|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   darilo triglava ob rojstvu
31.8.2007 3:51:26   
15.7.
Zanima me če se katera spomni kje je bilo objavleno, da triglav da ob rojstvu otroka svojim zavarovankam 222 €. sem iskala pa ne najdem. Hvala

_____________________________

...18.12.2007 sva postala presrečna starša najinemu čupavemu Klemnu..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: darilo triglava ob rojstvu
31.8.2007 6:42:30   
anajmad
Darilo dobi mama,če je življenjsko zavarovana in to 10% od zav.vsote. Tiste,ki so po letu 2000 (vsaj mislim tako) sklenile živ. zav. ,se jim to odšteje od zav. vsote za katero so zav., oz. se jim zmanjša zav. vsota za 10% ob doživetju. Greš pa na prvo zastopstvo.Moraš imeti polico živ. zavarovanja in izpisek iz matične knjige,oz. rojstva otroka.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: darilo triglava ob rojstvu
31.8.2007 7:35:29   
benika
Pogoj je tudi, da si zavarovan več kot eno leto in da sta zavarovana oba-oče in mati. Darilo pa ti pripada le pri prvem otroku.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: darilo triglava ob rojstvu
31.8.2007 8:06:58   
ajtak
Tule smo govorile o zavarovalnicah... http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1794992

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: darilo triglava ob rojstvu
31.8.2007 9:22:21   
lojzika
A samo za prvega pripada?. Jst sem dobila pri prvem user posted image user posted image

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: darilo triglava ob rojstvu
31.8.2007 9:26:30   
klepetka
ne vem ,če to glih drž i,da dobiš samo pri taprvem otroku,ker sem jaz dobila pri obeh.Pa tud zdaj mi je rekel zastopnik ,ko bom rodila ,da ko bom dobila izpisek iz matične knjige ,da naj ga pokličem ,da bo uredil.Se pravi da očitno bom dobila tud pri tatretjemuser posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: darilo triglava ob rojstvu
31.8.2007 9:37:02   
ElaM
Saj v bistvu ti oni nič ne šenkajo, dajo ti nekakšen avans, ki ga ob doživetju odštejejo od vsote, ki ti jo izplačajo. A ni tako?


_____________________________

:)

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: darilo triglava ob rojstvu
31.8.2007 10:09:51   
klepetka
a res Ela M???To naj bi bila kao nagrada .Bom vprašala mojga zastopnika.

_____________________________



(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: darilo triglava ob rojstvu
31.8.2007 10:21:09   
ElaM
IZVIRNO SPOROČILO: klepetka

a res Ela M???To naj bi bila kao nagrada .Bom vprašala mojga zastopnika.


Bilo je nekaj časa, kao nagrada, zdaj pa žal ni več, vsaj tako je meni rekel zastopnik in se dobjeni znesek odšteje od končne vsote.
Možno, je da si dalj časa zavarovana in imaš kakšne ugodnosti.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: darilo triglava ob rojstvu
31.8.2007 11:24:15   
*tajda*
Tudi pri meni se bo odštelo od končne vsote ki jo bom dobila ko mi preteče pogodba.Mislim da je fora v tem katerega leta ste se zavarovale ker so pred leti spremenili.Enim se trga od police drugim ne.Pa pogoj je da si zavrovan več kot eto dni,oba partnerja

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?