|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dress code je sexi..
5.12.2011 12:35:14   
lotkla
Tak je bil podpis emaila, ki sem ga dobila danes od kolegice.
V soboto 3 praznujemo roj.dan.

Rada bi se 1x za spremembo res "spedenala v nulo". Vse ostale prijateljice so vitke in res lahko oblečejo vse. Od njih se razlikujem edin po tem, da pri 34-tih nimam gubic.

Težava je v tem, da sem močnejše postave, čeprav sem se v zadnjih 3 mesecih malo "zožala", vseeno ne vem kaj oblečt. Jutri grem k frizerki (jo bom prosila, če mi še malo uredi obrvi), v sredo pa v šoping. Zelo rada bi imela kakšne škornje z malo pete, pa mi jih ne uspe zapeti do konca zaradi širših meč (sem iskala tudi kakšne nižje, pa recimo ni bilo številke ali pa mi niso bile všeč, nagibam se k črni barvi, ker povsod paše). Naj povem, da izredno težko že od nekdaj zase kupim hlače (tudi takrat, ko se bila suha). Ne morem se točno opredeliti kakšno postavo imam (no, nimam hruškaste). Konfekcijska št. za moje pojme bi bila 45, ki pa ne obstaja. Velika sem 168 cm. Sem iz gorenjskega konca, tako da zame pride v poštev šoping v Kranju. Večkrat zaidem v C&A, pa mi ne pade nič v oči, H&M in New Yorker pa imata cune samo za suhice.

V mislih sem imela spodaj kakšne čne hlače (pajkic si skoraj ne drznem oblečt), zgoraj nekaj v belem, rdeče ali vijola.

Odprta sem za vse predloge. Odgovore preberem zvečer, ko pridem iz službe.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dress code je sexi..
5.12.2011 13:50:07   
larisa88
Jaz ti lahka svetujem glede škornjev oz. gležnarjev. Vem, da ima znamka Tamaris tudi škornje za močnejša meča - je pa res malo dražja obutev. Ne vem pa kje bi imeli vi kakšno trgovino, ker nisem iz vašega konca.
Glede oblačil ne znam svetovati, H&M ima tudi modo za močnejše postave (svoj kotiček), tak da bi se znalo tudi tam kaj najti. Drugače pa je še tudi Takko, ki ma tam pa tam tudi kakšen bolj eleganten kos.

čao

(odgovor članu lotkla)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dress code je sexi..
5.12.2011 16:19:28   
Felicita
jest mam iste probleme kot ti s škornji, pa sem si kupila tele (so precej široke zgoraj oz. vsaj nadpovprečno): http://www.deichmann.si/site/sl/catalog.php?brand=2&category=0190157100000614&product=1062862 ki meni osebno zgledajo uber hot, sploh če jih dobro kombiniraš...
sicer ne vem kok 'sexi' hočeš bit, ampak klasično črno krilo do kolen (ne nujno oprijeto), kakšne vzorčaste žabe (potem more bit res gladko krilo, nič vzorčasto), pa bela bluza, pa kombiniraš s kakim vpadljivim kosom nakita... ne morš falit.
ena opcija je še, da zgornji del kombiniraš bluzo al pa kar navadno majčko s kakim korzetom (pa ne tistim pravim, maš zdej v raznih trgovinah za par 10€ take ki niso do konca neudobni, zgledajo pa super). samo to pride v poštev predvsem če si v pas ozka.
trgovine... jest sm po skor letu iskanja kikle našla v C&A (sam sem si vzela čas). H&M ma tut večje številke... mogoče S. Oliver, Takko (majo celo linijo od 44)...


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu larisa88)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dress code je sexi..
5.12.2011 16:45:44   
mateyka
meni je lepa tunika v tem kroju
user posted image
user posted image
tukaj imaš pa trende za to zimo:
http://realwomenhavecurvesblog.com/fall-2011-plus-size-fashion-trends-61


ali pa kaka lušna jopa v takem ohlapnem stilu
user posted image
user posted image
user posted image

lahko pa daš tuniko in jopico skupaj:
http://www.lanebryant.com/new-plus-size-fashion/all-new-arrivals/short-sleeve-dolman-cardigan/4000c17316p121882/index.pro?sid=FEEDLB:NexTag&mcid=FEED&srccode=cii_9324560&cpncode=27-74881351-2

promod ( http://www.promod.eu ), orsay ( http://e-shop.orsay.com/index.shtml?lg=de&ori=ORSAYsiteDE ) ali GDM al kaj je že (bivša xanaka v glavnem) imajo po moje dost zanimivo izbiro in bi tam lahko našla kaj zase..

