|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dojenje 3 letnikov
23.1.2008 19:26:40   
Anonimen
mene pa samo zanima, kako fizično dojite 3 letnike? ker si enostavno ne predstavljam da bi dojila recimo takole kobilo suzi user posted image  sploh ne vem kako bi si jo namestila, da bi mi dojko dosegla? user posted image  

user posted image

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 23.1.2008 19:27:06 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dojenje 3 letnikov
23.1.2008 19:29:12   
Maxica
Rahooooo???user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dojenje 3 letnikov
23.1.2008 19:31:32   
Seven*
user posted image user posted image user posted image

Lahko ti povem kako dojim 2.5 letnico. Sama si sleče zizo, se nastavi, vse zrihta sama. Potem jo še pospravi, res se potrudi da tudi modrc da na svoje mesto. Sploh ne vem da sem dojila.. user posted image user posted image user posted image

Včasih kar stoji poleg mene, mi sleče zizo in se podoji, jaz pa medtem tipkam po računalniku ali TV gledam.

Vmes seveda komentira: "Takoooo, prazna je zdaaaaj.." In gre. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dojenje 3 letnikov
23.1.2008 19:36:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

user posted image user posted image user posted image

Lahko ti povem kako dojim 2.5 letnico. Sama si sleče zizo, se nastavi, vse zrihta sama. Potem jo še pospravi, res se potrudi da tudi modrc da na svoje mesto. Sploh ne vem da sem dojila.. user posted image user posted image user posted image

Včasih kar stoji poleg mene, mi sleče zizo in se podoji, jaz pa medtem tipkam po računalniku ali TV gledam.

Vmes seveda komentira: "Takoooo, prazna je zdaaaaj.." In gre. user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dojenje 3 letnikov
23.1.2008 19:37:02   
Anonimen
Brez zgražanja, prosim user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dojenje 3 letnikov
23.1.2008 19:37:10   
viv_
Isto čukast gledam kot LARA. user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dojenje 3 letnikov
23.1.2008 19:37:56   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

user posted image user posted image user posted image

Lahko ti povem kako dojim 2.5 letnico. Sama si sleče zizo, se nastavi, vse zrihta sama. Potem jo še pospravi, res se potrudi da tudi modrc da na svoje mesto. Sploh ne vem da sem dojila.. user posted image user posted image user posted image

Včasih kar stoji poleg mene, mi sleče zizo in se podoji, jaz pa medtem tipkam po računalniku ali TV gledam.

Vmes seveda komentira: "Takoooo, prazna je zdaaaaj.." In gre. user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Kaj zaj, kaj ti ni jasno? Sem bila premalo podrobna? user posted image user posted image user posted image

Lara, ko boš mela tretjega komot probaš.. user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dojenje 3 letnikov
23.1.2008 19:39:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

IZVIRNO SPOROČILO: LARA

IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

user posted image user posted image user posted image

Lahko ti povem kako dojim 2.5 letnico. Sama si sleče zizo, se nastavi, vse zrihta sama. Potem jo še pospravi, res se potrudi da tudi modrc da na svoje mesto. Sploh ne vem da sem dojila.. user posted image user posted image user posted image

Včasih kar stoji poleg mene, mi sleče zizo in se podoji, jaz pa medtem tipkam po računalniku ali TV gledam.

Vmes seveda komentira: "Takoooo, prazna je zdaaaaj.." In gre. user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Kaj zaj, kaj ti ni jasno? Sem bila premalo podrobna? user posted image user posted image user posted image

Lara, ko boš mela tretjega komot probaš.. user posted image user posted image

hvala, ampak ne hvala! user posted image

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dojenje 3 letnikov
23.1.2008 19:41:15   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

IZVIRNO SPOROČILO: LARA

IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

user posted image user posted image user posted image

Lahko ti povem kako dojim 2.5 letnico. Sama si sleče zizo, se nastavi, vse zrihta sama. Potem jo še pospravi, res se potrudi da tudi modrc da na svoje mesto. Sploh ne vem da sem dojila.. user posted image user posted image user posted image

Včasih kar stoji poleg mene, mi sleče zizo in se podoji, jaz pa medtem tipkam po računalniku ali TV gledam.

