|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   drugič noseče - trebuh
25.10.2005 15:03:39   
dva sončka
Obračam se na vse, ki ste drugič noseče, še posebno tiste, ki ste to postale dokaj kmalu po prvem porodu. In sicer me zanima rast vašega trebuha. Prvo nosečnost sem ga v četrtem mesecu že komaj čakala, da se mi bo kaj poznal, sedaj sem pa komaj v drugem in se ga trudim skrivat, pa je vsak dan večji!Je res taka ogromna razlika? Ali to pomeni, da bom celo nosečnost imela toliko večji trebuh (že prvič na koncu niti najmanj ni bil majhen)? Aja, pa se podatek - zanosila sem 9 mesecev po prvem porodu.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: drugič noseče - trebuh
25.10.2005 17:20:05   
Anonimen
Jaz sem v prvi nosečnosti do 6. meseca zapela v bistvu vse hlače, zredila sem se pa za 8 kg...
Sedaj, po 8-ih letih, v 2. nosečnosti, se mi je trebuh poznal že v 3. mesecu, v 5. mesecu nisem zapela nobenih hlač več, zdaj, na koncu 7. meseca, pa imam že 8 kg plusa...

(odgovor članu dva sončka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: drugič noseče - trebuh
25.10.2005 17:30:33   
klavdijam
Moja zgodba je podobna. Zdaj sem drugič noseča na zaečtku 16 tedna in je trebušček zelo izbočen.
Res pa je, da sem prvič nosila bolj v "hrbtu" , zdaj pa je vse skoncentrirano spredaj :)).
Tudi mene malo skrbi, če se bom zadnji mesec skrivala pred ljudmiuser posted image .
Po drugi strani pa, glavno, da smo me in otročki zdrave. Vse ostalo naj počaka po porodu. Srečno1

(odgovor članu dva sončka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: drugič noseče - trebuh
25.10.2005 17:34:18   
KODA
Pri obeh sem imela ogromen trebuh.Le da sem tastarejšega nosila bolj nizko,kot tamlajšega.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu klavdijam)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: drugič noseče - trebuh
25.10.2005 20:20:17   
bskrle
Ogromen, precej nad povprečjem že v 7 mesecu.
Sem imela diagnozo velik otrok, a je bila normalna.

(odgovor članu dva sončka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: drugič noseče - trebuh
25.10.2005 20:51:23   
Ezi
Jaz sem imela že v prvi nosečnosti velik trebuh, sem se tudi dosti zredila, nosečniške hlače sem nosila od cca. petega meseca naprej ... v drugi nosečnosti sem imela v takšnem obdobju večji trebuh, zredila sem se zaenkrat manj (ne dosti) ... mislim pa, da na koncu nosečnosti trebuh ne do večji kot v prvi nosečnosti ... ali pač?

Lp, Ezi

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: drugič noseče - trebuh
25.10.2005 21:02:44   
nuka
Zanosila sem 7 mesec po porodu. Trebušček v prvi nosečnosti se mi je komaj poznal. Trenutno sem v 25 tednu in je trebuh tak kot pri prvi nosečnosti v 9 mesecu.


_____________________________

Nika 8.9.2004
Nejc 3.2.2006
Nina 27.2.2008

(odgovor članu Ezi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: drugič noseče - trebuh
26.10.2005 7:36:50   
puncica
Sama sem noseča 12 tednov za enkrat še nisem vidla razlike vse poteka isto kot prvič, bomo vidl čez kakšne tri tedne, hlače so mi še vse prav. 

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu dva sončka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: drugič noseče - trebuh
29.10.2005 21:05:47   
catka
Haj!
Ne se sekirat glede trebuščka, ki je različen pri vsaki ženski in pri vsaki nosečnosti.
Jaz sem se pri prvi nosečnosti že do 10 t zredila 5 kg. V druem mesecu pa sem bila kot nekatere komaj v šestem ali sedmem. V glavnem sem se v 9 mesecih zredila 33 kg. Na to sem dojila 4 m potem pa hujšala, kar mi je uspelo spravit v 6m nazaj 30 kg.

Zdaj ugotavljam, da ne bo nič bolje. Noseča sem 4 t. Apetit se mi  je že sedaj povečal na nenormalno. In ko me kdo sam pogleda  že vsi vedo, da sem noseča.

LP!

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?