|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dojenčkov album
1.4.2008 17:56:47   
asra
Sicer ne vem, če tem spada ravno sem, pa me vseeno nekaj zanima. Z mojim user posted image  imava namen kupit album, kjer bova spravila spominčke najinega user posted image . Na trgu pa je cela poplava raznoraznih albumov. Nikjer pa mi ni uspelo videt celega albuma v živo, ker so ponavadi skrbno zapakirani, na internetu pa je prikazanih par strani in konec. Katere albume ste si izbrale in kaj lahko vanj vse prilepite? Kar sem na hitro videla je bilo, da v nekatrih je prostor za zapestnico iz porodnišnice v drugih pa ne. Po eni strani bi ga najraje kar sama naredila.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dojenčkov album
1.4.2008 18:05:17   
Klarita
Meni je bil najbolj všeč "To sem jaz". Ponekod jih lahko prelistaš. Mislim, da sem ga kupila v Baby centru.

(odgovor članu asra)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dojenčkov album
1.4.2008 18:26:49   
sani1
Mi imamo tudi album To sem jaz. Je plave barve od Vale Novaka. Not pa zapisuješ vse od začetka nosečnosti prvi trije meseci naslednji trije in končni trije. Potem imaš prostor za zapestnice, za pramenček las... Res je veliko za pisat ampak meni osebno je bil ta najbolj všeč. Jih je pa na tržišču ogromno. Tako, da idi v baby center ali v knjigarni Vale novak si lahko vse pogledaš jih prelistaš in se nato odločiš. Želim ti dober nakup in res redno zapisovanje vseh pomembnih podatkov...user posted image

_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dojenčkov album
1.4.2008 19:35:06   
Kaštrun
IZVIRNO SPOROČILO: sani1

Mi imamo tudi album To sem jaz. Je plave barve od Vale Novaka. Not pa zapisuješ vse od začetka nosečnosti prvi trije meseci naslednji trije in končni trije. Potem imaš prostor za zapestnice, za pramenček las... Res je veliko za pisat ampak meni osebno je bil ta najbolj všeč. Jih je pa na tržišču ogromno. Tako, da idi v baby center ali v knjigarni Vale novak si lahko vse pogledaš jih prelistaš in se nato odločiš. Želim ti dober nakup in res redno zapisovanje vseh pomembnih podatkov...user posted image



se strinjam. všeč pa mi je predvsem zato, ker se ne začne pisati ob rojstvu, ampak že ob novici da si noseč. se pravi so stvari ki jih napišeš že med nosečnostjo (npr. kako se počutiš, koliko si se zredila...) pa všeč mi je tudi zato, ker je napisano tako, kot bi te spraševal tvoj otroček. skratka lepo.

< Sporočilo je popravil Kaštrun -- 1.4.2008 19:36:36 >


_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dojenčkov album
1.4.2008 19:39:29   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: asra
Nikjer pa mi ni uspelo videt celega albuma v živo, ker so ponavadi skrbno zapakirani,


Jaz sem šla lepo v lokalno knjigarno in mi je ustrežljiva prodajalka ponudila na izbiro 8 različnih knjig, ki jih je imela po en izvod tudi odpakirane in sem si jih lahko natančno ogledala user posted image
Izbrala sem Dnevnik mojega malčka Založbe Modita - okusi so različni user posted image

(odgovor članu asra)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dojenčkov album
1.4.2008 19:56:15   
Muklla
Jst sem kupila Dojenčkov album od Mladinske knjige in mi je bil najbolj všeč. Piše se ga že prej, tako da zabeležiš vse pomemnbe datume, slikce od UZ nalepiš, konča se z 1. rojstnim dnevom in to je to. Narisala ga je pa Jelka Reichman, ki je zame zakon med ilustratorji.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dojenčkov album
1.4.2008 20:56:11   
jajula
tudi jaz sem izbrala Dojenčkov album, ker mi je bil najlepši

(odgovor članu Muklla)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dojenčkov album
2.4.2008 6:43:51   
jonna
Moj prvi album od Didakte.
Lepe ilustracije, estetsko, pregledno in sodobno oblikovan, usklajenih barv.
Ostali imajo nekam zastarel dizajn in kičaste ilustracije.

