|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dame se skrivajo
22.1.2014 13:50:00   
Lukka

No, zdajle bi pa jaz odprl eno bolj delikatno temo!
Vsakic ko pridem sem, vidim zgoraj na doloceni temi imena, kot so, ne vem, primer domenique, pa Mashe pa ne vem kaj se vse. Niti enkrat pa se dame ne vkljucijo v klepet ponudijo pomoc, povedo svoje mnenje. Samo berejo!
To se mi zdi na meji voyerstva. Vsak dan snofajo tu gor, pa nikdar nobenega mnenja, nikdar ponujene pomoci... ne razumem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 13:54:14   
nyna84
Še vedno boljše kot odpiranje brezveznih tem z namenom provokacije.

Kje pa piše, da morajo komentirat?
In a veš, koliko jih je še, ki sploh niso registrirani uporabniki, pa berejo ta forum. Lahko te celo osebno poznajo.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
22.1.2014 13:54:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lukka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 13:58:29   
petea
Saj tudi ti vidiš kar nekaj vprašanj, naslovljenih nate, pa nanje ne odgovoriš, če niso ravno po tvojem izboru. user posted image


Zakaj drugi forumaši ne bi smeli določenih tem samo brati, ne pa tudi aktivno sodelovati v njih, če nimajo potrebe po tem?



Forum je javen, torej ga tisti, ki ga želijo samo brati, lahko samo berejo. Nismo npr. v šoli, da se šteje in ocenjuje sodelovanje pri aktivnostih.


< Sporočilo je popravil petea -- 22.1.2014 13:59:04 >

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 14:04:57   
nyna84
Še bolje, jaz berem, pa tega ne vidiš user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
22.1.2014 14:06:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nyna84)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 14:08:44   
HHH
A to je delikatna tema? Kdaj si se pa ti tako popravil? Si pa tukaj že kaj precej bolj delikatnega marsikateri zabrisal pod nos.
Delikatno zna biti to, da tvoje nebuloze morda tukaj berejo tvoji starši, bratje/sestre, prijatelji.... Predvidevam, da tvoj pediater ne obvlada toliko slovenščine, da bi lahko bral tvoje poste. Na tvojo srečo.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 14:10:52   
alda
oj lukka očitno imaš res dosti preveč časa, da šteješ kdo bere, kdo komentira, kdo,...

user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 14:16:32   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Saj tudi ti vidiš kar nekaj vprašanj, naslovljenih nate, pa nanje ne odgovoriš, če niso ravno po tvojem izboru. user posted image


Zakaj drugi forumaši ne bi smeli določenih tem samo brati, ne pa tudi aktivno sodelovati v njih, če nimajo potrebe po tem?



Forum je javen, torej ga tisti, ki ga želijo samo brati, lahko samo berejo. Nismo npr. v šoli, da se šteje in ocenjuje sodelovanje pri aktivnostih.



Ti si pa prav sitna ze s zem, da jaz tebe kao ignoriram in da ne odgovarjam na tvoja vprasanja. Mislim... Ajde, napisi kaj te zanima! Da bo enkrat mir!

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 14:27:31   
nyna84
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Saj tudi ti vidiš kar nekaj vprašanj, naslovljenih nate, pa nanje ne odgovoriš, če niso ravno po tvojem izboru. user posted image

Ti si pa prav sitna ze s zem, da jaz tebe kao ignoriram in da ne odgovarjam na tvoja vprasanja. Mislim... Ajde, napisi kaj te zanima! Da bo enkrat mir!

Poglej mal po temah, kjer si nazadnje sodeloval, pa ti bo jasno.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 14:34:37   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: petea

Saj tudi ti vidiš kar nekaj vprašanj, naslovljenih nate, pa nanje ne odgovoriš, če niso ravno po tvojem izboru. user posted image


Zakaj drugi forumaši ne bi smeli določenih tem samo brati, ne pa tudi aktivno sodelovati v njih, če nimajo potrebe po tem?