< Sporočilo je popravil mateyka -- 5.12.2011 17:00:09 >

(odgovor članu larisa88)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dress code je sexi..
5.12.2011 17:00:43   
mateyka
ups

< Sporočilo je popravil mateyka -- 5.12.2011 17:01:35 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dress code je sexi..
5.12.2011 17:01:15   
mateyka
ups

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dress code je sexi..
5.12.2011 17:21:43   
eva1
Sicer ne vem kako točno bi rada izgledala, sexi, bolj zadržano, za ven(feštat), ali za bolj umirjen večer..uglavnem, jaz sem zadnji teden hodila po trgovinah, imam št. 46 in sem lepo tuniko(malo bolj sexi) našla v new jorkerju(pojdi pogledat, jaz sem bila čist šokirana, ker ponavadi tam ničesar ne dobim-sedaj pa je bilo res veliko izbire), hlače sem si kupila v Dorothy Perkins, v C&A se včasih kaj najde, ampak moraš res trofit..za čevlje, jaz sem si gležnarčke kupila v eni trgovini kjer imajo drugače cunje(prej sem bila v deichmanu,v massu, pa ne vem kje še vsepovsod), pa mi nikjer nič ni sedlo!


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dress code je sexi..
5.12.2011 17:27:08   
Felicita
@ mateyka - orsay ima največjo številko 42 (pa še to je dokaj mejhna, jest sm 40 pa mam iz orsaya kr dost zadev 42), GDM pa enako se mi zdi (poleg tega so jo v cityparku zaprli user posted image )

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dress code je sexi..
5.12.2011 19:05:40   
mateyka
Felicita - a res?? da majo samo do 42 user posted image ne bi si mislila..
potem je pa res bolj problem velike cifre kupovat; mogoče je res bolj da se potem online naroči..

jaz zelo težko dobim udobne čevlje, sploh s peto - sem zbirčna user posted image sem pa zadnjič probala (in kupila) ene ful udobne škornje gležnarje s peto (firma je Marco Tozzi) in so prav luštni.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dress code je sexi..
5.12.2011 21:29:53   
lotkla
Fuuul ste se potrudile, res najlepša hvala. Dobila sem predloge na katere sploh nisem pomislila.

Felicita, niti na kraj pameti nisem pomislila na krilo in belo bluzo. Valda klasika, ki jo mora imeti vsaka, da ne govorim o škornjih, res so hude, bom vseeno pogledala, če jih imajo v Kranju, saj ko sem kliknila na link, jih imajo v Škofji Loki (ok, tudi do tja se zapeljem če bo treba). Moram pa neki priznat in sicer da imam premalo samozavesti oz. si skoraj ne upam oblečt krila. A če dobim škornje tako visoke, ni vrag da mi krilo ne bi pasalo.

eva1, zdaj bom pa res šla tud v New Yorkerja pogledat, mogoče pa bom imela srečo. Gremo pa babe žurat, tako da sem lahko bolj sexi.

Mateyka hvala za slikce. Prva tunika je res lepa.

Definitivno si bom v sredo vzela čas samo zase.
Kar se Takkota v Kranju tiče, pa nimajo več cunj za močnejše postave. Sem bila prejšnji teden tam. Lani sem si tam kupila fine kavbojke z nizkim pasom, a so mi sedaj prevelike.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dress code je sexi..
5.12.2011 21:39:54   
Anonimen
Če ti ni predaleč, pojdi do ZARE - tam imajo, vsaj po mojih izkušnjah, izredno potrpežljive stilistke, ki jim ni težko prinesti še enaindvajseti kos oblačila (če še imaš voljo pomerjati user posted image ). Samo ne vem, kako so oni s tvojo številko. Mogoče prej pokličeš in se najaviš.

Obvezno poišči nek modni dodatek, ki ti je všeč. Recimo na slikah, ki jih je prilepila mateyka, so meni najbolj všeč verižice - ne vem pa, kaj je tisto, kar tebi pristoji.

Ne pozabi na urejene lase, dašak šminke na ustih in seksi počutje. To zadnje je vedno pika na i.

(odgovor članu lotkla)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dress code je sexi..
5.12.2011 22:09:10   
mateyka
ja, verižica, uhani al pa dobra zapestnica.

jaz nisem uhanarski tip, samo tukaj pa res zažgejo (pa barvna kombinacija mi je ful dobra):
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dress code je sexi..
5.12.2011 22:34:11   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
user posted image

Tole je meni noro dobro, samo to zame ni sexi večerna oprava ... to bi jaz v službo oblekla (no minus uhani) ...
Meni je sexi kaj takega:
user posted image

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dress code je sexi..
5.12.2011 22:47:10   
Anonimen
Pa tole user posted image :
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dress code je sexi..
5.12.2011 23:00:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Otika


Meni je sexi kaj takega:
user posted image



Črna obleka je vedno in user posted image .