Ampak vsak ima svoje mnenje in okus.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dojenčkov album
2.4.2008 8:14:02   
borovnička
Jaz sem iskala album Mali jaz. Ta mi je bil najbolj všeč, pa je bil že 2x razprodan, tko da ga nisem dobila.

So mi pa kupili To sem jaz. To je pa tako čudovita knjigica. Noter zapišeš cel kup podrobnosti, ki se jih jaz sploh ne bi spomnila zapisat, pa veliko je prostora za slikice in v oblačkih je zapisano nekaj nasvetov (pisano je pa kot, da ti tvoj otroček to govori). Meni so kar solze tekle, ko sem to brala. Res luštna knjigica.

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu jonna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dojenčkov album
2.4.2008 8:51:10   
Calena
Mi smo za našo prvo pupiko imeli album To sem jaz (res zelo obsežna in luštna knjigica), za našega pikca ki ga še čakamo pa album Moje prvo leto, ker mi je knjigica zelo luštkana in ni treba vanjo toliko pisati.

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dojenčkov album
2.4.2008 11:10:47   
ataner
IZVIRNO SPOROČILO: Muklla

Jst sem kupila Dojenčkov album od Mladinske knjige in mi je bil najbolj všeč. Piše se ga že prej, tako da zabeležiš vse pomemnbe datume, slikce od UZ nalepiš, konča se z 1. rojstnim dnevom in to je to. Narisala ga je pa Jelka Reichman, ki je zame zakon med ilustratorji.


Enako! user posted image

Ilustracije me spominjajo na Ciciban! Pa mislim, da jih tudi za Ciciban Jelka riše. user posted image

_____________________________

V TREBUŠČKU JE MAJCENA, DROBCENA PIKA, KI POSTAJA VEDNO VEČJA IN VELIKA!
ZDAJ JE PA ŽE OD 15.06.2008 OB MENI!

(odgovor članu Muklla)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dojenčkov album
2.4.2008 15:04:07   
Soncnica Sandra ***
a mi lahko katera pove koliko približno stanejo ti albumi??

hvala in lep dan, čeprav je deževen

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu ataner)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dojenčkov album
2.4.2008 15:07:00   
mala pikica
IZVIRNO SPOROČILO: Muklla

Jst sem kupila Dojenčkov album od Mladinske knjige in mi je bil najbolj všeč. Piše se ga že prej, tako da zabeležiš vse pomemnbe datume, slikce od UZ nalepiš, konča se z 1. rojstnim dnevom in to je to. Narisala ga je pa Jelka Reichman, ki je zame zakon med ilustratorji.

Tudi mi imamo tega. Stal pa je okrog 16 €. Vsaj mislim da.


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Muklla)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dojenčkov album
2.4.2008 18:53:59   
silmarillion
mi imamo moj prvi album od didakte ki je zelo lep in notri je vse... predalcki za uz slikice,za laske, zapestnico, pa prostor za slike, ...od nosecnosti do 3tjega leta... meni je ta najbolj vsec

_____________________________

GAJA naGAJA

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dojenčkov album
3.4.2008 23:22:06   
Pandica
Mi tut imamo Dojenčkov album od Mladinske knjige user posted image



(odgovor članu silmarillion)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dojenčkov album
4.4.2008 10:30:48   
Polonca s piko
Jst sm kupila To sem jaz. Za kolegico ga pa še delam. Malo iz te knjige, malo po svoji domišlijo. Določene brezvezne stvari sem spustila (men se zdi bedno - modo opisovat, velik bolj zanimiv bi tamali/tamalmu, če mu shraniš en katalog z oblačili ipd). Pa še direktno na mamico in atija delam, tako, da so notri že imena vpisana...

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: dojenčkov album
4.4.2008 14:14:09   
asra
Joj punce, hvala vam!!!user posted image user posted image
Bom se v Ljubljani v kaki knjigarno ustavila, da bom videla kaj več kot samo 2 albuma.