Forum je javen, torej ga tisti, ki ga želijo samo brati, lahko samo berejo. Nismo npr. v šoli, da se šteje in ocenjuje sodelovanje pri aktivnostih.



Ti si pa prav sitna ze s zem, da jaz tebe kao ignoriram in da ne odgovarjam na tvoja vprasanja. Mislim... Ajde, napisi kaj te zanima! Da bo enkrat mir!


Še vedno se mi zdi veliko bolje, da sem tečna tebi kot mojemu dragemu user posted image

Ne odgovarjaš na vprašanja oz. ne komentiraš zadev, povezanih s tabo, od raznih forumašev; danes si recimo na zelo jasno zastavljeno vprašanje komajda uspel odgovoriti pipapopi, in to šele po drugič zastavljenem vprašanju (http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=6113292)


No, če pa imaš ravno čas za odgovarjanje meni, pa bi resnično rada vedela odgovor na tole zadevo:
http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=6112549
user posted image



< Sporočilo je popravil petea -- 22.1.2014 14:35:18 >

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 14:39:43   
nyna84
Mene zanima pa tvoj komentar na Polonin komentar:
http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=6112033
user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 14:49:33   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: petea

Saj tudi ti vidiš kar nekaj vprašanj, naslovljenih nate, pa nanje ne odgovoriš, če niso ravno po tvojem izboru. user posted image


Zakaj drugi forumaši ne bi smeli določenih tem samo brati, ne pa tudi aktivno sodelovati v njih, če nimajo potrebe po tem?



Forum je javen, torej ga tisti, ki ga želijo samo brati, lahko samo berejo. Nismo npr. v šoli, da se šteje in ocenjuje sodelovanje pri aktivnostih.



Ti si pa prav sitna ze s zem, da jaz tebe kao ignoriram in da ne odgovarjam na tvoja vprasanja. Mislim... Ajde, napisi kaj te zanima! Da bo enkrat mir!


Še vedno se mi zdi veliko bolje, da sem tečna tebi kot mojemu dragemu user posted image

Ne odgovarjaš na vprašanja oz. ne komentiraš zadev, povezanih s tabo, od raznih forumašev; danes si recimo na zelo jasno zastavljeno vprašanje komajda uspel odgovoriti pipapopi, in to šele po drugič zastavljenem vprašanju (http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=6113292)


No, če pa imaš ravno čas za odgovarjanje meni, pa bi resnično rada vedela odgovor na tole zadevo:
http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=6112549
user posted image





Aaaaaaaaaaaa? A dobesedno si vzela!?? O sit, saj ne morem verjet! Pac sem napisal, da ne bi prenesel, da bi jaz sam z otrokom bil v tuji drzavi!
Na takele gluposti pa res ne odgovarjam ves. To je kar nekaj.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 14:50:08   
mateyka
očitno Lukka res ne ve kako forumi delujejo.

prej se je pritoževal kako eni odgovarjamo, zdaj se pritožuje, ker eni ne odgovarjajo, you can't win.. user posted image

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 14:51:51   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

Mene zanima pa tvoj komentar na Polonin komentar:
http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=6112033
user posted image



Napisala je svoje mnenje. Zakaj bi odgovarjal na to? Ni me nic konkretnega vprasala...

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 15:00:08   
nyna84
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

Mene zanima pa tvoj komentar na Polonin komentar:
http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=6112033
user posted image


Napisala je svoje mnenje. Zakaj bi odgovarjal na to? Ni me nic konkretnega vprasala...


IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Ti izpades kot en kekec, medtem ko ona zura. Vem, da te to moti. Vsak te ocitajoce gleda, kao da se tvoja fjaka z mularijo po enih diskotekah. Stvari enostavno vzemi v svoje roke in ji povej, da to tako ne gre in da te bo pac tukaj morala ubogati! Nekje so pa pac meje.

