|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   družina & druženje s prijatelji-cami
27.7.2014 23:51:47   
hkitty
živjo,

imam družino,....2 otroka (6 in 8let). normalno služba, dom, obveznosti,....šola,...itd. Rekla bi normalno življenje, ki si ga predstvaljaš ? No vsaj jaz si ga nekako tako,....? Hodiš v službo,delam sicer hvala bogu samo zjutraj. skrbiš da je doma poštimano, pa otroke zrihtaš itd, ko je čas oz. če je kar ga je bolj malo, pokličeš kakšno kolegico samo po gsm al se pa dobiš za hitro pijačo, čvek 2 ure ?? ; moža večji del ni doma (zaradi službe, včasih potrebuje svoj izhod s prijatelji na pijačo::).

Kaj je tukaj bistvo se marsikdo vpraša, kaj bi rada povedala - vprašala.
Drage dame, mamice.....zanima me koliko časa si vzamete za druženje z prijateljicami,....kar koli samo kli po gsmju, pijača, izhod za cel dan, mogoče vikend paket......? Koliko imate časa za to sploh,...ali pa ne, nikoli oz.občasno, mogoče 1 do 2 na mesec.....?'

hvala user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: družina & druženje s prijatelji-cami
28.7.2014 9:59:27   
mojamura
verjela ali ne nimam take prijateljice, da bi hodila z njo v šoping etc.
smo pa družinski prijatelji z eno družino, kjer njo poznam od otroštva. včasih se peljemo vsi ali pa jaz in otroci k njim na kavo. včasih pride ona sama z otroci včasih pridejo pa vsi (odvisno od njihovega in našega delovnega časa.

niti nisem tip, da bi po cele dneve viela v nakupovalnih centrih in kupovala neke stvari...pa čvekala...ampak kakor kdo. user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu hkitty)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: družina & druženje s prijatelji-cami
28.7.2014 10:29:12   
Luns
Imam eno res dobro prijateljico. Ne živiva ravno v bližini vidiva se ko pač utegneva se pravi tudi po več mesecev ne. Takrat si vzameva čas počvekava, vmes kak mejl. Kakih prijateljic da bi z njimi kofetkala ob pop pa nimam, niti jih ne pogrešam.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
28.7.2014 10:55:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Luns)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: družina & druženje s prijatelji-cami
28.7.2014 14:31:00   
josephine27
Tudi pri meni je tako, da se v glavnem družimo z družinskimi prijatelji. Večinoma tako, da so otroci zdraven, občasno ( ene 2 krat mesečno) pa gremo samo odrasli zvečer ven. Kar se tiče mojih prijateljic še iz otroštva oz, šolskih let je pa tako, da se je ena preslila v ZDA ( sva na vezi preko računalnika), druga treutno dela na potniški ladji in pride v slo vakih 6 mesecev ( gremo takrat skupaj na pijačo), s tretjo pa sva po rojstvu drugega otroka počasi prekinili stike, ker se najina življenska sloga nista več ujemala. Na pijačo grem občasno s sodelavkami zvečer po službi ( parkat mesečno). Nimam kakšnih ekstra želja po kakšnem dodatnem druženju, če bi imela kaj več prostega časa bi ga raje namenila hobiju ali možu. V šoping hodim sama. Edino fajn bi bilo najti kakšno sorodno dušo za rekracijo oz. tek. To mal pogrešam. Mogoče bi bila potem bolj pridnauser posted image

_____________________________



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: družina & druženje s prijatelji-cami
28.7.2014 18:21:06   
hkitty
Hvala punce,...sem se že mal zamislila, da sem samo jaz "mal čudna" user posted image k tud sama nimam nekih full velkih izhodov ven,...nekako tako kot ve opisujete, pa vidim da ste meni podobne user posted image .
Namreč sva z možem mal debatirala, pa pravi da če se mi ne zdi mal čudno da nimam nobene prijateljice ki bi šla z njo na pijačo, pa čvek, pa kdaj sploh kakšno pokličem....itd. Uglavnem se vprašaš, očitno res premlao ven hodim......na take seanse.

Konc dneva se mi pa neda pregovarjat pa se vprašam, očitno bi blo boljš vse skup pustit ( opravila doma, obveznosti, otročke........na konc še njega).....pa it pa bi vsak dan hodila nekam,...bi blo boljš po njegov ........halooo, pa kj se mu možgani kisajo. user posted image user posted image


(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: družina & druženje s prijatelji-cami
28.7.2014 19:21:47   
RIJA*
hmmmm
jaz grem vsako jutro za 1 uro na kavo z mojo klapo, to že zadnjih 5 let...da se zbudim, narežim in grem potem v službo
potem pride kdo k meni v službo in potračamo, gremo na kove
zvečer nimam ravno nekaj dosti časa za druženje
za vikende smo pa vedno nekje oz. je nekdo pri nas, mi v bistvu včasih kar paše, če smo kak dan sami doma...kar je redko.

nimam veliko prijateljev, tisti, ki pa so, so super....v bistvu imam zanje še premalo časa....

