|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   eksotika
12.7.2010 9:43:56   
zvezdan
Rada bi šla kam na počitnice v eksotične kraje. Prosim kakšen predlog in mnenje. Hvala hvala hvala hvalauser posted image

_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: eksotika
12.7.2010 10:13:11   
krokos
Eksotičnih krajev je ogromno, samo je potrebno vedeti, kako daleč želiš iti. Jaz ti lahko predlagam Bali user posted image

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: eksotika
12.7.2010 10:19:26   
sanasan
Kitajska - Sanyauser posted image
Tajska
Malezija
Maurititus...
ampak, jaz bi šla tja raje v malo bolj hladnih mesecih pri nasuser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu krokos)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: eksotika
12.7.2010 10:26:12   
pridna_janja
Dominikanska republika ,Mehika ali jamajka 

_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: eksotika
12.7.2010 12:17:38   
al1*
Kuba, Jamajka, najraje pa bi šla na Galapagos ali Madagaskar.

_____________________________

lp


(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: eksotika
12.7.2010 12:56:41   
zvezdan
ali ima katera informacije o mavriciusu? kako je tam, hoteli in katera turistična agencija je dobra?

Na Tajskem mi je bilo zelo všeč samo sem bila že 3x pa res ne bi še enkrat, Kuba mi pa ni bila tako zelo. V planu sem imela tudi Maldive pa me je strah da mi bo dolgčas, ker ni nič za videtrazen lepih plaž in dobre hraneuser posted image


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: eksotika
12.7.2010 13:08:08   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdan

V planu sem imela tudi Maldive pa me je strah da mi bo dolgčas, ker ni nič za videtrazen lepih plaž in dobre hraneuser posted image



Pa pojdi na Sri Lanko, juzni del, letis v Colombo in si tam nekaj casa, potem pa letis se na Maldive, kjer mas poleg plaz in dobre hrane se moznosti potapljanja in srfanja. Na Sri Lanki pa obilica kulture, pobiranje caja itd. Lahko ti dam kontakt za Sri Lanko, oce moje prijateljice ima tam agencijo user posted image . Cenovno prides ceneje skozi, ce si uredis vse sama, karte si lahko pogledas na www. odklop.com Vec popotniskih informacij pa dobis na www.staljubljana.com/forum

< Sporočilo je popravil Tanja55 -- 12.7.2010 13:09:35 >

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: eksotika
12.7.2010 13:48:30   
zvezdan
hvala za info Tanja55. sej do sedaj sem hodila vedno v lastni režiji. Vedno sem kupila le karte preko odklopa.com in sem bila fuuulll zadovoljna. Zdaj bi pa morda le vsaj kakšen hotel imela rezerviran...mogoče to pomeni da se staramouser posted image To pa ni slaba ideja, da bi sprva šla na šri lanko in potem naprej....hmmm

_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?