|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   facebook ubije družino
6.5.2015 22:57:53   
Nesia
Pozdravljene punce

Po dolgem času, ampak dejansko po šestih letih oz. petih pa sigurno, sem spet zajadrala na tale forum. Presenečena da je še vedno uporaben, da je še vedno pri življenju.
Sama sem bila uporabnica nekašnega pol leta, ko sem rodila starejšo hčerko in se spomnim, da sem obupno iskala informacije o določenih težavah z našo malčico.
Tokrat pa sem tukaj z eno neprijetno situacijo, za katero sem skoraj prepričana da tudi ve ne boste imele kaj veliko možnih odgovorov, ampak vseeno. Kakorkoli, morebiti se bo katera forumovka iz mojega trapastega življenjskega poigravanja celo kaj naučila.
Mimogrede – hudo sem se poizkušala spomnit svojega takratnega nick-a, a brez uspeha. Sigurno je bila kaka pika, pikica pa kakšna številka zraven. Nima veze, se prijavljam na novo. Niti nisem bila tako aktivna takrat da bi kakšne stike navezovala. Takšne ali drugačne.
Sem mama dveh punčic, šest je stara starejša, mlajša ima dve leti. Moj partner (poročena nisva) živi z nami, v lastnem – mojem stanovanju. Luštna družinica. Vsaj na ven ;) Pa se je pred tremi leti zgodilo tudi nama – pok in on se na hitro odseli rekoč, da ne more več, da rabi čas zase. Kasneje sem seveda takoj opazila, da je potreboval čas s svojo drago ljubico. Ko se ga je naveličala ga je izpljunila kot prežvečen čigumi. Ni kaj, takrat sem ga v šoku spustila, dopustila da je odšel v svoje stanovanje k staršem, poskrbela da je imel stike s hčerkico, sebi pa dala čas za jok in obžalovanje.
Pa me kmalu potegne internet, facebook. In po nekem naključju zaprosim za prijateljstvo znanega slovenskega športnika. In me sprejme. Jaz ne bodi lena takoj hitim na privat sporočilih z zahvalami o sprejetju itd. Seveda sem bila vsa glasna o tem reprezentančnem športu, saj sem vedela da nimam šanse da ga kdaj sploh srečam v živo. Kruh si služi v tujem klubu, doma je zgolj nekajkrat letno po nekaj dni, kolikor mu nalagajo domače državne športne obveznosti. Ne bom imenovala športa – upam, da me razumete.
Jasno, vsa ponosna in glasna sem vsake toliko časa ko me je kliknil začela razpredat o športu in o življenju, njemu je pomojem bilo pa tudi malo dolgčas v tujini ob večerih. Ajd. Nakar mi en večer napiše sporočilo – draga xxxx, jutri pridem v Slovenijo. Vem, da se sliši smešno – časa imam dobro uro. Bi se dobila na kavici?
Zagrabim. S prve. Brez pomisleka. Malo peljem k njemu, ne razlagam kaj imam pozno popoldne, temveč se na hitro zlažem da šibam na sestanek. Brez težav mu jo pustim. Se napedenam in švrk na kavico. Pogovarjala sva se resnično samo o športu in skoraj ničemur drugem. Zelo rahlo sva se dotaknila družin. Ampak res narahlo.
Kava zaključena. Pozabim na vse skupaj, nikakor pa ne pozabim še malo preverjat facebooka če je slučajno kaj napisal. Pa se je zgodilo da je res. Čez kak mesec. Pristala v postelji. Dvakrat, trikrat, potem nisva več štela. Priložnosti ki so se takrat ponujale dobesedno same od sebe sva zagrabila. Obema jasno – da ne bo nič iz tega. En mesec dni sva resnično uživala. Potem sem potegnila črto in ga odslovila. Nisem imela občutka da je bil kaj dosti užaljen. Ni šlo več, nazaj sem začela krpati s svojim partnerjem, dekličinim očetom. In se je zgodilo. Teden po tistem sva intimno ponovno postala par s partnerjem. S takoimenovanim ljubimcem iz facebooka sva prekinila.
Želja ki sva jo dobila z mojim je bila – še en otrok. Že teden po prenehanju moje zaščite sem zanosila. Šokirana in vesela hkrati. Moj prav tako. In tu se zgodba začne. Druga hči se je rodila skoraj štiri tedne pred napovedanim rokom. Pač je malo pohitela. Nič ni bilo kritičnega.
Polna obveznosti sem seveda prenehala čekirat razne tviter računčke, pa fejsičke pa vse kar se tiče neta. Z mojim sva se ukvarjala še z nekim dodatnim delom doma, punci sta zahtevali svoj čas. Pa se vendarle zgodi, da me zaprosi za ponovno prijateljstvo moj športnik. In kliknem. Brez da mu kaj odgovorim na privatno sporočilo.
Ko pospravljam posodo v pomivalni stroj in stresem ostanke torte v kompostni zabojnik, grem pogledat če moja mala princesa ki je praznovala rojstni dan – drugi rojstni dan, sladko spi s svojim očijem, ki ga je očitno otrudila v celem prazničnem dnevu, grem tako še na računalnik in objavim sliko tortice. Izogibam se dajat slike otrok na net, če to ni hudo potrebno. S pripisom – moja princesa je imela dve leti, zaprem računalnik in grem spat.
Niti slutila nisem kaj sem storila!
Zjutraj me je prebudil telefon. Ker je bil partner še doma ga seveda nisem dvignila. Bil je športnik. Namenila sem se, da pač ignoriram klic. Dopoldne, ko sem bila v službeni pisarni zvoni še vsaj trikrat, celo štirikrat se mi zdi. Ne dvignem. Na facebook dobim zgolj sporočilo – jutri bom v Sloveniji. Ali greva na kavo, ali pridem do tebe. Ne zanima me kdo je doma.
Rečem, da ne morem, da je začetek tedna in imamo kup obveznosti. Da se slišiva kdaj drugič. Nazaj dobim sporočilo, ki me je za dobrih štirnajst dni prikovalo v posteljo. Z resnično grdimi besedami mi je dal vedet, da bo prišel po svojo hči in da bom že videla prikrivat mu takšne stvari.
Od šoka sem ga seveda v trenutku poklicala in mu pojasnjevala da ne gre za njegovo hči, on je trdila da nemogoče da je vse preračunal… Da je vedel, da je nekaj ne štima. Bolj sem mu govorila, bolj je grozil z odvetniki. Zdaj nimam več kaj. Čakam na njegovo uradno pošto. Vsak dan se tresem, da obvesti mojega partnerja. Pekel iz katerega vem v naprej kakšen bo izhod – ponovni prepir z mojim, če ne celo razhod, na koncu pa bom ostala sama. Vem da ne morem pričakovati rešitve v sokomentiranju, lahko pa mogoče ta zgodba obrne kakšno pametno potezo… Ne vem. Mogoče sem morala samo pojamrat. Niti si ne upam mislit kaj vse sledi…
Z lepimi pozdravi, xxxx
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: facebook ubije družino
6.5.2015 23:15:13   
RIJA*
res neprimeren naslov....kaj je facebook skakal iz ene postelje v drugouser posted image

