|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dr. Sava Rant Hafner
5.12.2008 8:02:41   
lenna
Mene zanima ali je bila katera pri njen na NS in kakšna se vam zdi?
Punce z Gorenjske kam ste pa ve šle na NS?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dr. Sava Rant Hafner
5.12.2008 9:51:55   
clara23
Mene je imela na amnioskopiji in bila moja sobna zdravnica v porodnišnici pa lahko rečem le da je ena najprijaznejših in najnežnejših ginekologinj kar sem jih spoznalauser posted image

(odgovor članu lenna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dr. Sava Rant Hafner
5.12.2008 9:58:12   
benika
Mene je imela na amnioskopiji in bila moja sobna zdravnica v porodnišnici pa lahko rečem le da je ena najprijaznejših in najnežnejših ginekologinj kar sem jih spoznala


Aha, se podpišem. Od kdaj pa v KR porodnišnici delajo NS?

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dr. Sava Rant Hafner
5.12.2008 10:37:51   
tintin
Se podpišem. Krasna res.

NS imajo od letos, ima Rantova uradno licenco.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dr. Sava Rant Hafner
5.12.2008 12:33:12   
benika
NS imajo od letos, ima Rantova uradno licenco.


O kul, se splača zapomnituser posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dr. Sava Rant Hafner
5.12.2008 16:02:04   
cupacups
tudi meni je ona osebna G...in je imela vse preglede ona cez...super je..in tud priznana G.
poglej si kdaj kaksno brusuro al pa zdravstvene novicke v lekarnah...se v dostih takih stvareh ona pojavlja.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dr. Sava Rant Hafner
5.12.2008 17:05:02   
Mariposy
A to je novo potem od letos?To je super da se ve vsaj za nas ki smo iz okolice Kranjauser posted image

(odgovor članu cupacups)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dr. Sava Rant Hafner
6.12.2008 10:25:20   
Kranjcanka
:) no, ze 2 leti nazaj so jo delali. mogoce je drugace, ce niste njihove pacientke.


lp

(odgovor članu Mariposy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dr. Sava Rant Hafner
6.12.2008 11:23:06   
benika
Lahko da so jo delali, vendar brez licence. 

(odgovor članu Kranjcanka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dr. Sava Rant Hafner
7.12.2008 17:59:29   
Kranjcanka
ne, z.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dr. Sava Rant Hafner
5.2.2009 12:53:25   
nastasja
Jaz pa lahko samo rečem da nisem zadovoljna z njo sploh pa z njeno strokovnostjo.  Po porodu jo takoj menjam. Res je prijazna, ampak to je pa tut vse. Včasih mi take klati....da  se mi dlake pokonci postavijo.


(odgovor članu Kranjcanka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dr. Sava Rant Hafner
5.2.2009 12:55:38   
benika
ne, z.


Ne, brez. Z licenco jo v KR sigurno niso delali do sedaj. Zakaj pa misliš, da so mamice hodile v Domžale al bilo kam drugam? Meni je nosno kost premeril Hanđar, vendar to ni isto, kot ti jo preveri tisti, ki ima licenco.

(odgovor članu Kranjcanka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dr. Sava Rant Hafner
5.2.2009 16:28:30   
maayaa
Tudi sama ima Rantovo in sem zaenkrat zelo zadovoljna.

Imam pa nekaj vprašenj:
nastasja kaj je bilo narobe, da nisi zadovoljna, sedaj me kar malo skrbi

Je NS nuhalna svetlina ali kaj drugega. Sem začetnica, zato so mi malo tuje razne okrajšave.
Ravno včeraj sem bila na pregledu in mi je sestra ponudila dve opciji, klasično brezplačno nuhalno svetlino ali plačljivo z izračunom tveganja. . Rekla je da se 95% odloči za brezplačno ostale pa za izračun. Za katero ste se, se boste ve odločile??

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dr. Sava Rant Hafner
5.2.2009 18:03:23   
benika
Ravno včeraj sem bila na pregledu in mi je sestra ponudila dve opciji, klasično brezplačno nuhalno svetlino ali plačljivo z izračunom tveganja. . Rekla je da se 95% odloči za brezplačno ostale pa za izračun. Za katero ste se, se boste ve odločile??


Po moje je razlika v tem, da na klasični NS se pogleda le, če je nosna kost vidna in se premeri, pri plačljivi ti pa še izračunajo tveganje za možne okvare ploda.

