|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   darilo oz. pozornost
4.6.2009 22:15:17   
žabica13
Pozdravljene,

na vas se obračam za mnenej kako bi se počutile v podobni situaciji. Sama sem morda preveč popustljiva in si rečem, ah saj je ok, ampak ob nastalem dogodku me v srčku vseeno nekaj kljuva. Namreč pred kratkim sem praznovala rojstni dan. Naj povem da mi veliko več kot darila pomeni pozornost, da se nekdo spomni name. In zame je krasno darilo tudi šopek ali pa kg češenj, če je iz srca. Tistega dne zjutraj vstanem, moj dragi s katerim nisva skupaj od včeraj, pač pa že 4 leta in tudi živiva skupaj ravno tako. Do odhoda na delo je minila 1 ura - pa se ni spomnil da imam rojstni dan. Kasneje ko sem se vozila  je zacingljal sms. Ampak je bil že grenak priokus, da mi ni dal ljubčeka, mi čestital. Ko sva se popoldne spet videla oz. oba prišla domov pa se ni potrudil s čestitkami, nekaj je filozofiral v smislu, da so najlepše stvari takrat ko jih ne pričakuješ. Že, že, a rojstni dan traja le tisti dan, in če ti ljuba oseba ob 17 popoldne še vedno ne čestita ostaneš malo slabo. Saj potem mi je, ko je videl da mi s temi besedami malo pokvaril dan. A mi je čestital brez darila. Da ne bo pomote, ne potrebujem nevem česa, male pozornosti, magari z vrta utrgane cvetlice bi bila vesela. A on ni imel zame NIČ. Ne rožice, ne majhne pozornosti, nič. Sama sem se ko je imel on rojstni dan vedrno potrudila, nekoč sem cel teden skakala po trgovinah da sem dobila stvar, za katero sem vedela da si jo želi. Potem je rekel, da darilo bo prišlo, a odšel je trenutek. In minilo je že kar nekaj dni, in rojstni dan je pozabljen, ostaja pa zelo grenak priokus, da se moj dragi ni niti malo potrudil da bi se vsaj na ta dan počutila nekaj posebnega.

Kako bi se počutile ve?

Thanks za mnenja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: darilo oz. pozornost
4.6.2009 22:31:05   
kamilija
Jaz bi bila zelooo zelo grozno užaljena. Sploh si ne predstavljam, res. Uf kar jezna sem na tega tvojega fanta.
Pa kaj mu je? Ok, kaj pa prejšnja leta? Mu je zmanjkalo denarja za darilo al kaj?
Jaz bi mu sigurno kaj rekla..mislim, da se v nasprotnem primeru nabere čisto preveč jeze...kakšna pa je potem vajina komunikacija te dni?

(odgovor članu žabica13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: darilo oz. pozornost
4.6.2009 22:37:24   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: kamilija

Jaz bi bila zelooo zelo grozno užaljena. Sploh si ne predstavljam, res. Uf kar jezna sem na tega tvojega fanta.
Pa kaj mu je? Ok, kaj pa prejšnja leta? Mu je zmanjkalo denarja za darilo al kaj?
Jaz bi mu sigurno kaj rekla..mislim, da se v nasprotnem primeru nabere čisto preveč jeze...kakšna pa je potem vajina komunikacija te dni?



se podpišem

Povej mu, da ti ni prav, da ti ni ene rožice prinesel in da v prihodnje pričakuješ več pozornosti!

Če boš tiho, te bo le bolelo, njegova "pozornost" pa bo s časom še slabša.
Ne morem verjet no. Zame je to neandertalc. Eno liziko bi lahko kupil ali pa rožico sosedi na oknu spulil (enkrat je moj bivši pozabil, pa mi je potem na hitro prinesel kar celo korito od sosede. Bilo je smeha, pa še zamerit mu nisem mogla, ker je bil tako simpatičen. Korito z rožami smo potem vrnili, naslednji dan sem pa velik šopek in prstan dobila). Saj smo vsi ljudje, lahko kdo kdaj kaj pozabi, ampak da se niti ne trudi popravit tega... Sram ga bodi!