Lukka so tole izjavo pa...popolnoma sem spremenila mnenje o tebi...prej sem te imela, glede na to da malce izstopaš od običajnega,
za človeka ki sledi samemu sebi in se ne ozira na ˝pravila˝ in ˝določila˝ okolice!
Če te toliko moti kaj si misli okolica, kaj misliš kakšni ˝kekci˝so bili tvoji starši, ko jer okolica izvedela za tvojo spolno usmerjenost?
A je foter takrat udaril po mizi te zaprl v hišo in rekel, za fanta pač ni primerno da se poljublja s fanti...?
Mislim od tebe pa takšni odgovori, glede upoštevanja mnenja okolice in čenč res niso primerni, ker...če bi ti upošteval vse kar so govorili za tvojim hrbtom, se zgražali...potem ne bi živel tako kot živiš.


A sedaj vidiš?

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 15:02:58   
LuLu
mi lahko katera razloži, zakaj nekdo vztraja na nekem portalu, forumu,... in ima toliko pripomb nad delovanjem in uporabniki? A ni lažje najti sebi primeren portal ter biti vedno zadovoljen, ko sodeluješ na njem?
user posted image

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 15:03:08   
Lukka
Dojemam kot retoricna vprasanja, na katera ni misljen odgovor.

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 15:07:06   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
mi lahko katera razloži, zakaj nekdo vztraja na nekem portalu, forumu,... in ima toliko pripomb nad delovanjem in uporabniki? A ni lažje najti sebi primeren portal ter biti vedno zadovoljen, ko sodeluješ na njem?
user posted image


jaz mislim, da je prikriti mazohist.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 15:07:29   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Dojemam kot retoricna vprasanja, na katera ni misljen odgovor.


kako priročno user posted image user posted image

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 15:09:28   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
mi lahko katera razloži, zakaj nekdo vztraja na nekem portalu, forumu,... in ima toliko pripomb nad delovanjem in uporabniki? A ni lažje najti sebi primeren portal ter biti vedno zadovoljen, ko sodeluješ na njem?
user posted image


jaz mislim, da je prikriti mazohist.


jaz sem tudi na to pomislila, ampak ne glih prikrit user posted image

a potem si najdeš portal, kjer so sami sadisti? user posted image
edino to bi potem razložilo mazo-sado odnos, da tako veselo skoraj vsak dan vztrajaš na takem forumu

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 15:15:23   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Dojemam kot retoricna vprasanja, na katera ni misljen odgovor.


kako priročno user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

Normalno, ne bo priznal, da sam sebi nasprotuje in kakal v svojo skledo user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 15:21:30   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Dojemam kot retoricna vprasanja, na katera ni misljen odgovor.


kako priročno user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

Normalno, ne bo priznal, da sam sebi nasprotuje in kakal v svojo skledo user posted image


Kaj bi naj priznal? Glej... a tebe zanima kako je bilo pri nas ko sem pojasnil, da sem gay? Reci, ce te to zanima!

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 15:21:59   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
mi lahko katera razloži, zakaj nekdo vztraja na nekem portalu, forumu,... in ima toliko pripomb nad delovanjem in uporabniki? A ni lažje najti sebi primeren portal ter biti vedno zadovoljen, ko sodeluješ na njem?
user posted image


jaz mislim, da je prikriti mazohist.


jaz sem tudi na to pomislila, ampak ne glih prikrit user posted image

a potem si najdeš portal, kjer so sami sadisti? user posted image
edino to bi potem razložilo mazo-sado odnos, da tako veselo skoraj vsak dan vztrajaš na takem forumu


ok, ekshibicio-mazo sindrom, s tem da je mazo prikrit z ekshibicionizmom in se ga ne vidi takoj.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 22.1.2014 15:22:50 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: dame se skrivajo
22.1.2014 15:24:50   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Kaj bi naj priznal? Glej... a tebe zanima kako je bilo pri nas ko sem pojasnil, da sem gay? Reci, ce te to zanima!


kaj se spet ven vadiš - ne pri vas; pri sosedih in v vasi. kako spodoben si še bil za njih po tem "izstopu iz omare"? verjetno je bil večji šok kot občasno žuranje pozno v noč, ko si poročen..

< Sporočilo je popravil mateyka -- 22.1.2014 15:25:53 >

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?