Vmes seveda komentira: "Takoooo, prazna je zdaaaaj.." In gre. user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Kaj zaj, kaj ti ni jasno? Sem bila premalo podrobna? user posted image user posted image user posted image



Ne, to pa res ne.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dojenje 3 letnikov
23.1.2008 19:45:43   
trnuljčica
Včeraj je bila na Tv oddaja o dojenju( mislim da tv 3?). Tudi  "večjih otrok". Raje ne bom komentirala mojih misli, ko so kazali dojenje 7 letnice (kako?- ležale sta na postelji), ter nato ljubosumja starejše sestrice(9 let), ker njej pa ne pustijo več.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dojenje 3 letnikov
23.1.2008 19:48:37   
Seven*
Zgleda pa takole:

Dojenje1

Dojenje2

Dojenje3+


Drugače pa zadeva zgleda pač čudno, ker je nikoli ne vidimo. Tudi meni je bilo čudno, ko sem prvič vidla. Tudi zato zagovarjam dojenje v javnosti. Da bi bilo vseskupaj nekoliko manj čudno.

user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dojenje 3 letnikov
23.1.2008 19:54:02   
trnuljčica
Zakaj se pa meni poraja misel o vsaj podzavestnem privezovanju otroka nase (govorim recimo o 3, 4, 5 let in dalje starih)? A jaz grdo mislim?

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dojenje 3 letnikov
23.1.2008 19:58:21   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: trnuljčica

Zakaj se pa meni poraja misel o vsaj podzavestnem privezovanju otroka nase (govorim recimo o 3, 4, 5 let in dalje starih)? A jaz grdo mislim?


Kako pa prepričaš otroka v dojenje? A mu zizo v usta tlačiš?

Dojenje 4 in več letnikov je zelo velika redkost. In težko je na daljavo ocenjevati patološki odnos. Sem ga tudi jaz že vidla, ampak to še ne zanika dejstva, da ima podaljšano dojenje (nad dve leti) svoj smisel. Skrajnosti obstajajo tudi tu, ampak izvirajo od nekje drugje.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dojenje 3 letnikov
23.1.2008 20:00:43   
Seven*
Mogoče še to. Kar veliko sem se gibala v krogih, kjer se gredo promocijo dojenja, pa mi še nikoli ni uspelo videti otroka starega več kot 4 leta, ki bi se še dojil. Pa gre za mamice, kjer nobena ne prekinja na silo, ampak vse čakajo, da se otrok sam odstavi.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dojenje 3 letnikov
23.1.2008 20:05:18   
anajmad
Sej je enkrat Pušenjak tko fajn napisal o dojenju,sam ne najdem linka.  Ja ne vem,kaj naj si mislimuser posted image .Te linke,ki je posredovala Seven,so še kr. Sam una taprva slikca mi glih ni...no. Sej nima smisla,da preveč komentiram,ker se bo vsul val opazk in komentarjev.
Jst sem prvo hči dojila do 14 meseca,pol pa sama ni več hotla. Mi je pa res grdo,ko eni kolegici tamal star dve leti in pol povleče tisto scuzano joško pred vsemi in se mal podoji. Sam jst imam občutek,da jo hoče kr mal za dudo,ker mlekca ni več,kokr ona prav. Ne vem,če je to glih,da se postavljaš s tem dojenjem v javnosti. Jst sem zmeraj dojila,da sva bile same,ker to se mi je zdela takšna intimna stvar,med mano in hčerjo,ne da te mora cel City park gledat. Pa tudi,ko sva bile vzunaj,sem zmeraj našla kakšen kotiček,da sva se lahko podojili. Pa ne,da bi me bilo sram,sam da te kakšen klošar ali pohoten dedc gleda v joške,mi pa ni.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dojenje 3 letnikov
23.1.2008 20:48:20   
Anonimen
user posted image
user posted image user posted image user posted image  oprostite ampak tole mi je pa že mal user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anajmad)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: dojenje 3 letnikov
23.1.2008 20:53:23   
April
IZVIRNO SPOROČILO: LARA
sploh ne vem kako bi si jo namestila, da bi mi dojko dosegla? user posted image   



