|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dvignete kdaj glas??
10.6.2006 15:42:12   
Urška//
No moja Lara je danes zjutraj imela neke muhe in ko sem ji oblekla jopico si jo je začela slačit, dobro, ji oblečem nazaj in ona spet isto, ji rečem ti ti čaki zaj, pa pobegne in se mi smeji, dobro jo oblečem nazaj in ona spet isto enih 15 krat, pa sem malo dvignila glas in ji rekla da naj že enkrat začne ubogat in naj si že neha slačit jopco, ona valda spet, ji spet glasneje rečem zdaj pa res nehaj ker grema papa, stale sma glih pred vhodnimi vrati (živimo v bloku).
Prideva ven in mi moja zelo starejša soseda reče da me bo prijavlauser posted image , ker se ji otrok smili, ker sem jo kregala.

Sma še imele neke dialoge, ker je kar za mano v dvigalo šla bla bla

zaj pa res ne vem, celi dan se že samo jočem, sem res zdaj jaz tako slaba mama???????

lp

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dvignete kdaj glas??
10.6.2006 15:47:01   
Anonimen
Jaz cele dneve tulim in vpijem na vse po spisku, čeprav ni nikoli nobenega učinka. user posted image user posted image user posted image  Kaj si pa sosedje mislijo, me pa en ku** briga. Najprej naj pometejo pred svojim pragom (pa bodo imeli do srmti dovolj dela), potem pa naj še na mojega pridejo.
Torej - ja, vpijem in kregam svojega otroka. Sem zato slaba mama? Tudi prav, če je to razlog. user posted image

< Sporočilo je popravil Kerensa -- 10.6.2006 15:56:24 >

(odgovor članu Urška//)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dvignete kdaj glas??
10.6.2006 15:54:21   
total
Ja valda kdaj skričim,kera pa ne? Včasih mu prav zaleže in me posluša,ne sekiraj se za druge kaj rečejo.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dvignete kdaj glas??
10.6.2006 16:04:06   
anckabancka
Ja, itak! Pa še eno leto ni star...

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dvignete kdaj glas??
10.6.2006 16:13:26   
tanja75
Jaz tudi včasih, pa ne pomaga. Naš 15-mesečnik je ratal trmast da je kaj in ko ni po njegovo v jok.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dvignete kdaj glas??
10.6.2006 16:33:05   
jasnika
jaz bi jih še sosedi napelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanja75)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dvignete kdaj glas??
10.6.2006 16:33:56   
Primoza
Da.

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dvignete kdaj glas??
10.6.2006 18:28:31   
tinica
Jaz tudi včasih povzdignem glas, če pa ko mu rečem lepo nič ne zaleže. Jaz sem se tudi včeraj full čudno počutila, ko sem ga morala na silo držati za roko ko sma bila v trgovini drugače bi jim čisto vse zmetal dol s polic, pri svečah je kar tiste srebrne pokrovčke metal po trgovini in se smejal. Ko sem ga držala za roko se je jokal kot, da bi ga iz kože dajali in pa se metal na tla. Vsi so me tako gledali, češ kaj vse mu delam, pa sem se potem tudi cel dan slabo počutila. Ampak kaj čem, včasih je res tako neubogljiv, da res ne vem več kako in kaj narediti.

Upam, da bo drugič bolje

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dvignete kdaj glas??
10.6.2006 18:59:07   
muki1
Eh, Urška, zaradi ene tečne babe, se pa ja ne splača sekirat. Verjetno ima kronično pomanjkanje sonca, kot mi vsi user posted image .
Kak pa naj otroka naučiš, da je nekaj narobe, če ne spremeniš glasu? Saj je nisi maltretirala. Zaradi tega ne jokaj in ne troši energije po nepotrebnem.
Kolikor sama sebe poznam, bi jih jaz verjetno še sosedi napela. Ali pa bi se ji nasmejala v faco in ji rekla, da tudi jaz njej želim lep dan user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu tinica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dvignete kdaj glas??
10.6.2006 19:11:35   
frutka_
Ja, v afektu tudi povzdignem glas...