Na tej mi sicer nekaj manjka...mogoče dobra zapestnica ali par njih (modne dodatke najdeš v C&A ali Muellerju), ali večja verižica, nekaj, kar ti popestri črnino in naredi razliko. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dress code je sexi..
5.12.2011 23:07:12   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Otika


Meni je sexi kaj takega:
user posted image



Črna obleka je vedno in user posted image .

Na tej mi sicer nekaj manjka...mogoče dobra zapestnica ali par njih (modne dodatke najdeš v C&A ali Muellerju), ali večja verižica, nekaj, kar ti popestri črnino in naredi razliko. 

Se strinjam

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: dress code je sexi..
5.12.2011 23:14:25   
Anonimen
S tako obleko težko fališ (razen z ritjo, potisnjeno nazaj in v desno user posted image ).

V službo oblečeš jakno, mogoče še lep šal, za na zabavo pa večji kos modernega nakita, dašak šminke in seksi počutje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: dress code je sexi..
5.12.2011 23:17:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lotkla

Vse ostale prijateljice so vitke in res lahko oblečejo vse.


To nima veze. Najbolj pomembno je, da se v tem, kar nosiš, počutiš ženstveno in zapeljivo.

Upam, da najdeš nekaj, kar ti bo pisano na kožo user posted image .

(odgovor članu lotkla)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
6.12.2011 1:03:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: dress code je sexi..
6.12.2011 5:36:49   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Če ti ni predaleč, pojdi do ZARE - tam imajo, vsaj po mojih izkušnjah, izredno potrpežljive stilistke, ki jim ni težko prinesti še enaindvajseti kos oblačila (če še imaš voljo pomerjati user posted image ). Samo ne vem, kako so oni s tvojo številko. Mogoče prej pokličeš in se najaviš.

Obvezno poišči nek modni dodatek, ki ti je všeč. Recimo na slikah, ki jih je prilepila mateyka, so meni najbolj všeč verižice - ne vem pa, kaj je tisto, kar tebi pristoji.

Ne pozabi na urejene lase, dašak šminke na ustih in seksi počutje. To zadnje je vedno pika na i.



milijonarka, Zara je še ena tistih trgovin, kjer jest s svojo 40-42 ritjo ratam depresivna, ker imajo kot prvo tini-mini številke, poleg tega pa skoraj nič (če sploh kej) večje od 42 user posted image

glede ostalega (modnih dodatkov, frizure, ...) se pa absolutno strinjam. Dodajam še, da se morš v obleki dobro počutit, če je sexy ne pomeni da se te more oklepat, te tiščat in žulit.

lotkla, sej ne govorim o mini krilu (to tut meni ne pride na kraj pameti), ampak o dolžini do kolen oz. tik pod koleni (kot je npr obleka od Otike). srečno pri iskanju...


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: dress code je sexi..
6.12.2011 9:40:39   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
milijonarka, Zara je še ena tistih trgovin, kjer jest s svojo 40-42 ritjo ratam depresivna, ker imajo kot prvo tini-mini številke, poleg tega pa skoraj nič (če sploh kej) večje od 42 user posted image


to pa res. še jaz ki imam atm 38/40, moram prav pomerit, ker so kroji taki kot da bi bil v Obaibiju.. user posted image

Otika, meni je vse seksi, če se nosi pravilno user posted image una črna obleka - kaj pa vem, meni ni za dol past (mogoče presimpl?), una šekasta je pa zame že mal trashy.. samo jaz mam verjetno svojstven okus user posted image

če bi gledala kaj bolj "nobel" bi mi bilo bolj všeč kaj takega - da zgleda bolj "couture" user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

sam to najt v kranju in v tako kratkem času.. user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: dress code je sexi..
6.12.2011 9:57:47   
mateyka
zraven pa veš kaj moraš iskat? škornje, ki so strechy ali raztegljivi (ja tudi taki obstajajo)
recimo če pogooglaš, jih najdeš - ne vem pa katere štacune pri nas jih imajo, sem pa prepričana da sigurno nekatere imajo, samo v lov je treba za njimi user posted image
user posted image
user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 6.12.2011 10:01:08 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: dress code je sexi..
6.12.2011 18:01:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


če bi gledala kaj bolj "nobel" bi mi bilo bolj všeč kaj takega - da zgleda bolj "couture" user posted image
user posted image  



sam to najt v kranju in v tako kratkem času.. user posted image


Desna mi je lepa.

Škoda za ZARO...

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: dress code je sexi..
6.12.2011 18:11:15   
Anonimen
No jaz sem pa močnejše postave in mislim, da ta desna (spodaj ozko krilo) ni primerna za široke boke in meča ... leva mi je pa kul, čeprav mogoče enmičkeno preveč poslovna .. no vsaj meni se zdi tako.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: dress code je sexi..
6.12.2011 18:16:44   
Anonimen
Otika, tudi mogoče. Meni na sliki deluje v redu..je pa tako kot pri vsaki obleki, potrebno jo je pomeriti na konkretnem telesu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?