(odgovor članu hkitty)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: družina & druženje s prijatelji-cami
28.7.2014 19:36:10   
josephine27
hkitty Mogoče se tvojemu ni strgalo in oz. ima on drugačene potrebe po druženju pa gleda to skozi svoje oči. Moj mož je bolj družabne narave in ko je nekaj let nazaj zamenjal službo in s tem krog prijateljev se je začel znova veliko družit, hodit ven itd. Njemu je to ugajalo. Sprva me je večkrat spraševal zakaj ne hodim ven s prijateljicami. Mogoče ga je mal pekla vest, ker je on večkrat šel. Na koncu sva prišla do zaključka, da vse žene njegovih kolegov hodijo ven na pijačo, v šoping, igrajo poker, imajo ženske večere itd...Verjetno je odvisno med kakšnimi ljudmi se giblješ. Moje sodelavke so večinoma zapečkarice in so doma še na tisto pijačo smo začele hodit zaradi moje pobude. Pač naj dela vsak kot mu paše.

_____________________________



(odgovor članu hkitty)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: družina & druženje s prijatelji-cami
28.7.2014 20:01:09   
hkitty
josephine27 ....ja saj je bolj take narave...oziroma nebi rekla narave, ampak njemu se mora skoz neki dogajat user posted image

Saj jaz tud ne rečem ,da negrem rada na pijačo, klepet ...ali karkoli. Vikende smo skupaj z otroci, ker čez teden nimamo kaj dosti od njega user posted image , pač ima takšno službo. No je pa tudi, da gre po službi rad na kakšno pijačo za urco s kolegom. Ampak nič zato.

Gre se tukaj, da nekdo na koncu mora imeti otroke.......če smo se že odločil za to, kajne ?

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: družina & druženje s prijatelji-cami
28.7.2014 20:08:50   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: hkitty


Gre se tukaj, da nekdo na koncu mora imeti otroke.......če smo se že odločil za to, kajne ?




če boš igrala mučenico, jih boš seveda vedno imela ti.....in se nekak sprijaznila, da si pač manj družabna.

otroci prej ali slej malo zrastejo in te ne rabijo več toliko....oz. so raje kot s tabo s svojo družbo...kaj boš pa takrat? sama sedela doma?

(odgovor članu hkitty)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: družina & druženje s prijatelji-cami
28.7.2014 20:43:05   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: hkitty


Gre se tukaj, da nekdo na koncu mora imeti otroke.......če smo se že odločil za to, kajne ?




če boš igrala mučenico, jih boš seveda vedno imela ti.....in se nekak sprijaznila, da si pač manj družabna.

otroci prej ali slej malo zrastejo in te ne rabijo več toliko....oz. so raje kot s tabo s svojo družbo...kaj boš pa takrat? sama sedela doma?


Se strinjam s tem, da ni fajn igrat mučenice, čeprav ženske včasih kar po svoji voli prevzamemo to vlogo. Ja otroci so odgovornost ampak so tudi tvoja izbira. Hočem reči, če čutiš hočem biti z otroci doma je nekaj drugega kot če čutiš, da moraš biti. Navsezadnje tvoja dva nista več tako majhna, da zanje ne bi mogla občasno poskbreti **** oseba, če ti paše it ven.
Poznam kar nekaj žensk, ki so začele hoditi znova ven in se zabavat "na stara leta" ko so otroci odrasli pa prej po več let niso šle nikamor. Jaz v tem ne vidim nič slabega, Ljudje se spreminjamo in vsako obdobje prinaša svoje. Vendar se zdaj res ne mislim ubadat s tem kaj bo takrat, Mogoče mi bo pasalo sedet doma v tišini, mogoče bom divjala okrog. To kar živim zdaj ni nobena garancija za to kaj bo takrat.

_____________________________



(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
28.7.2014 20:54:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu hkitty)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: družina & druženje s prijatelji-cami
28.7.2014 22:08:23   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: hkitty
Drage dame, mamice.....zanima me koliko časa si vzamete za druženje z prijateljicami,....kar koli samo kli po gsmju, pijača, izhod za cel dan, mogoče vikend paket......? Koliko imate časa za to sploh,...ali pa ne, nikoli oz.občasno, mogoče 1 do 2 na mesec.....?'