Največkrat se zaderem ko vidim malega v življenjsko nevarni akciji:

user posted image stoji na robu kavča in se mi nemarno smeji iz njega, potem se pa vrže nazaj na kavč

user posted image steče v spalnico in spleže na okensko polico

user posted image z metlo želi tolčti po ekranu tivota

user posted image vzame mi debele, mastne markerje in znjimi leti ko šus po stanovanju jaz pa za njim da mi sten ne počečka

Adijo, pamet...valda da se zaderem!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dvignete kdaj glas??
10.6.2006 19:13:31   
Tejči
Seveda dvignem kdaj glas, kdo ga pa neuser posted image  Da bi pa zaradi tega bla slaba mama, pa se sploh ne obremenjujem-jaz vem, da sem najboljša mama,tisti, ki me poznajo tudi tako pravijo..za vse ostale pa me en drek briga kaj si mislijouser posted image  Otrok mi pa pri tej starosti (in kasneje seveda tudi) ne bo sral po glavi-neko avtoriteto si moramo ustvarit!

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dvignete kdaj glas??
10.6.2006 19:48:39   
kati*
mene pa zanima, če ima tvoja sestra kaj otrok? Se mi zdi, da to reče lahko le tisti, ki nima otrok, ali pa tisti, ki nima nobenih težav z otroci (čeprav takih ne poznam user posted image )

_____________________________

lp, K

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dvignete kdaj glas??
10.6.2006 19:49:50   
kati*
err. soseda ne sestra user posted image

_____________________________

lp, K

(odgovor članu kati*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dvignete kdaj glas??
10.6.2006 20:56:50   
lelaval
Ja, valjda, da vse kdaj povzdignemo glas, pa zaradi tega nismo slabe mame. Še manj pa, da bi morala socialna urgirat.
Me zanima, če ima soseda kakšnega otroka.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu kati*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dvignete kdaj glas??
10.6.2006 20:59:51   
KODA
V skrajni sili.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
10.6.2006 21:07:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Urška//)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: dvignete kdaj glas??
10.6.2006 21:20:41   
rainbow
Večkrat kot bi si želela. Se fejst trudim, da ne. Predvsem če sem preobremenjena.

ampak že dobivam nazaj, ker ta starejša že enako komunicira s ta mlajšo, tak da moram ful pazit in se nazaj držat, globoko dihat, persen pa touser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: dvignete kdaj glas??
10.6.2006 22:28:53   
Urška//
Ja sej sem ji rekla da se pač to nje ne tiče in da pač nisem železna in da vsakemu kdaj popustijo zavore in sem jo tudi vprašala če se ona ni nikoli na svoje otroke zdrla, ja je rekla da se je in, da ji je zdaj žal, sem ji rekla da to je pač njen problem, neko avtoriteto pa tudi morem imet, če ne mi bo mala še pri 30 tih sračkala po glavi, pa je še kar nekaj v mene rinla,pol sem ji pa rekla kr nasvidenje, ampak vseeno cel dan mi gre samo to po glavi ona bo mene prijavla ja verjetno pa res ja HALO

sej me je mojuser posted image , pa kolegice tudi, so me takoj potolažli, da naj se ne obremenjujem z njo, ampak vseeno mi ne da mira

no mogoče danes prespim pa bo jutri boljše

hvala vsem

LP papa

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: dvignete kdaj glas??
10.6.2006 22:58:34   
Katja6
Je treba. Sosedi?? Jih mi večkrat slišimo kot oni nas. Zgleda da je okrog nas nekaj v zraku user posted image .

