|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dojenčkova vzgoja
5.10.2005 14:27:28   
Anonimen
Zdravo!
Se oglašam prvič. Sem malce preletela forum in se mi zdi zelo zanimiv. Rabila bi pa en nasvet. Mama bom prvič in se tega neznansko veselimuser posted image !
Glede nasveta pa tako:saj imam že kar nekaj pojma o otrocih a vseeno bi rabla kakšen nasvet o primerni literaturi o dojenčku (rast, razvoj, vzgoja, bolezni....) glede na to, da so skoraj vse knjige uspešniceuser posted image ?!?!
Zato bi vas res prosila, če mi zaupate kam sami vsake toliko časa pokukateuser posted image !

Hvala in komaj čakam na odgovore!user posted image

Mamicauser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dojenčkova vzgoja
5.10.2005 14:36:45   
Andra
Jaz zelo rada pogledam v knjigo "Zdrav dojenček in otrok", izdajatelj pa je Slovenska knjiga.

Za moje pojme izredno dobra knjiga, stane pa okrog 12 000 SIT in je vredna tega denarja. Knjiga zajema nego in vzgojo od rojstva pa do 11. leta starosti.

Pozdravček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dojenčkova vzgoja
5.10.2005 14:57:05   
darjatimci
Svetujem ti obisk knjižnice tam dobiš precej knjig,ki ti lahko pomagajo pri iskanju odgovorov.

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dojenčkova vzgoja
5.10.2005 15:49:05   
jazz
Ja, itak knjižnica, pa kakšno revijo kupiš, največ se boš pa menda naučila s tega foruma, vsaj meni ful pomaga!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dojenčkova vzgoja
5.10.2005 16:22:48   
Lunca1
Jaz sem imela tri: Nosečnost Vprašanja in odgovori; Nega matere in otroka; Dojenček

Vse tri so mi v redu, samo zadnja je pa menda razprodana. Prvi dve sem kupila v Vale Novaku. Prvi dve sta bolj slikovni, tretja pa bolj tekst. Ne vem kaj ti bolj leži. Drugače pa definitivno kupi revije Mamo ali Moj Malček. Pa kupi posebne izdaje.

Samo mimegrede; Za taka vprašanja pa res ni treba bit anonomna. a se mogoče motim?

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dojenčkova vzgoja
5.10.2005 16:48:28   
Anonimen
Zakaj pa je to vprašanje na forumu Spolnost? user posted image user posted image user posted image

A si ga to želela učiti??user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lunca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dojenčkova vzgoja
5.10.2005 17:19:38   
rikica
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky

Zakaj pa je to vprašanje na forumu Spolnost? user posted image user posted image user posted image

A si ga to želela učiti??user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?