eni si včasih na krožnik v preveliki lakoti naložite več, kot ste sposobni pojesti...






no, mogoče pa je celo res njegova....

(odgovor članu Nesia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: facebook ubije družino
6.5.2015 23:40:55   
enea
vse lepo in prav, vse sem razumela, samo ne razumem tega, da to tukaj pišeš, ok, si se pač morala razpisat in ker si pod nickom je to idealno ker te nobeden ne prepozna, po mojem, lepa beseda lepo mesto najde,.. in kar je najbolj pomembno obstaja analiza dnk, in to še precej preprosto lahko narediš niti da tvoj zdajšnji partner to ve,.. imaš njegov glavnik in gor njegove lase, pojdi in nesi še tamalo pa bodo primerjali ali je njegova ali športnikova, ko dobiš izvide boš videla pri čem si

< Sporočilo je popravil enea -- 6.5.2015 23:41:50 >

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: facebook ubije družino
6.5.2015 23:58:44   
Nesia
Ne ne, ne gre zato da jaz ne bi vedela pri čem sem. Otrok je moj in partnerjev. Težko je to, ker moj partner ne ve za to zgodbo in je nisem želela pred njim načenjat. Problem bo, ko bo na vsak način želel ta človek srati z nekimi dnk in to bo hkrati dvom tudi za mojega partnerja, pa čeprav bo takoj uradno ovržen. Ne vem kako bomo šli čez to. Resnično ne. user posted image