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: darilo oz. pozornost
4.6.2009 22:47:05   
žabica13
Saj to je tisto kar me boli, ko ve da sem znotraj preprosta, da ne rabim materialnih stvari bogvekaj. Materialno mu trenutno ne gre najbolje, to je res, a itak dragih daril sploh ne rabim, kakšna rožica, drobna pozornost ne stane dosti. Pa če bi mi šopek marjetic na travniku nabral mi bila vesela. Tako pa...me gloda in žre. Prejšnja leta sem dobila darilaca, to da je pozabil je bilo prvič

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: darilo oz. pozornost
4.6.2009 22:52:54   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: žabica13
Prejšnja leta sem dobila darilaca, to da je pozabil je bilo prvič



a to pa ni lepo..če te gloda in žre, mu povej in vprašaj zakaj je tokrat pozabil

(odgovor članu žabica13)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: darilo oz. pozornost
4.6.2009 23:59:37   
ronja
Mogoče je kaj naročil, pa še ni prišlo in se zdaj jezi, da še ni, pa mu je nerodno in zato tako čudno reagira... Jaz sem enkrat naročila enkrat eno knjigo za lubija in sem jo čakala več kot leto in pol - sem mislila, da bo za rd, pa ni bilo ne za tisti rd, ne za novo leto, ne za naslednji rd... Zdaj pa ne naročam več v knjigarni, ampak rajši direkt prek amazona, vsaj veš, pri čem siuser posted image .Mogoče ti kaj dela, pa se mu ni izšlo po načrtih in se spet sekira zato... Ne vem, saj sama verjetno vidiš, če je malo zmeden, pa ne ve, kaj bi naredil...

Jaz sem enkrat cel mesec pripravljala darila za lubija, potem pa je prišel dan in jaz komaj čakam, da mu bom čestitala in gledam na uro, kdaj bo polnoč, da bo končno njegov rd. In me on ob 10h zvečer vpraša, če mu ne bom nič čestitala... Jaz čukasto gledam, ja, seveda ti bom, samo saj še ni tvoj rd! On pa se smeje, pa pravi, seveda je, čez 2 uri pa ne bo več... POtem sem ugotovila, da sem imela na uri premaknjen datum (moja ura je še bolj neumna, misli, da imajo vsi meseci 31 dni in sem 1. pozabila premaknit za 1 dan naprej...) In če ne bi rekel, mu ne bi pravi čas čestitala, čeprav sem se že cel mesec pripravljala na njegov rd!user posted image

Tak da ni vse vedno tako, kot izgleda. Mogoče ti pripravlja krasno presenečenje, pa ga je prehitelo ali pa je pozabil... reci mu, tako kot je moj lubi meni, pa se bo vse zrihtalo.

(odgovor članu žabica13)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: darilo oz. pozornost
5.6.2009 8:01:11   
t5t6
Jaz bi tudi ostala zelo slabo, čeprav se moraš v takih trenutkih potolažit, da moški so pač moški. On ta dogodek ne dojema tako kot ti zato mu povej kako se počutiš. Saj pri nas je podobno, jaz za njega pa za celo sorodstvo ful poskrbim za darilca, pa za čestitke, pa da je vse lepo zavito in da je zraven še kaka rožica, to mi pač ful pomeni. On pa me začne  par dni pred RD spraševat kaj si želim in to mi gre blazno na živce, da se ne more tolko potrdut, da bi sam ugotovil kaj si želim. Za RD pa mi vedno lepo čestita še v postelji in otroke zbere skupaj in mi zapojejo pesmico, tako da mi tudi to odtehta darilo. OPvej mu kako se počutiš, mogoče bo tudi on tebi povedal zaka je prišlo do tega.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: darilo oz. pozornost
5.6.2009 8:33:41   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: t5t6

Jaz bi tudi ostala zelo slabo, čeprav se moraš v takih trenutkih potolažit, da moški so pač moški. On ta dogodek ne dojema tako kot ti zato mu povej kako se počutiš. Saj pri nas je podobno, jaz za njega pa za celo sorodstvo ful poskrbim za darilca, pa za čestitke, pa da je vse lepo zavito in da je zraven še kaka rožica, to mi pač ful pomeni. On pa me začne  par dni pred RD spraševat kaj si želim in to mi gre blazno na živce, da se ne more tolko potrdut, da bi sam ugotovil kaj si želim. Za RD pa mi vedno lepo čestita še v postelji in otroke zbere skupaj in mi zapojejo pesmico, tako da mi tudi to odtehta darilo. OPvej mu kako se počutiš, mogoče bo tudi on tebi povedal zaka je prišlo do tega.
se strinjam.......moj mož ni tak tip da si zapomni datume.......ok sem ga toliko časa sikerala da si je moj datum zapomnil,za večino jih pa še vedno ne ve.......ti mu lepo povej da te to muči in boš videla kakšenbo njegov odgovor......lahko da je bil preveč zaposljen v službi ali pa ga je morila kakšna druga zadeva in mu je ušlo iz glave........pogovorita se........pa vse naj naj za nazajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: darilo oz. pozornost
5.6.2009 8:37:35   
Isabellabina
No tule pa jaz nimam problemov.Mi2 z možem sva že kot fant in dekle dorekla ,da se da darilo samo ob obletnici se pravi na polno številko in na petko zadaj...drugače pa se lepo samo čestita in to je to.Tega se drživa in nimava problemov.