Že celo življenje živim v istem mestu, zato imam tukaj tudi veliko večino svoje družbe. Prijateljic in prijateljev. Koliko časa si vzamem za druženje z njimi? Odvisno, o kakšni vrsti druženje je govora. Za kavo pri meni ali pri kom drugem doma - vsaj 1x tedensko, vsaj 1 ura, vsaj pri eni/enem. Raje več, kot manj. Za klepetanje po GSM-u? Vsak dan s kom. Je pa res, da raje prakticiram Facebookov chat. Tako sem dosegljiva za nujnejše klice, pa še zastonj je. Za pijačo v lokalih? Zadnje čase malo manj, kakor prej, ampak še vedno nekajkrat mesečno. Celodnevnih izhodov s prijateljicami ne prakticiram, imamo pa večkrat celonočne. user posted image Vikend paketi pa odpadejo, ker sem premalo prilagodljiva in preveč dam na komoditeto.

Načeloma imam, kot nezaposlena, časa za to več kot preveč. Tako, da sem bolj jaz tista, ki se prilagajam tistim, ki so zaposleni. Da pa nikoli ne bi imela časa za prijatelje/-ice... ne, to pa ni mogoče. Saj potem ne bi mogla niti reči, da smo prijatelji/-ce. Imam rada FB in GSM, ampak ga pa ni čez osebni stik.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu hkitty)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: družina & druženje s prijatelji-cami
28.7.2014 22:37:50   
hkitty
hvala vam, na vseh komentarjih....user posted image tudi kakšnemu malo pikavemu user posted image

grem na kavo, kličem, pišem sms, chatam FB itd.....
verjetno le malo premalo....bo treba še user posted image

nočka vsem

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: družina & druženje s prijatelji-cami
28.7.2014 23:13:08   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
otroci prej ali slej malo zrastejo in te ne rabijo več toliko....oz. so raje kot s tabo s svojo družbo...kaj boš pa takrat? sama sedela doma?


moja mama recimo nima prijateljic. meni je to grozno. kak lajf je to, z nobenim nisi blizu razen z ožjo družino, pa še to je včas pojamrala (a spet me ona kliče?), ko so jo klicale njene sestre.. user posted image v bistvu je sploh ne štekam.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: družina & druženje s prijatelji-cami
30.9.2014 10:17:34   
ronja
Po pravici povedano - zelo malo. Da bi bila sama s prijateljicami - ful redko, vikend paket - nikoli (do pred kratkim se je itak še mali dojil). Večinoma vsaka svoje froce s sabo vleče in sva veseli, če se nekje zaigrajo, da lahko v miru počvekava:D. Pride tudi za to še čas, zaenkrat smo vse v "mama" moduuser posted image .

Sem družabno bitje, vendar imam zdaj problem, ker smo se preselili. Sicer nimam ravno problemov spoznat novih ljudi, vendar pogrešam "tastare", ki jih imam res zelo rada - tistih par mojih punc. Zato sem se čisto analitično lotila tega problema in si jih bom pač "pripeljala" sem, če ne drugega, pa vsaj na obisk:D. In to kar dela:). Pa tudi tu sem našla par fajn ljudi, samo na nekaterih delih sveta so bolj gosto posejani kot na drugih, sem ugotovila. So pa ipak povsod:).

In imam par prijateljic, s katerimi imamo zelo dobre odnose, kljub temu, da živijo daleč in so v glavnem bolj omejeni na moderne tehnologije;). Ampak se lahko tudi tako povežeš:).

Imam pa eno prijateljico, s katero se ne slišiva in ne vidiva skoraj nič, še tipkava redko, vendar vem, da če je kriza, lahko pokličem sredi noči. Meni to veliko pomeni, samo ta občutek, četudi je še nikoli nisem sredi noči klicala;). Ampak da vem, da bi lahko in da mi bo pomagala, če bo lahko. Upam, da tudi ona ve enako.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu hkitty)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: družina & druženje s prijatelji-cami
30.9.2014 16:16:11   
Kerensa
Kam pa si se zdaj preselila, Ronja?

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: družina & druženje s prijatelji-cami
30.9.2014 21:33:18   
mateyka
k balanci user posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: družina & druženje s prijatelji-cami
30.9.2014 21:48:54   
Kerensa
Ja valda... a res? user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: družina & druženje s prijatelji-cami
1.10.2014 7:55:54   
mateyka
res user posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




obdarovanje
googica

zanima me, če in kako obdarujete svoje otroke? samo za Miklavža, Božička ali Dedka Mraza, za dva od naštetih ali vse tri? zanima me tudi kako ste oziroma boste svojim otrokom razložili te tri osebe, prosim če malo opišete v komentarje.. lp ;)

Miklavž (25%)

Božiček (15%)

Dedek Mraz (9%)

M&B&DM (17%)

dva od treh (v komentarjih) (35%)


Število vseh glasov: 130

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!