ah. če je sam v namestitci problem, bi že kako, saj tebe tud ni glih mal skup.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: dojenje 3 letnikov
23.1.2008 20:54:54   
Seven*
OK. I quit. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: dojenje 3 letnikov
23.1.2008 20:56:42   
April
Pa vidm, da ima še flašo. Kaj pa je to druzga kot sisa. user posted image

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: dojenje 3 letnikov
23.1.2008 20:58:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: April

Pa vidm, da ima še flašo. Kaj pa je to druzga kot sisa. user posted image



user posted image user posted image user posted image

i quit too

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: dojenje 3 letnikov
23.1.2008 21:04:14   
April
Kaj je zdaj, saj si sam vprašala, kao namestit triletnika pri dojenju. In ti povem, da je to še najmanjši problem, ker se bo že sam namestil. Men je težje novorojenčka dojit, ker je treba skoz joško držat, pa glavico podpirat...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: dojenje 3 letnikov
23.1.2008 21:06:37   
StBarbara
LARA...jaz sem 3 letnika čist komot dojilauser posted image Leže, sede....

Kar pa se tiče privezovanje otroka nase z dojenjem user posted image ene jih pa res izpod gležnjev pobirate user posted image


_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: dojenje 3 letnikov
23.1.2008 21:09:52   
sneška_
IIIiiiiiiiiiiii koliko ste lepi.
Ne vem kako bi triletnico pristavli k dojki da bi je podojila ni mi jasno. Prvo hčerko sem dojila 10 mesecev,zdaj še dojim tamalo in bomo videli do kdaj se bo dojila. Otroke nisem peljala po nakupovalnih centrih ampak če je bilo nujno pa sem šla ker nimam servis babico pa kdaj pa kdaj se moram sama znajdit. Ponavadi  pupo podojim pred odhodom in to sem prakticirala tudi z starejšom hčerko.Če je bila lačna sem gledala da bi najdla kakšen tih kot da bi je podojila diskretno in če bi kakšen gledal mi je bilo prav.Pomembno  mi je da je otrok sit,zdaj pa če kakšen gleda in nima drugega dela naj gleda nimam kaj.  
 

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: dojenje 3 letnikov
23.1.2008 21:11:13   
sneška_
IZVIRNO SPOROČILO: April

Pa vidm, da ima še flašo. Kaj pa je to druzga kot sisa. user posted image




Glih ni tako.

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: dojenje 3 letnikov
23.1.2008 21:21:41   
April
IZVIRNO SPOROČILO: sneška_

IZVIRNO SPOROČILO: April

Pa vidm, da ima še flašo. Kaj pa je to druzga kot sisa. user posted image






Glih ni tako.


aja?
no pa mi potem ti prosim razloži kako je.
Ker po moje, je  flaša substitut dojenju. Če ženska ne more ali noče dojit, se otrok hrani po steklenički. In meni je ravnotako čudno, da se 3 letni otrok hrani po steklenički ali pa da se doji. Zakaj pa ima flašo. če zna s kozarca pit? Ji že paše tko, ane. Pa vmes se pr mamic v naročju crkljat. Zakaj bi bil pa npr  3 leta star otrok, ki se doji kaj drugač.
Moj flaše nikol ni imel. dojenje je pa sam prerastel pri dveh letih. Sem zadovoljna , da je tko.

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Novorojenček: Prvi dnevi doma
Porod je za vami, zdaj pa je čas, da se navadite na novo življenje s svojim dojenčkom. Poskrbite za dobro prehrano in či...
10 nenavadnih značilnosti novorojenčkov
Preverite seznam desetih najbolj čudnih značilnosti novorojenčka, zaradi katerih pa vam kljub njihovi čudnosti ni treba ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?