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: facebook ubije družino
7.5.2015 7:25:17   
asyka
Kaj kompliciraš. Takrat je partner prekinil razmerje s tabo. Torej nista bila v vezo. Lahko si počela kar si htela pa če si se dobivala z Brad Pittom samim pa seksala z Angelino Jolie... On je pritekel k tebi ko ga je ljubica pustila in ne vem zakaj bi bil on užaljen in jezen in ne vem kaj vse še... Ker si ranila njegov ponos, ker nisi med vajinim razhodom, ki ga je sproduciral on zaradi druge (kar pomeni, da je ON tebe VARAL v času vajinega razmerja). Ti pa si imela razmerje ko nista imela nič, razen stikov zaradi otroka. Ali misliš, da bi morala biti doživljenjska devica od trenutka ko te je zapustil (no misli on), da ne boš ranila njegovega ega, ker kaj pa če si nekoč premisli in te vzame nazaj, ker ga ljubica ne bo več hotela.

Punce pa dajte no malo stati za sabo in pomisliti. Kaj počnete s svojimi življenji. Stopi do partnerja in reci, da si seksala s tem in tem človekom še en teden pred tem predno sta vidva začela. In da ti ta zdaj gorzi, da je hčerka njegova. Povej mu da si ti 100% da je vajina, da pa želiš DNA test, da ta tip ne bo več gnjavil Temu tipu povej, da boš naredila DNA test in da bo narejen na njegove stroške, ker bluzi in grozi... Basta rešen primer.

Če pa je tvoj partner tak debil (sorry izrazu), da ne bo zastopil, da si se dol devala z drugim med tem ko je on počel isto... potem pa sorry mu ni pomoči.

ps... naslov teme pa je res zgrešen...

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu Nesia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: facebook ubije družino
7.5.2015 7:52:11   
LuLu
vse so napisale, ni kaj dodati... naslov me je pa pritegnil, da vidim, ali je mogoče koga "lajk" premočno udaril

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: facebook ubije družino
7.5.2015 8:41:36   
1aneja1
Podpišem vse, kar je napisala asyka.
V mojih očeh nisi naredila čisto nič narobe. In če je partner "normalen" in imata v redu odnos, bosta tudi tole razrešila. Samo ne se mu opravičevat, ker si živela svobodno življenje. To je tvoja pravica.
Če tega ne bo razumel, je pa tako ali tako bolje, da nista skupaj. Moje mnenje.

Vse bo ok ;

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: facebook ubije družino
7.5.2015 9:14:42   
respect
haha,on je tebe varal,zapustil družino zaradi druge.
Ti pa.... ko je bilo konec,spiš z drugim... in ob bi bil kaj užaljen ...

Mogoče sta preveč divje s športnikom seksala,pa si z glavo butala ob steno user posted image

(odgovor članu Nesia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: facebook ubije družino
7.5.2015 15:52:14   
Marčevka2010
Citiram kar asyko, ker je napisala točno to kar si sama mislim.

Naredi test DNK in mu ga pokaži. Pa naj potem grozi.

Če pa tvoj ne more čez to, da si bila z drugim, ko je bil on tudi z drugo, je pa bolje, da sploh nista skupaj.


IZVIRNO SPOROČILO: asyka

Kaj kompliciraš. Takrat je partner prekinil razmerje s tabo. Torej nista bila v vezo. Lahko si počela kar si htela pa če si se dobivala z Brad Pittom samim pa seksala z Angelino Jolie... On je pritekel k tebi ko ga je ljubica pustila in ne vem zakaj bi bil on užaljen in jezen in ne vem kaj vse še... Ker si ranila njegov ponos, ker nisi med vajinim razhodom, ki ga je sproduciral on zaradi druge (kar pomeni, da je ON tebe VARAL v času vajinega razmerja). Ti pa si imela razmerje ko nista imela nič, razen stikov zaradi otroka. Ali misliš, da bi morala biti doživljenjska devica od trenutka ko te je zapustil (no misli on), da ne boš ranila njegovega ega, ker kaj pa če si nekoč premisli in te vzame nazaj, ker ga ljubica ne bo več hotela.

