.8.2008 19:43:46   
Tiamo
Če imaš slabo vest nehaj..

Jaz prve tri mesece nisem kadila, potem sem pa kakega prižgala, res samo doma, ker me je bilo zunaj sram kadit. Prižgala sem ga z užitkom, par dimov in ugasnila. Sem pa kadila tako, kak teden nič, potem kak dan dva cigareta...čist odvisno.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: cigarete
12.8.2008 21:25:53   
M_mojca
tudi jaz kadim.
zakorakala bom v 32. teden in moj sinek raste tako kot more!
sicer pa kak dan skadim več, drug dan samo en cigaret, pride tudi kak dan ko sploh ne kadim - kakor je. Ponavadi pokadim kakšnega ob kavici, pa če klepetam po telefonuuser posted image
Prej sem pokadila tudi škatlico na dan, zdaj pa mi zadostuje za nekaj dni! Poleg tega pa sem začela kadit najlažje, ki sem jih dobila.
Vem da ni dobro, vendar vseeno raje pokadim tist cigaret in se ne sekiram in živciram, ker slednje bolj škoduje otroku.


_____________________________

23.10.2008 je na svet pokukal najin pikec po imenu Nik

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: cigarete
12.8.2008 21:33:57   
Lorencia
hmmmm zanimivo...zelo se trudim, da ne bi gledala subjektivno, vendar mi je zelo čudno - ko nosečnica govori "pokadim, takrat ko mi zapaše".
Nosečnost pa mislim, da je tak čas...ko pri cigaretih, alkoholu, drogah itd...res lahko počakaš tistih 9 mesecev in daš to, kar paše najbolj otroku, ki ga nosiš. Takrat ne bi smel biti pod stresom, ker tega ne dobiš - če veš, da je dobro za toliko večjo "stvar" v tvojem življenju.

Razumem, da je to zgolj moje osebno mnenje..vendar si jaz ne bi nikoli oprostila, da bi otrok slučajno bil oškodovan , ker nisem imela moči reči NE cigaretu, alkoholu ali drogi...

Zdaj pričakujem seveda napade...morda boljše, da bi se dala pod anonimno, vendar forum je zato - da pač vsak pove SVOJE mnenje. V končni fazi, pa je to vaša nosečnost...

< Sporočilo je popravil Lorencia -- 12.8.2008 21:36:47 >

(odgovor članu M_mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: cigarete
12.8.2008 21:35:30   
Anonimen
ne ,nobena ne kadi,vse so svetinje ;)
In kaj imaš os tega vprašanja?Uporabi iskalnik in beri ,imaš veliko tem

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: cigarete
12.8.2008 21:47:58   
acitak
js sem v 20 tednu...pa si ga prižgem ko se mi ga ''zlušta''...tak bom rekla če je nuja i ga prižgi, če pa ne pa si v glavi naredi blokado pa bo...

_____________________________

12.01.2009 se nama je pridružil Niko
20.12.2011 pa se nam je pridružila Mia

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: cigarete
12.8.2008 21:48:42   
Anonimen
a katera kadi v nosečn


Ne.
Tudi v nenosecnosti ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: cigarete
12.8.2008 21:53:49   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

a katera kadi v nosečn


Ne.
Tudi v nenosecnosti ne.


Isto.
No, sem preden sem prvič zanosila.

Kje si Mič? Pogrešala sem te.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: cigarete
12.8.2008 21:56:49   
Anonimen
Kje si Mič


Na čik pavzi user posted image .



Neeeee, BAGI poročam :).
Sori, k smetim, ampak moram navijat.

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: cigarete
12.8.2008 21:58:53   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

imam slabo vest.noseča sem 2 mesca in kadim.nekak mi paše ne skadim veliko..a katera kadi v nosečnosti?user posted image


jaz 'poznam' eno, ki ne samo da kadi cigarete.. ampak tud marihuano.. pa alkohol tud pije.. in to v zmernih kolicinah.. pa je ze v sedmem mescu.. user posted image  ampak ona nima slabe vesti.. ce pa jo mas, pa nehi.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: cigarete
12.8.2008 21:59:41   
baguSka
in to v zmernih kolicinah..


ups.. v NEZMERNIH kolicinah!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: cigarete
12.8.2008 22:03:20   
Anonimen
Sem kadila, pa kaj pol?

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: cigarete
12.8.2008 22:04:56   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

imam slabo vest.noseča sem 2 mesca in kadim.nekak mi paše ne skadim veliko..a katera kadi v nosečnosti?user posted image


jaz 'poznam' eno, ki ne samo da kadi cigarete.. ampak tud marihuano.. pa alkohol tud pije.. in to v zmernih kolicinah.. pa je ze v sedmem mescu.. user posted image  ampak ona nima slabe vesti.. ce pa jo mas, pa nehi.. user posted image


Jaz tud poznam eno podobno. V 9m je takratke pila in čez pivo. Ampak nekatere imajo pač več sreče kot pameti. Nekatere se pa lahko pazimo do obisti in bo šlo vedno kaj narobe. J... ga, svet ni pravičen.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: cigarete
12.8.2008 22:11:02   
baguSka
V 9m je takratke pila in čez pivo


ja tocno tko.. pijana ko mavra.. njen dec pa se slabsi.. pol si pa se đointe rolata, da sta se bl zadeta..