V tvojem primeru ,pa mogoče res malo počakaj ,kot je že ena napisala ,mogoče pa je kaj naročil in še ni prišlo ,če se je tako obnašal...Sicer pa res ni lepo ,če ti je prejšnja leta posvečal pozornost za rd letos pa komaj ,da izrekel čestitke.

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: darilo oz. pozornost
5.6.2009 8:56:13   
glugluglu
Zorpno je to, vem kako se počutiš, ampak, če veš, da te ima rad, da je vajin odnos ok, da te ljubi in ti drugače izkazuje ljubezen vsak dan, potem je pač samo malo štorast, moški kot moški, ne sekiraj se, daj mu pa seveda vedeti, da ti to ni všeč, mogoče se bo naslednjič bolj potrudil, ali pa spet ne. Važno je, da ve, da ti ni prav, ampak, če je drugače vse ok se ne sekiraj preveč.
Bolje, da je drugače ok in pozabi na tvoj RD, kot, pa, da so stalno neki problemi, potem pa misli, da bi se ti odkupil z nevem kakšnim darilom.
Saj ko si mu povedala kako čutiš mu je bilo hudo, prej najbrž sploh ni pomislil, ma moški kaj češ, pozabi na darilo, brezveze, da se obremenjuješ. Karkoli bi sedaj šel naknadno kupovat bi bilo prisiljeno, ali si res to želiš?
Edino, če res ni že kaj prej pripravil, pa še ni uspelo, ampak dvomim, po mojem sedaj bogi ne ve kaj bi in upa, da boš pozabila na touser posted image .
Še malo počakaj, potem mu pa še enkrat lepo povej kaj te muči, da te ne bo to žrlo po nepotrebnem.


(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: darilo oz. pozornost
5.6.2009 8:58:32   
Anonimen
se je pred leti to zgodilo njemu in se je letos to zgodilo meni user posted image

(odgovor članu glugluglu)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: darilo oz. pozornost
5.6.2009 9:19:17   
gita10
Jaz imam enga takšnega "butla" doma. Jaz se za vsa darila potrudim on pa me  za vse obletnice, valentinovo in rojstne dneve vedno povabi v kakšno restavracijo na romantično večerjo- nikoli se ne spomni kaj bolj originalnega- saj prvo leto mi je bilo lepo kasneje pa je postalo že rutinsko. Ampak on pravi, da je že to za Bosanca ful velik- bom vidla letos, ko je postal Slovenski državljan, če bo dobil kakšno boljšo idejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: darilo oz. pozornost
5.6.2009 9:24:19   
MojcaG
bom vidla letos, ko je postal Slovenski državljan, če bo dobil kakšno boljšo idejo.

user posted image

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: darilo oz. pozornost
5.6.2009 9:52:44   
Korina1
Tudi meni se to občasno zgodi, da ne dobim darila sem že vajena ker tko al tko ni denarja za to.

(odgovor članu MojcaG)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
5.6.2009 9:56:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu gita10)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: darilo oz. pozornost
5.6.2009 9:57:00   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

se je pred leti to zgodilo njemu in se je letos to zgodilo meni user posted image


Evo, postaneš gospa in že ga lomiš user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: darilo oz. pozornost
5.6.2009 9:57:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Jaz imam enga takšnega "butla" doma. Jaz se za vsa darila potrudim on pa me  za vse obletnice, valentinovo in rojstne dneve vedno povabi v kakšno restavracijo na romantično večerjo- nikoli se ne spomni kaj bolj originalnega- saj prvo leto mi je bilo lepo kasneje pa je postalo že rutinsko. Ampak on pravi, da je že to za Bosanca ful velik- bom vidla letos, ko je postal Slovenski državljan, če bo dobil kakšno boljšo idejo.
user posted image user posted image Če bo Gorenjc, te bo peljal samo mimo gostilne, da boš samo vohala.user posted image