Punce pa dajte no malo stati za sabo in pomisliti. Kaj počnete s svojimi življenji. Stopi do partnerja in reci, da si seksala s tem in tem človekom še en teden pred tem predno sta vidva začela. In da ti ta zdaj gorzi, da je hčerka njegova. Povej mu da si ti 100% da je vajina, da pa želiš DNA test, da ta tip ne bo več gnjavil Temu tipu povej, da boš naredila DNA test in da bo narejen na njegove stroške, ker bluzi in grozi... Basta rešen primer.

Če pa je tvoj partner tak debil (sorry izrazu), da ne bo zastopil, da si se dol devala z drugim med tem ko je on počel isto... potem pa sorry mu ni pomoči.




(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: facebook ubije družino
7.5.2015 17:04:50   
ronja
Nesia, vmes nista bila skupaj - uradno, tako da ga uradno nisi varala. NIsi ne vem kaj kriva tukaj. Če se le da, povej partnerju, kaj je bilo, povej, da veš, da je mala njegova, ker si zanosila po tem, ko si bila že z njim (in ne več s športnikom) in si šele takrat nehala jemat tablete. Najlažje boš zadevo odfecljala, če narediš ta dna test in potem bo tudi športnik pomirjen, da to pač ni njegov otrok. Razumem, da je bil jezen, ker se je po datumih vse izšlo, vendar če ti veš, da ni njegova, se nimaš kaj bat in komot narediš ta test.
Če se strašno bojiš, da bi partner to izvedel, pa pokliči športnika in mu predlagaj dna test. Če boš nesla vzorec od tamale in bo on dal svoj vzorec, potem lahko komot izključijo njega kot možnega očeta, če to ni.

Nehaj se krivit za vse skup! Si pač spala z nekom vmes, ko sta bila uradno narazen, kaj je to tako strašnega? Če veš, da mala ni športnikova, potem je dna test daleč najlažja rešitev. 300€ date (kdorkoli pač) in boste vsi mirno spali.
Glede na to, da je tudi partner vmes mel ljubico, mislim, da nima kaj bit užaljen tu. Lepo mu povej, da tako kot je imel on nekoga, si tudi ti nekoga našla vmes in glavo pokonci. Saj to ni nič tragičnega.

. Stopi do partnerja in reci, da si seksala s tem in tem človekom še en teden pred tem predno sta vidva začela. In da ti ta zdaj gorzi, da je hčerka njegova. Povej mu da si ti 100% da je vajina, da pa želiš DNA test, da ta tip ne bo več gnjavil

podpis. Sicer fanta razumem, meni tudi ne bi bilo vseeno, če bi mi nekdo otroka skrival, če bi ga lahko imela ne da bi za to vedela. On je pač izračunal, da je pupa njegova in seveda mu ni vseeno. Najlažje rešiš dilemo z dna testom in tako da lepo partnerju poveš, da pač nisi samo čičala pa čakala, če bo on prišel nazaj ali ne. J* ga, to je živeljnje, bo že prežvečil, samo ne se mu ne vem kaj opravičevat. Povej mu, da ti je iskreno žal, da mu nisi prej povedala, ker to je po moje tudi edina reč, za katero ti je lahko res žal, vse ostalo pa je normalno življenje in imaš do njega pravico. Pa še to se ga v principu ne tiče, ker takrat nista bila skup - ampak ker sta verjetno imela vseeno nekoliko odprt odnos, ajde, razumem, da bi želel, da bi mu povedala. Takrat si pač mislila, da s tem človekomne boš nikoli več v stiku in se nisi sekirala, ker je bilo poglavje zaključeno. Ne bo to najbolj lušten pogovor, ampak potreben in čisto nič groznega - tudi on je bil vmes z drugo, verjetno ve, kako je to;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Nesia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: facebook ubije družino
7.5.2015 17:43:06   
Vijoličarka
Punce pred menoj so odlično razdelale situacijo. Sama bi dodala samo, da imam občutek, da ti tega 'športnika' malo preveč obrajtaš in da sama sebe premalo ceniš.