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: dvignete kdaj glas??
10.6.2006 23:05:11   
Marogica
Seveda povzdignem kdaj glas. PRedvsem takrat, ko sem otroku(ta večjemu) neko stvar že najmanj 3x lepa rekla, da ne sme ali ne dobi, on pa me ne "šmirgla". Takrat nastopim z drugačnim tonom, pa je tudi vseeno, kje smo-doma, na obisku ali na ulici. Da ne bo mislil, da si ne "upam". Kaj si pa drugi mislijo, mi je pa vseeno, saj jaz z otrokom živim 24/7 ne pa oni.
Tako, da se ne sekiraj, ni ne prvič ne zadnjič, pa tudi soseda ni edina, ki tako misli.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Katja6)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: dvignete kdaj glas??
11.6.2006 8:17:14   
diva 4
Ja pa normalno , ampak takrat ,ko je sama sebi nevarna in po večkratnem mirnem opozarjanju še nič ne uboga.Največkrat ko mi na sprehodu (pri nas ni pločnikauser posted image ) noče dat roke ,pa mimo vozijo avti - se tudi derem da me vsi sosedi čujejo .Pa kaj!!!Boljše to kot ,da jo avto povozi.Ja pa ja veš , da jo bom v taki situaciji še pa mela čas lepo prosit naj mi da rokico.Je pa tudi res , da se to dogaja malokrat ,ker se z našo punco ,da tudi po mirni poti marsikaj rešit.Pa ne nisi slaba mama , sosedo bi pa jaz tudi verjetno nahrulilauser posted image , kot je že ena prej napisala.Zaj me pa hitro napadite , ker se derem na otrokauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: dvignete kdaj glas??
11.6.2006 9:55:11   
nejcko
Jaz?  Ne, nikoli, ... ni šans!



In potem svizec zavije čokolado ....user posted image

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: dvignete kdaj glas??
11.6.2006 21:19:17   
urbancek
Vse te puser posted image se dogajajo zaradi tega, ker imajo danes otroci več pravic in besede kot pa starši. Potem pa se sprašujejo zakaj je toliko kriminala, pa zakaj otroci pretepajo ali celo umorijo svoje starše. Preprosto zato,ker jim skozi celo življenje govorijo, da se starši ne smejo nad njim zadreti, bog ne daj, da bi jim kakšno primazali, seveda le po potrebi. Strinjam se s tem, da bi starše, ki mučijo svoje otroke, morali ostro kaznovati, ne pa da sedaj posplošujejo zadevo in so avtomastko izničili vlogo starša. Ta pa je, da otroke vzgaja, jim je v oporo in jim tudi da vedeti, če ne ravnajo v skladu z dogovorom. To se pravi, da so kaznovani.

Ja, tudi jaz svoje otroke kdaj kaznujem. Včasih samo tulim, včasih, ko je le prehudo, pa tudi kakšna prileti.
No pa me prijavite user posted image . Pa bog ne daj, da se mi kakšna socialna pojavi na dvorišču, ker bo letela po bregu navzdol da se bo kar kadilo za njo, ker ko smo mi potrebovali njihovo pomoč, tudi nobenega ni bilo. Smo dobila tako lep dopis od njih, da ga imam shranjenega in mi bo nekoč tudi zelo prav prišel.

Ti tvojo sosedo kar vprašaj, če ona nikoli ni povzdignila glasu. Če pa nima svojih otrok, pa naj ne soli pameti drugim, ker ji lahko zagroziš, da jo boš ti prijavila, ker se vtikuje v tvojo zasebnost. Potem bo pa videla user posted image  in pol.

Lp

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: dvignete kdaj glas??
12.6.2006 10:08:01   
ZARA
Ja itak. Sploh zadnje čase, ker ima obdobje ignoriranja na full, trme in še v fazi "NE" smo... sicer je pa urbancek lepo napisala...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: dvignete kdaj glas??
12.6.2006 10:11:04   
galž
Tudi jaz pogosto povzdignem glas,sploh na našo štiriletnico,ki jo,,meče,,že celo leto,odkar je dobila bratca. Včasih se mi zdi da se mi bo kar zmešalo,k take zganja,in posledično se tudi zaderem,da gre skozi ušesa,ko se pomiriva pa ji povem,da jo imam rada in je spet vse ok. Do naslednjič. Malemu tui povzdignem glas a najbrž še ne dojema da sem jezna. Aja,pa tamala mi zdaj že kar reče,mami raje se smejva,k sva lepše! Pol pa ponavadi jeza hitro mine,k mala mulka tako sladko pogleda!

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdo so otroci, ki nimajo alergij in niso b...
Večina se nas z veseljem spominja odraščanja, pri katerem je bilo igranje v blatu in pesku vsakdanja dejavnost in pogost...
So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?