Polonca s piko; tudi jaz sem imela najprej namen sama nardit album, pa mi verjetno čas ne bo dopuščal...smo vedno nekje v akciji user posted image
Kako pa potem vežeš tak album??

(odgovor članu Polonca s piko)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: dojenčkov album
6.4.2008 14:51:16   
zaljubljena23
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

Mi tut imamo Dojenčkov album od Mladinske knjige user posted image





Tudi meni je ta album zelo všeč, od Didaktike je tudi full fajn, ampak mi nekako niso všeč ilustracije


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: dojenčkov album
13.5.2008 22:50:24   
Oaza
IZVIRNO SPOROČILO: ataner

IZVIRNO SPOROČILO: Muklla

Jst sem kupila Dojenčkov album od Mladinske knjige in mi je bil najbolj všeč. Piše se ga že prej, tako da zabeležiš vse pomemnbe datume, slikce od UZ nalepiš, konča se z 1. rojstnim dnevom in to je to. Narisala ga je pa Jelka Reichman, ki je zame zakon med ilustratorji.


Enako! user posted image

Ilustracije me spominjajo na Ciciban! Pa mislim, da jih tudi za Ciciban Jelka riše. user posted image




Enako! user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu ataner)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: dojenčkov album
14.5.2008 9:38:21   
ANIME
Kupila To sem jaz (za vsakega svojo knjigico)

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu Oaza)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: dojenčkov album
16.5.2008 12:49:07   
Naja30
To sem jaz user posted image

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: dojenčkov album
14.9.2009 7:44:22   
metkkica
Sem iskala temo o teh albumih,da vidim za kaj ste se odločile druge in sem dobila samo to temo...
user posted image pričakujem naslednji mesec in sem razmišljala,da bi bilo fajn napisat kaj v kako knjigico za spomin in ko sem si ogledovala te knjige me je nekaj zmotilo....če vse te reči nalepiš v eno knjigo (zapestnice, laske, fotografije...), kar mi je super, da maš lepo pospravljeno na enem mestu, potem bi mogla ta knjiga na koncu grdo zgledat...se mi zdi bolje,če je vezano v spiralo in potem knjiga raste z vsebino....zasledila sem samo eno varianto take knjige v katalogu ponudnikov .... http://www.ringaraja.net/katalog/l-m-oblikovanje---lea-malnic-sp (album se da videti tud na njihovi spletni strani.... http://lmoblikovanje.webs.com/albumi.htm .... zanima me,če katera že ma tako knjigo in kako se ji zdiuser posted image
Pozdravček user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: dojenčkov album
14.9.2009 10:14:48   
ellie
metkkica jaz takšne ne bi imela, ker bi si potemtakem sama naredila boljšo (glede na to, kar si prilepila link). Konec koncev si lahko to sam naprintaš na malo trši papir in daš spiralno vezat.

Eno debato na to temo imaš še v Nosečnost in porod, spominska knjiga za dojenčka. Tam sem napisala, katerega sem kupila jaz. In je takšen, da raste z vsebino, ker je povezan s trakom.

(odgovor članu metkkica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: dojenčkov album
14.9.2009 13:22:50   
sobra
Jaz imam pa album Moje prvo leto in mi je ful fajn. Sm gledala tud druge, ampak so nekako preveč obširni. ta pa je full lušten, take viola barve, pa not pišeš tudi že kot nosečnica npr. prve brcike, prva slikica uz,...

Nism hotla kupovat kakšnega, ki je full obširen, ker mislim imet še kakega otrokauser posted image  in vem da bom takrat imela pač manj časa kot ga imam sedajuser posted image
tako da bodo moji otroci najverjetneje imeli iste albumeuser posted image

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: dojenčkov album
14.9.2009 15:22:23   
ellie
sobra ja tega imam tud jazuser posted image  res je malo drugačen od drugih...pa ful je tak cart. Čeprav ga je v bistvu moj izbral...in mislim, da je res najlepšega izbral...vsaj zame.

(odgovor članu sobra)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?