Dandanes, ko se zdi, da je večina ljudi iver v tujemu očesu, bruna v svojem pa ne in ko se histerično kriči okoli: 'kdo je kriv' in je linč primerne osebe že praktično rešitev problema, je zelo nevarno imeti nizko samopodobo.

Tale športnik pač, zagrabil je za priložnost in se malo pozabaval z oboževalko, brez obveznosti. Je že vedel, katero izbrati, da bo lepo tiho in se ne bo bahala okoli po rumenih medijih. Zato tudi zdaj hodi po tebi, ker ve, da lahko.

On nima tebi kaj groziti. On lahko samo prosi za DNK test, če hoče biti res prepričan. Na DNK test lahko brez problema pristaneš, a če se ne misli umiriti in hoče delati zgago s tvojim možem, potem ga boš TI tožila za nadlegovanje.

Kar se tiče moža, enak problem, kot s športnikom. Zakaj bi bila tvoja afera nekaj groznega, njegova pa ni bila? Ali ima on kakšno posebno pravico, da ga serje okoli, zapusti družino in se vrne predvsem zato, ker ga je ljubica dala na čevelj? Pa četudi je uletel nazaj, ko še nisi čisto končala s tem športnikom, pa kaj? Ko si aferica začela, si bila samska. Ko se je začel sliniti nazaj, mu ti nisi bila dolžna prav nič razlagati, kaj si vmes počela in kakšno je tvoje trenutno spolno življenje. Sprejela si odločitev, nisi sedela na dveh stolih.

V glavnem, športniku kar povej, naj umiri hormone, pa DNK test naj plača, tvojo družino pa naj pusti pri miru.

Pa malo bolj se ceni. Nima te kar vsak pravice imeti za predpražnik.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: facebook ubije družino
7.5.2015 17:46:46   
mateyka
men se pa to bere kot ena razburljiva knjiga. recimo kot 50 shades of grey...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: facebook ubije družino
7.5.2015 18:50:30   
alda
lahko da se motim, ampak mi nekak zveni izmišljeno...ne vem

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: facebook ubije družino
7.5.2015 22:16:26   
Vijoličarka
Seveda je možno, da je izmišljeno. Celo precej možno. Ampak to so pač problemi izmišljevalca. Kakršenkoli pač. Ali več njih.

Drugače pa znajo biti štorije s 'slavnimi' osebami res hude. Sem imela 'čast' videti par kozlarij, ne moreš verjet. Groupie scena zna biti krvava, babam pamet odnese.

Kar se moža tiče, pa v praksi obstaja veliko takih, ki menijo, da za njih veljajo drugi kriteriji, kot za njihove žene.



_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: facebook ubije družino
7.5.2015 22:34:41   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Nesia

lahko pa mogoče ta zgodba obrne kakšno pametno potezo…



Ja......nekdanje f.u.k laverje se pač ne daje za prijatelje na fejsiču, ob vseh družinskih članih, možu, otrocih, babicah, taščah......tako f.u.k.a.t kot fejsič uporabljat je treba z glavo.....user posted image

(odgovor članu Nesia)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: facebook ubije družino
7.5.2015 22:38:53   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

men se pa to bere kot ena razburljiva knjiga. recimo kot 50 shades of grey...


Saj bi še mogoče bilo za verjeti.....ampak vstavki ala zlaganje posode v umivalca, ostanki torte in kompostni zabojnik so vseeno malo preveč za "izlivanje duše trpečega človeka".......

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: facebook ubije družino
7.5.2015 23:06:41   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

men se pa to bere kot ena razburljiva knjiga. recimo kot 50 shades of grey...


Saj bi še mogoče bilo za verjeti.....ampak vstavki ala zlaganje posode v umivalca, ostanki torte in kompostni zabojnik so vseeno malo preveč za "izlivanje duše trpečega človeka".......



da user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: facebook ubije družino
9.5.2015 10:57:44   
Stanislava_
In kam si se zdaj skrila user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Nesia)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: facebook ubije družino
10.5.2015 21:04:43   
ronja
tako f.u.k.a.t kot fejsič uporabljat je treba z glavo...