(odgovor članu maayaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dr. Sava Rant Hafner
6.2.2009 13:08:27   
nastasja
Maayaa,
Najprej mi na UZ reče da je manj plodovnice in da naj več pijem....pri samoplačniškem UZ v Domžalah(na lastno pobudo seveda) zvem, da to sploh nima zveze kolk se pije, ker otroček sam uravnava tekočino......ni mi hotela povedat spola.....no rekla je če želim vedet......logično da ja ( za mene)....pa je rekla da bo pogledala ampak mi ne bo povedala???????......skratka....baje se ni dobro vidlo......

moti me tak odnos....pa neki napotki tja v tri dni.....sploh pa tisto večurno čakanje.....in nesposobnost sester(ne vseh seveda) npr.  mi da napotnico za rodit, ker grem pač v Postojno....pa sprašuje drugo sestro...če je ta napotnica za porod samo enkratna????
verejetno bom šla rodit  drug mesec večkrat ja :)

mene v Kranju ne vidijo več.....razen če me bodo mogli urgentnotja peljat

saj te nočem strašit.....moje izkušnje so žal takšne.....druge imajo pa mogoče lepše

papa

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dr. Sava Rant Hafner
6.2.2009 20:17:05   
Anonimen
Čudno. Meni je obakrat z veseljem povedala za spol. Oziroma me je vprašala, če želim vedeti, in sem rekla, da ja. Je pa zabavna in vedno sva luštno poklepetali. Mislim pa, da je povsem brez dlake na jeziku in marsikomu ni všeč, kar mu pove. Jaz o njej nimam nobenega slabega mnenja, čeprav me je sem pa tja tudi malo bolj na resno prijela, če sem ga biksala. Zna kar orenk okarat.

Edino, kar se mi zdi pri njej res neznosno, je čakanje, kot praviš. In sester tudi nimam v najlepšem spominu.

(odgovor članu nastasja)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: dr. Sava Rant Hafner
6.2.2009 20:22:48   
tintin
Nastasja, ja res čudno.
Midva pa nisva hotela spola vedet, pa je njo tako mučilo, da bi nama povedala...prav vidlo se je, ker nama je skoz namigovala, če hočeva še kaj vedet.user posted image

Tudi meni je fajn, prijazna, skrbna pa nič ne ovinkari in pove naravnost. I like that. Meni se je ful fajn zdelo, ker me je prišla pogledat v porodno (čerprav ni bila dežurna in je imela ravno ambulanto), pa še potem na oddelek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: dr. Sava Rant Hafner
6.2.2009 20:57:46   
nastasja
mogoče pa je problem tu. da pač jst nisem prišla na klepet....ampak na pregled......rajši kot čvek tja v 3dni pa meke osebne zadeve imam profesionalnost...
tudi sama imam veliko oprvit z ljudmi.....kljub profesionalnosti si še vedno lahko prijazen....ne pa kar nek bla bla....saj konc koncev ne prideš na kavo, kajne:)

(saj mogoče pa zaradi čvekaric toliko čakaš)

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: dr. Sava Rant Hafner
18.3.2011 23:21:36   
5ruska007
Tudi jaz moram povedati, da nisem bila preveč zadovoljna z njo, oz. z njenim načinom gotovega zatrjevanja na pregledu NS  v (Dravljah), ko nama je s partnerjem na podlagi (sicer res zelo slabih) rezultatov praktično skoraj svetovala da prekineva nosečnost, glede da plod nima velko možnost, da se rodi zdrav.

Niti nama povedala, da so ti podatki zgolj statistika, poleg tega je imela sama zelo veliko težav, ker otrok ni bil v 'idealni legi',saj ga nikakor ni mogla videti in izmeriti dejansko velikost (posnetki so bili zelo slabi), prav tako ni bila vidna nosna kost, kar je rezultate samo še poslabšalo..

Poleg tega nama niti ni povedala, da ne rabiva delati DHT (dvojenga hormon. testa), kar bi naju morala, saj sva bila oba tako šokirna, da nisva niti  pomislila, da testa nepotrebujeva delat.

Poleg tega sem bila zaradi šoka očitno slabokrvna in mi je morala njena sestra (po mojih izkušnjah zelo slaba asistentka - bo rekla da še praktikantka) trikrat vzeti kri, ker mi nikakor ni hotela teči.....

tako drage moje, da moram reči...... zelo zelo razočarana... na celi črti.

Se pa strinjam,da je sicer zelo prijazna... vendar to ne opravičuje njene nestrokovnosti...

(odgovor članu nastasja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: dr. Sava Rant Hafner
5.4.2011 21:38:48   
arruba
Jaz sem tudi imela NS pri njej v Dravljah in sem bila zelo nezadovoljna. Vse skupaj je trajalo slabih 10 minut, povedala nama ni nič razen da se vidi utrip srčka in kakšen je rezultat meritve, za na CD mi je posnela 3 filmčke, ki trajajo 13, 10 in 3 sekunde user posted image .
Kolegica, ki je šla v Domžale k Strahovi, je imela čisto drugačno izkušnjo, je bila vsa navdušena, kaj vse je videla od svojega otročka.

