|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   citruslim
9.5.2011 23:27:37   
tinadvojčica
pozdravljene!
Že nekaj časa spremljam reklamo za ta citruslim po tv. Zanima me ali ima katera že izkušnje in kakšne so le te?

Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: citruslim
10.5.2011 13:11:39   
nati29
Sem ravno hotela odpreti to temo. Sama tudi razmišljam, sem se že skoraj odločila poskusit, pa je izgleda čisto nova stvar, pa še nobenih izkušenj.

Ali mogoče veš za ceno in ali se dobi tudi v DM? Hvala za informacije.


(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: citruslim
11.5.2011 21:48:42   
tinadvojčica
Pozdravljena!
Nič ne vem o tem izdelku zato sem tukaj spraševala. Kakšna je cena, počutje, ali je res tako dobro kot ga reklamirajo...... Ampak ni odziva. Upam da se kakšna kje najde.....user posted image user posted image

(odgovor članu nati29)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: citruslim
13.5.2011 16:14:07   
Martija
Pozdravljene jaz ga uporabljam zdaj redno 3 tedne IN DELUJE!!!! Prav vidi se mi na obsegu pasu in tudi moj trebušček je postal bolj ploščat....sem stara 37 let in imam dva otroka 6 in 4 letnika, oba carski rez in sem lenušček za telovadbo...tako, da sem pravšnja za poskuse...nkoli pred tem nisem jemala nobenih tablet za hujšanje...sem se pa v vsaki nosečnosti zredila po 23 kg...tako, da po drugem porodu se še vedno (po 4 letih) borim s tistimi 8 kg preveč....tale zadeva pa kaže da deluje...danes sem se založila še z dvemi škatlicami (v DM jih kupim...pri nas v KP je v poslovalnicah 15% popust, pa še tisti iz knjižice pa jih je 30%....) ...user posted image user posted image

_____________________________

Lep je dan ! Izkoristi vsak trenutek in se smej !

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: citruslim
13.5.2011 16:14:54   
Martija
Aha cena je cca 20€ ena škatlica , ki ti zadostuje za 2 tedna

_____________________________

Lep je dan ! Izkoristi vsak trenutek in se smej !

(odgovor članu Martija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: citruslim
15.5.2011 20:02:17   
nemrak
Martija, pozdravljena!
Naj te vprašam glede citruslima.
 
A samo citrusim vzameš, drugače pa vse isto delaš? Mislim na hrano seveda. A normalno ješ user posted image . A se kaj več giblješ??
Ker jaz bi tudi, pa sem velik skeptik.

(odgovor članu Martija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: citruslim
16.5.2011 21:31:11   
Martija
Pozdravljena NeMark
ja vse delam user posted image , čeprav sem se prav danes odločila, da začnem telovadit po metodi Tracy anderson, oz. da zopet poženem sobno kolo, ker je gibanje ključmo :-) .... jaz sem bila ZELO VELIK skeptik...nisem nikoli prej NOBENI drugi zadevi zaupala, to sem pa, zaradi tega ker zaupam Medexu-mislim Slovenski proizvodnji....ampak res zdaj po 3 tednih, prav bolj ploščat trebuh imam in okoli bokcev se je kar začelo topiti...na nogah ne vidim še razlike....upam pa da bo kmalu....Jaz sem po polovici 1 škatlice rekla :"Ah to je brez veze...ampak bom spila do konca. " in res proti koncu prve škatlice mi je mož rekel, da full dobro zgledam user posted image in kaj hočeš boljšega ....user posted image user posted image

_____________________________

Lep je dan ! Izkoristi vsak trenutek in se smej !

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: citruslim
16.5.2011 22:05:52   
nemrak
Martija
koliko kapsul pa vzameš dnevno??
na škatli piše, da moraš 4 dnevno.
Zjutraj 2, pa med kosilom dve.

Jaz ponavadi nimam rednega kosila,ker sem takrat v službi.
A misliš, da bo vseeno delovalo??

Sem bila danes v DM in sem že škatlo imela v rokah, pa sem jo dala nazaj.
jutri pa res grem ponjo.user posted image
Boš videla kako šik bom user posted image  kmalu

(odgovor članu Martija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: citruslim
17.5.2011 16:42:03   
Martija
O verjamem, da si že sedaj šik, ker če se zavedaš da moraš malo na sebi podelati je to že korak naprej...ja 4 tablete moraš na dan...no tako piše...pa popijem dve zjutraj (dobra stvar, ker se prisilim, da pojem zajtrk, ker naj bi jih spil MED jedjo)...ja drugi 2 med kosilom, jaz redno kosim vsak dan, ker sem srečnica in delam samo 4 ure...tako, da lahko vsak dam kosil pojem z družino...saj tudi če si v službi...pa si vzemi kaj za kosilo (če lahko) ali pa zjutraj kaj pojej en kos polnozrnatega kruha in mermeladico...pa potem med malico pa udarš drugo rundo...ne vem če kaj vpliva, če bi jih vzela med večerjo...mogoče ne bi mogla spati, ker naj bi odmerek v priporočeni količini (4 tablete/dan) vsebuje kofenina kot 1/2 kave...Pol si bova pa fotke poslale ko bova čist ah oh in sploh ...vitki kot na škatlici :-) user posted image user posted image

_____________________________

Lep je dan ! Izkoristi vsak trenutek in se smej !

