|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ciklonski sesalnik
27.1.2007 15:37:17   
alenkica
Imam ciklonski sesalnik Ufesa, ki je star malo več kot eno leto, pa mi blazno slabo sesa. Zanima me, če je še kak filter, ki bi ga morala oprat po sesanju. Ker ful smrdi in piska.

Pa še to: ko je bil nov, je super sesal, mogoče trikrat, potem pa nič več. Kakšne izkušnje imate vi s cikonskimi sesalniki?


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ciklonski sesalnik
27.1.2007 19:55:11   
Anonimen
user posted image user posted image ne razumem kaj pomeni ciklonski si pa mislim,da je to brez vrečke??a neda?
jaz ga imam novega parkrat sesala z njim v kleti.to je največji šit kar ga je nikoli več takega.kajti parkrat sem sesala redno prala filter naenkrat pa več ni delal,ni enostavno vlekel.smo ga mislili nesti na servis,ko nam je trgovec rekel,da je treba filter spihat z kompresorjem in dobro bi bilo,če bi še imeli enega rezervnega.pa je moj res spihal  in je delal dalje.za filter smo dali pa še 4 tisoč.nikoli več sem rekla.prisegam na sesalce z vrečko pa amen.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alenkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ciklonski sesalnik
27.1.2007 20:02:23   
Anonimen
Jaz ga imam in je res zanič.Mož mi ga po vsakem sesanju spiha s kompresorjem,ker če ga ne ne, vleče nič.
Ni bil drag,ampak kakor dela veliko predrag.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?