A nisi ti vedno zagovarjala strastnega brezglavega ****a?

Kar se moža tiče, pa v praksi obstaja veliko takih, ki menijo, da za njih veljajo drugi kriteriji, kot za njihove žene.

Takim je pač treba razložit, kako zadeve v resnici stojijo;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: facebook ubije družino
11.5.2015 6:37:39   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

tako f.u.k.a.t kot fejsič uporabljat je treba z glavo...

A nisi ti vedno zagovarjala strastnega brezglavega ****a?



Seveda......še zdaj ga, predsvem strastnegauser posted image .......samo če se greš f.uk., ko si v partnerskem razmerju, moraš uporabljati glavo.......če že zaradi drugega ne, da lažeš možu in familiji in da uskladiš urnike........brezglavost je tu omejena....tudi, če imaš otroke si omejen in se brezglavega f.u.ka ne moreš iti vedno, ko se ti zahoče.....in zgolj f.u.k frendi, ko si v partnerskem razmerju, ali f.u.k frendi iz pred nekaj mesecev, ko si se skregal s partnerjem pač ne sodijo na fecebook k tvojim prijateljem........kar pa ne pomeni, da se ne moreš z njimi videvati in strastno seksati......

Upam, da sem ti sedaj dovolj nazorno opisala razliko.......med uporabljanjem glave in strasti pri f.uk.u

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: facebook ubije družino
11.5.2015 10:57:45   
ronja
Hvala za razlago, mi je bolj jasno, ja:). Ampak se mi zdi, da nekak nima prav velikega smisla met f* frenda, če ne moreš z njim brezglavo strastno seksat:D. No, razen, če doma ni nič.

.in zgolj f.u.k frendi, ko si v partnerskem razmerju, ali f.u.k frendi iz pred nekaj mesecev, ko si se skregal s partnerjem pač ne sodijo na fecebook k tvojim prijateljem........kar pa ne pomeni, da se ne moreš z njimi videvati in strastno seksati...

Čakaj - a to pomeni, da tudi bivših ne smeš met na fb? Ker meni je to čudno. Saj ko se vidimo kje, se tudi pogovarjamo in režimo in ne vem zakaj bi bilo to v virtuali tako zelo bolj grozno... A vi nimate nobenih stikov z bivšimi nikoli? Ne uporabljam sicer fb, ampak če bi mi kak bivši napisal za prijateljstvo, bi ga takoj dodala, brez premisleka, saj sta ok fanta... Tudi če bi lubi uporabljal fb in imel bivšo gor, me ne bi čist nič motilo. A to je na splošno "prepovedano"?

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: facebook ubije družino
11.5.2015 12:09:28   
liliana
Ronja.......otroci te pri f.uk.u lahko tudi omejujejo....oz. ne moreš vedno seksat, ko te zasrbi.......

Kar se pa tiče bivših, f.uk frendov in facebooka...bivši in f.uk frend ni isto.....

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: facebook ubije družino
11.5.2015 12:21:03   
ronja
Ronja.......otroci te pri f.uk.u lahko tudi omejujejo....oz. ne moreš vedno seksat, ko te zasrbi...

Ja, saj:). Tudi sosdanovalci te, pa terenski dnevi itd:D. Samo pravim, da si v tem primeru nima smisla komplicirat življenja, če moraš bit tam tudi ves pameten;). Če doma nimaš nekoga, pa čisto štekam (kar je bilo v avtoričnem primeru).

Aha, ok, samo da vem, če začnem to čudo kaj uporabljat:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: facebook ubije družino
11.5.2015 20:05:54   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja


Aha, ok, samo da vem, če začnem to čudo kaj uporabljat:D.


Ti itak nimaš f.u.k frenda.......tako da čudo od facebooka kar mirno uporabljaj.....user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: facebook ubije družino
11.5.2015 20:21:57   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Aha, ok, samo da vem, če začnem to čudo kaj uporabljat:D.


Ti itak nimaš f.u.k frenda.......tako da čudo od facebooka kar mirno uporabljaj.....user posted image


Kaj pa, če ga/jo ima? user posted image

In ga/jo tako dobro skriva pred svetom? user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?