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: citruslim
2.6.2011 23:01:19   
brina_3
Pridne uporabnice citruslima..kakšni so rezultati? user posted image
Me mika, da jih preizkusim saj so v DM trenutno v cenovnem bonbončku user posted image

(odgovor članu Martija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: citruslim
3.6.2011 7:32:11   
Martija
Jaz sem full zadovoljna...moj pas in stegna so veno bolj vitki...pas pa sploh...se mi zdi da se tudi na rokah opazi...juhuuuu...user posted image


_____________________________

Lep je dan ! Izkoristi vsak trenutek in se smej !

(odgovor članu brina_3)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: citruslim
3.6.2011 12:24:30   
julija140
Se mi zdi, da Martija malo pretirava s hvaljenjem citruslima. Govorim iz lastnih izkušenj. Po izpraznjenih dveh škatlicah ni še nobenega rezultata, tako kot ga ni bilo pri drugih podobnih stvareh.
Ne vem no, govorim iz svojih izkušenj. Upam, da te nisem užalila.

(odgovor članu Martija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: citruslim
3.6.2011 20:47:03   
Martija
Ne zakaj bi bila užaljena ? Na vsakega verjetno deluje drugače...jaz sem se prvič odločila za tovrstno metodo, nisem nikoli jemala nobenih takoimenovanih fat burnerjev in mogoče so zato pri meni taki rezultati ? Jaz sem res zadovoljna in vzhičena zaradi tega .... user posted image user posted image
Jaz rada delim z drugimi, če imam o nečem pozitivno mišljenje in pri meni deluje...tudi od Afrodite CIMET AHA FORTE je odlična krema....
Julija 140 ni blema ...lepo bodi user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Martija -- 3.6.2011 20:48:18 >


_____________________________

Lep je dan ! Izkoristi vsak trenutek in se smej !

(odgovor članu julija140)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: citruslim
3.6.2011 22:14:08   
julija140
Ja, ampak kolikor mi je znano se ta krema žal uporablja samo v salonih. Ali se motim? Nisem je še nikjer zasledila.

(odgovor članu Martija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: citruslim
9.6.2011 20:19:14   
Paštetka
Ah, dajte no.... Kakšen citruslim, kreme.... neki. Nič ne topi maščobe samo tako! pa 20 €\ 2 tedna... Nekdo bo fajn zaslužil.

Vse kar si rabi zapomnit kdo, ki hoče shujšati je:
- več gibanja (to je lahko sprehod zvečer)
- manj žret (kar ne pomeni, da morate zdaj biti lačne. Npr. Coca colo ipd zamenjajte za Radensko ali navadno vodo. Normalni obroki čez dan, zvečer po 6. uri več ne jesti. Če ne moreš zdržati večere se odpravi na sprehod, če imaš deco se z njimi zaigraj, ali enostavno pojdi spat.

In tak način hujšanja bo uspešen, in tudi težo boste obdržale, pa še kemije ne vnašate vase.

Če pa żelite dobiti mišično maso, preoblikovati telo, bo pa potrebno redno telovaditi.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu julija140)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: citruslim
12.6.2011 20:13:47   
danci
a je slučajno imela katera nezaželjene učinke.
do sedaj če nisem jedla nobenih tablet za hujšanje in bi rada enkrat probala, pa sem v dvomih ker jem tablete za srce (concor)


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: citruslim
12.6.2011 20:26:33   
november2010
jaz tudi ne verjamm v te tablete.....

_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

(odgovor članu danci)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: citruslim
23.7.2012 12:21:20   
Ani13
MOram da kazem da sam i ja bila jako skepticna sto se tice koriscenja tablete da izgubim kg. Ali...kupila sam citruslim, jednu kutiju sam popila, sad vec kupila drugi, jer je extra!za dve nedelje sam izgubila 3kg. i VIDI SE!!!!!nista posebno ne radim...pijem puno vode, i uvece trcim. od kad pijem tablete, ne mogu toliko da jedem, nisam gladna. Jako sam zadovoljna i preporucujem svima koji zele da izgube neke kg. e :user posted image

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?