|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   desna dojka mu je ljubša
21.9.2007 18:06:57   
abc100
Moj user posted image  je star dobre 3 tedne in do sedaj sva se dojila z nastavki, sedaj pa že dva dni brez. Sem pa opazila, da se na levo dojko ne pristavi lepo, še takrat ko pa se pa poje zelo malo. Ko ga pa dam k desni pa kr hlasta, ne pa je. Sem pa že opazila, da se mi v desni dojki mleko hitreje dela.
To se dogaja dva dni, odkar se dojiva brez nastavkov. Mleka imam dovolj. A je imala katera podoben primer? Kaj naj naredim, da bo vzljubil tudi levouser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: desna dojka mu je ljubša
21.9.2007 18:26:01   
Anonimen
Ej enako je pri nas.Desna je zakonuser posted image

(odgovor članu abc100)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: desna dojka mu je ljubša
21.9.2007 18:29:46   
abc100
Ja a pol jo samo na desni dojiš al kaj?
Kaj pa leva?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: desna dojka mu je ljubša
21.9.2007 18:36:02   
Anonimen
Jah na levi ji ni preveč všeč in jo dam prvo na levo ko je res prestradanauser posted image Kmal se začne bunit in vlečt.Sem prvo mislila da ni mleka not-pa je.
Na desni pa kar goutauser posted image pa full jo lepš zagrab.

(odgovor članu abc100)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: desna dojka mu je ljubša
21.9.2007 19:15:28   
abc100
A pa bi mela dost mleka, če bi jo sam na desni dojila?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: desna dojka mu je ljubša
21.9.2007 19:26:38   
Anonimen
Prvo ga daj na levo,kakor dolgo bo hotel,potem mu pa daj njegovo priljubljeno desnicouser posted image
Tako jaz delam.Se mi pa zdi,da je v desni veliko več mleka,tudi večja je.Ali pa mogoče ravno zato,ker desno bolj prazni in se bolj dela mleko.

(odgovor članu abc100)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: desna dojka mu je ljubša
21.9.2007 19:28:25   
abc100
Sej tvoja drugorojenka je samo en dan starejša od mojega sinka. A ona ma raj desno?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: desna dojka mu je ljubša
21.9.2007 19:31:59   
suzolinka
Jaz sem imela podoben primer. Sva se na začetku dojila na obeh, kasneje samo še na desno, ker iz leve ni hotel pit. Potem je leva počasi usahnila, desna pa delala dovolj. Tako, da nič skrbet

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: desna dojka mu je ljubša
21.9.2007 19:44:38   
Anonimen
Ja Tisa ima raje desno.A si mislila da govorim o mojemuser posted image user posted image user posted image

Sej 28-ga vas je kar nekaj rodilo kajne.?

Jaz bom zaenkrat dajala prvo na levo,potem pa še na desno pa bomo videli kako bo.

(odgovor članu suzolinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: desna dojka mu je ljubša
21.9.2007 19:50:45   
abc100
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Ja Tisa ima raje desno.A si mislila da govorim o mojemuser posted image user posted image user posted image

Sej 28-ga vas je kar nekaj rodilo kajne.?

Jaz bom zaenkrat dajala prvo na levo,potem pa še na desno pa bomo videli kako bo.



user posted image user posted image user posted image

28. sva rodile jest pa Pajac, za druge pa ne vem.

Jest bom tud še naprej najprej ga dajala na levo pol pa na desno. Sam mi sploh ni jasn, zakaj leve ne mara, ker mleka mam dost!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: desna dojka mu je ljubša
21.9.2007 20:48:04   
Freycha
mojo zadnje par dni tudi težje priklopim na levo. Pa sem imela občutek, da je bila na začetku bolj privrženka levi..... pa je recimo leva tudi večja, ampak je zadnje dni desna zakon. Nimam pa dovolj samo v desni za poln podoj. No, po pravici povedano, mi zmanjkuje tudi, ko iz obeh podojim. Se pa mala fejst joka in upira, ko jo pristavljam na levo, samo hočem, da dobi čimveč mojega mleka in mi je vsaka kaplja pomembna.

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: desna dojka mu je ljubša
21.9.2007 21:32:54   
Majchi
Tudi pri nas je desna zakonuser posted image . So bili časi, ko sem se trudila uskladiti količino mleka v obeh dojkah. Saj je uspelo, ampak nekako je po kakšnem tednu spet bilo v desni več.
Eni pravijo, da je to povezano s tem, a si desničar ali levičar. Torej desničarkam bolj desna dela in obratno.
Jaz ji isto najprej ponudim levo in ko zmanjka, lahko navali na desnouser posted image . Se pa tud meni zdi, da je na desni strani bolj zadovoljna.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: desna dojka mu je ljubša
21.9.2007 22:29:19   
simona76
Kaj pa vem, če to o desničarjih in levičarjih drži user posted image . Sem desničarka in imam v levi več mleka in se tud hitreje dela. Je večja in bolj polna. A na srečo se user posted image ne pritožuje nad nobeno dojko in tudi levo sprazne. 

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?