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: cigarete
12.8.2008 22:12:58   
Anonimen
V 9m je takratke pila in čez pivo


To pa je za skrbet.

Cigareti pa tko tko.
Ce si lahko brez njih, je fajn.
Ce ti pasejo, pokadi in se ne sekiraj.

Ni pa treba moralizirat. Bo vec skode kot od par cikov.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: cigarete
12.8.2008 22:13:35   
*nina*
anonimna poglej s takimi debatami ne pridemo nikoli nikamor, ker ene so ful proti ene odobravajo malo kajenja itd...lahko bi našteval...take debate pa se vedno sprevržejo v prepir kar pa je potrata časa...moj nasvet je, da narediš tako kot tebi paše, ker itak je otrok tvoj in delaj v nosečnosti kar se pač tebi zdi prav, kakšne bodo pa posledice boš pa sama ugotovila (lahko da bodo lahko pa da tudi ne)...če te zelo muči slaba vest nehaj kaditi.
dejstvo pa je, da nisi edina ki v nosečnosti kadiš.

želim ti lepo in mirno nosečnostuser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: cigarete
12.8.2008 22:21:33   
baguSka
mirno nosečnost


predvsem to.. tko da nehi panicart, ce jih par skadis, pa bo.. boljs kukr da kadis pa se panicars zravn..

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: cigarete
12.8.2008 22:45:08   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

V 9m je takratke pila in čez pivo


To pa je za skrbet.



Ni nič za skrbet. Imata zdravega sina. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: cigarete
13.8.2008 6:28:53   
Anonimen
Jaz sem kadila na začetku nosečnosti, potem pa sem zmanjševala in do 6 meseca popolnoma prenehala. Kadila pa sem najlažje cigarete.


(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: cigarete
13.8.2008 8:03:41   
snikolina
Pozdravljene.
Jaz sem tudi kadila; ko pa sem zvedela, da sem zanosila, sem v mesecu in pol zmanjšala in prenehala.
Po porodu pa mogoče kakega ob kavici (če mi bo pasal.) user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: cigarete
13.8.2008 8:27:18   
emas
Js tud kadim, tko malo še, a ne. Pa ne sam to. Men ni nič zasmrdelo v nosečnosti, vse mi diši. Vsa hrana-vse na ful-skosuser posted image , kavica, kak cigaret zraven,...vse!user posted image
Počutm se super in pravijo, da tko tud zgledam, menda še nikol bolš, ker sem baje bla prej presuhauser posted image  (sem se dost ukvarjala s športom). Ja no, ene pač smo za vse, ena pa za nič, ne za šport, ne za hrano, ne za čike,... Pač 100 ljudi, 100 čudi.

Seveda pa me je sram kadituser posted image  v javnosti in kadim samo doma na balkonu, ko sem sama s sabo in uživam, kar se dauser posted image ( ene 4 na dan). Logično, da bi pa najrajš ne kadila, sam kaj, no... pi...,....user posted image

Sej bo vse ok, ziher smo pa kadilke bolj skulirane babnce, kot pa nekadilkeuser posted image  (šit, tega ne bi smela rečt,..najbrž sledi napad nekadilkuser posted image ). Brez zamere!

Bodimo vse vesele, da smo user posted image , pa bo vse ok!

Ajd, uživajte!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: cigarete
13.8.2008 8:33:58   
Anonimen
Glede skuliranosti ne vem, kaj si hotla rečt...

V glavnem takole - noseča sem 4-ič. Od tega mi je 3x vsakič cigaret zasmrdel. Tokrat mi pa ni. In bi ga z veseljem prižgala ob kavici. Pa ga ne, sem tak karakter in trma, ker vem, da ni dobro. V večini primerov ni nič, v enem od 1000 so pa lahko komplikacije. Zakaj bi tvegala?
Hotla sem samo napisat, da če hočeš, se da. Tudi če ti diši. In tudi če se brez cigareta ne počutiš dovolj "skulirane".

(odgovor članu emas)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: cigarete
13.8.2008 8:34:56   
Anonimen
Aja, pa še to mi ni jasno, če so kadilke tako skulirane - zakaj vas je pa sram v javnosti kadit? Sej ste ja skulirane in vas ne zanima drugo mnenje?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: cigarete
13.8.2008 8:41:01   
emas
Evo, pa si me potrdilauser posted image . Hvala!user posted image

Uživaj, zdej grem pa delat, mal švinglam med službouser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?