In če bo pridna, jo bo peljal dvakrat. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
5.6.2009 9:57:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: darilo oz. pozornost
5.6.2009 10:00:11   
špelin@
Takole bom rekla: se zgodi, človek pač pozabi. V tem norem tempu to ni nič nenavadnega. Ampak če ga spomniš, se pa preklemansko spodobi, da zašiba vsaj na bližnjo črpalko po eno čokolado ali za vogal po burek, no. Moj je 1x pozabil in je šel starejšo sosedo prosit, če lahko na njenem balkonu utrga eno rožico user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: darilo oz. pozornost
5.6.2009 10:08:44   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Jaz imam enga takšnega "butla" doma. Jaz se za vsa darila potrudim on pa me  za vse obletnice, valentinovo in rojstne dneve vedno povabi v kakšno restavracijo na romantično večerjo- nikoli se ne spomni kaj bolj originalnega- saj prvo leto mi je bilo lepo kasneje pa je postalo že rutinsko. Ampak on pravi, da je že to za Bosanca ful velik- bom vidla letos, ko je postal Slovenski državljan, če bo dobil kakšno boljšo idejo.
user posted image user posted image Če bo Gorenjc, te bo peljal samo mimo gostilne, da boš samo vohala.user posted image


In če bo pridna, jo bo peljal dvakrat. user posted image user posted image user posted image


in če bo extra pridna, jo bo še fajn po "puklu" užgal, da jo bo fejst peklo, da bo zgledal kot da jo je še na šnops peljal.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: darilo oz. pozornost
5.6.2009 10:39:11   
žabica13
Moj je 1x pozabil in je šel starejšo sosedo prosit, če lahko na njenem balkonu utrga eno rožico user posted image

se skoraj z vsem zgoraj napisanim strinjam, saj malo sem si morala dušco spucat. Mislim,, da presenečenja ne bo, ker je šel že kar cel teden mimo, smo že pozabili da sem imela rojstni dan. Drugače je pozoren in tako, samo tu se je pa res ko en štor obnašal. Mene je bolj zmotilo to, da jo se je spomnil oz. ko mu je začel opomnik na telefonu cinglat da je nek rojstni dan ni se vsaj malček potrudil, bolj kot z darilom s pozornostjo. Mi lepo čestital ko je prišel skozi vrata, dal ljubčka kot se spodobi in tako...ne on raje filozofira da pač so stvari bolj izvirne ko jih ne pričakuješ. Samo če čakaš od partnerja cel dan poljubček za rojstni dan si že od čakanja malo skisan. Ah, dokler ni hujšega se svet še vedno vrti v pravo smer, če pa bi se ponavljalo bi se pa bilo ornk za pogovorit.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: darilo oz. pozornost
5.6.2009 11:40:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Jaz imam enga takšnega "butla" doma. Jaz se za vsa darila potrudim on pa me  za vse obletnice, valentinovo in rojstne dneve vedno povabi v kakšno restavracijo na romantično večerjo- nikoli se ne spomni kaj bolj originalnega- saj prvo leto mi je bilo lepo kasneje pa je postalo že rutinsko. Ampak on pravi, da je že to za Bosanca ful velik- bom vidla letos, ko je postal Slovenski državljan, če bo dobil kakšno boljšo idejo.


http://www.youtube.com/watch?v=4IMT8LLEzdI&feature=related
user posted image

(odgovor članu gita10)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: darilo oz. pozornost
5.6.2009 11:41:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

se je pred leti to zgodilo njemu in se je letos to zgodilo meni user posted image


Evo, postaneš gospa in že ga lomiš user posted image


a veš, da je bilo res dober teden po poroki user posted image

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: darilo oz. pozornost
5.6.2009 11:55:41   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Jaz imam enga takšnega "butla" doma. Jaz se za vsa darila potrudim on pa me  za vse obletnice, valentinovo in rojstne dneve vedno povabi v kakšno restavracijo na romantično večerjo- nikoli se ne spomni kaj bolj originalnega- saj prvo leto mi je bilo lepo kasneje pa je postalo že rutinsko. Ampak on pravi, da je že to za Bosanca ful velik- bom vidla letos, ko je postal Slovenski državljan, če bo dobil kakšno boljšo idejo.


http://www.youtube.com/watch?v=4IMT8LLEzdI&feature=related
user posted image


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: darilo oz. pozornost
5.6.2009 11:58:51   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

se je pred leti to zgodilo njemu in se je letos to zgodilo meni user posted image


Evo, postaneš gospa in že ga lomiš user posted image


a veš, da je bilo res dober teden po poroki user posted image


user posted image user posted image user posted image

saj vem kako je...vsa ta radost in vzhičenje user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?