(odgovor članu 5ruska007)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: dr. Sava Rant Hafner
12.4.2011 23:27:44   
Bloby
Tudi jaz z slabo izkušnjo pri njej v Dravljah. Rezultat je bil, tveganje 1:213. In po tem rezultatu je pač rekla, da je največja verjetnost, da je s plodom kaj narobe ni pa nujno. Mene so te besede popolnoma prizadele, saj ni razložila nič več naprej. Samo ponavljala je, da za več informacij naj se pa pogovorim s svojim ginekologom. Po uspešno opravljeni amniocentezi in morfologiji sem trenutno v 32. tednu nosečnosti in zaenkrat vse poteka tako kot mora. 

(odgovor članu arruba)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: dr. Sava Rant Hafner
13.4.2011 7:37:21   
Tajska
Verjetno si šla k njej na nuhalno. Torej ti je povedala rezultat, ki pa je bil žal slab. Zaradi tega ne moreš reči, da je ona slaba. Ona ti je samo svetovala, da se naprej pogovori s svojo ginekologinjo. Če pa si pričakovala, da bo zaradi rezultata postala še psihologinja, ki te bo tolažila, pa si se zmotila, saj to ni več njeno delo.

(odgovor članu Bloby)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: dr. Sava Rant Hafner
23.4.2011 23:13:36   
Bloby
Ko ti kdorkoli sporoči slab rezultat recimo in nato reče, če imaš še kako vprašanje in ti dejansko postaviš vprašanje pa zanj nima odgovora pač zame ni profesionalno izveden pregled za katerega celo plačaš. Lahko bi recimo razložila da je to presejalni test, ki ubistvu ne pomeni nič saj so potrebne nadaljne preiskave. Na koncu pa je še rekla.. saj Cdja pa ne boste vzeli, čeprav sem obkrožila, da ga želim imeti in to ne glede na rezultat. Meni se zdi, da glede na to da sem plačala 75€, sem upravičena do razlage rezultata, ne da samo ponavlja da več informacij dobim pri svojem G in mora posneti CD, saj je pregled samoplačniški... Nažalost se more G, ki opravlja take plačljive preglede naučiti tudi razložiti kako stvar ne pa samo stresti vse na svoje kolege. Moj G mi je razložil kasneje, vendar pač ne isti dan ko sem potrebovala odgovore glede na to da sem imela NS pozno popoldne. Zaradi tega pregleda nisem spala celo noč v skrbi za svojo pikico. Bila sem popolnoma pod stresom dokler nisem dobila razlage naslednji dan zjutraj, vse kar bi lahko povedala že dr. Rantova.  

(odgovor članu Tajska)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: dr. Sava Rant Hafner
23.4.2011 23:18:03   
Bloby
aja pa nisem rekla, da je drugače slaba ginekologinja, rekla sem da sem imela slabo izkušnjo. Ne obračat mojih besed! Nisem potrebovala tolažbe ali psihologa na kar grdo namiguješ, saj je z mojo pikico po vseh nadaljnih pregledih vse popolnoma uredu in je bil to le lažen pozitiven rezultat, potrebovala sem razlago rezultata. Kot sem že rekla, saj plačaš tudi za razlago same nuhalne...

< Sporočilo je popravil Bloby -- 23.4.2011 23:27:14 >

(odgovor članu Bloby)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: dr. Sava Rant Hafner
17.6.2011 21:51:24   
Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: Tajska

Če pa si pričakovala, da bo zaradi rezultata postala še psihologinja, ki te bo tolažila, pa si se zmotila, saj to ni več njeno delo.
 
s tem se pač ne strinjam... čeprav je gin., pa le opravlja tak poklic, kjer moraš bit tud mal psihiatra. ne vem, ampak men je logično, da če greš  na ns in izveš za slab rezultat da te mora nekako znat tudi malo potolažiti, ne pa da te pusti ''na suhem''. madona, saj jaz delam na pošti, pa moram včasih tud psihiatra špilat, ne pa če nekdo dela na takem del. mestu.
drugače pa sem tudi jaz imela pri njej ns v dravljah in sem kljub v redu rezultatom šla z grenkim priokusom domov... po pregledu je rekla, da rezultat je dober, vendar je večkrat poudarila da 80% jih bolanih otrok uide in da naj grem na dht. pa še kljub temu tudi ta ni 100% in je tudi lahko bolan otroček. samo trženje se mi zdi da sem poslušala. je tudi pri meni čakala, ali bom vprašala za spol in ko sem, je rekla da je fantek... sem v šali rekla da smo punčko delali, se je oikica obrnila in je rekla ja, saj je punčka s tega kota... mislim, saj itak že s prejšnje nosečnosti vem da to ni 100% samo je pa na tak način izpadla neprofesionalno.
u glavnem, kljub dobremu rezultatu sem šla domov z občutkom, da je z otročkom nekaj narobe... mi je bilo žal, da sem sploh šla user posted image

kar se pa tiče prijaznosti, se pa strinjam, da je zelo prijazna

(odgovor članu Tajska)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?