|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   fantek ali puncka
15.5.2009 11:15:15   
Anonimen
zivjo vsem bodocim mamicam in "ze"mamicam
 
mogoce je bilo ze komentirano o spolu otroka pa me sam zanimajo govorice
ali je res ce "kao"otroka preneses je fantek ce pa ga prej rodis pa punckauser posted image
pa visoka in niska nosecnost;ce je niska je fantek ce je kao visoka je punckauser posted image
pa zanima me tisto z zapestnico"nihanje" ali to tudi drziuser posted image
 
k to so stari traci od nasih babic.pa me zanima ce to se zmer drzi"mislim ce je sploh kdaj drzalo"
ja pa sladko in kislo"joj jz sm nora na sladko"   nekje pise ce ti kao pase sladko je fantek ce pa kislo
pa puncka;kokr sm brala nekje pa pise cisto kontra,...
kaj je tuki zdej resuser posted image
k ce sebe pogledam nosim nisko,pri zapesnici mi kaze na fantka, pa nora na sladkouser posted image user posted image
drugac ker je prvi otrok si zelim puncko ampak nek cut mi na fantka namiguje,pravzaprav skoraj
vse stvari k sm jih kupla vlecejo bl na fantka; ali je mozno da bodoca mamica ze zacut spol
svojega otroka"mislim to kaj nosi pod srckom" no kokr kol da se vam pohvalim sm ze skor v 38tednu
tko da bom kmal videla kaj bo,k svoje ginekologinje nism hotla sprasevati za spol k mi ej cisto vseeno
sam moram pa priznat da si kot "skoraj vsaka zenska" zeli puncko ampak kokr koli vazno da je zivo in
zdravo za drugo je se cas,...   no ja kokr sm napisala me sam te traci zanimajo kok ma tuki sploh kj resnice
lep dan se naprej pa upam da vam nism prevec casa vzela, PAPA
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: fantek ali puncka
15.5.2009 11:20:23   
anci banci
jaz nosim visoko, pa nora sem in na sladko in na kislo pa bo fant (vsaj tako kaže ultrazvok
in preden sem videla na UZ sem čutila da nosim fanta

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: fantek ali puncka
15.5.2009 11:28:48   
zmajaz
Jaz sicer na take trače ne dam kaj dosti, ampak je pa zanimivo, da je pri mojih dveh nosečnostih precej stvari držalo:

1. nosečnost: grozne slabosti, nosila visoko, prsi so se mi že takoj na začetku nosečnosti zelo povečale, mozolji so se mi delali, čeprav jih sicer skoraj nimam, pasalo mi je bolj kislo, rodila sem teden prej: punčka

2. nosečnost: brez slabosti, nosila dosti nižje, prsi so se mi povečale šele po porodu, nobenih mozoljev, jedla bi same sladkarije dan na dan, rodila sem pa sicer tudi 4 dni pred rokom: fantek

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: fantek ali puncka
15.5.2009 11:33:30   
toba
Pri meni ti trači ne držijo:
1. prenešeno dete, prsi si se mi povečale proti koncuuser posted image , nosila nizko in zada - punčka
2. še ne vem kdaj bom rodila ampak trebuh imam precej visoko, prsi za znort - na UZ je že dvakrat pokazal lulčka user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: fantek ali puncka
15.5.2009 11:39:04   
alička
Ah brezveze. Meni ni bilo enkrat samkat slabo, jedla nisem prav nič drugače kot pred zanositvijo, rodila 14 dni pred rokom imam punčko, prsi so se mi vidno povečale po porodu, kožo imam pa že od nekdaj brez mazoljev.

Pri eni tako, pri drugi drugače user posted image

(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: fantek ali puncka
15.5.2009 11:40:03   
Anonimen
joj pa sej to je to, men ze od sameg zacetka non stop pase sladko "od kislega me pol kislina daje"
od sameg zacetka nosim nizko,verizica mi tudi kaze na fantka, nobenimh mazolckov, "pa pravjo
ce nosis puncko se spremenis"kao lepoto ti vzame"" a jz sm non stop ista,...
par govoric sm slisala da bo fantek ampak povedan po resnici k sm bla na UZ "res je da nism
sprasevala kaj bo" ampak k sm gledala nism vidla da kj vn binglja "mogoce ker nism pravilno gledala"user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: fantek ali puncka
15.5.2009 11:40:35   
Naja31
Imam dva fantka, obe nosečnosti različni.

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: fantek ali puncka
15.5.2009 11:43:22   
Naja31
tko da bom kmal videla kaj bo,k svoje ginekologinje nism hotla sprasevati za spol k mi ej cisto vseeno
sam moram pa priznat da si kot "skoraj vsaka zenska" zeli puncko ampak kokr koli vazno da je zivo in
zdravo za drugo je se cas,...   no ja kokr sm napisala me sam te traci
 
 
Ma daj no, to kar si napisala je pa res totalno mimo.

Zakaj bi si vsaka ženska želela punčko? Ne razumem.
 
Vprasaj tvojo G kaj bo, ker si to ocitno zelo želiš vedeti.
 

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: fantek ali puncka
15.5.2009 11:45:27   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Jaz sicer na take trače ne dam kaj dosti, ampak je pa zanimivo, da je pri mojih dveh nosečnostih precej stvari držalo:

1. nosečnost: grozne slabosti, nosila visoko, prsi so se mi že takoj na začetku nosečnosti zelo povečale, mozolji so se mi delali, čeprav jih sicer skoraj nimam, pasalo mi je bolj kislo, rodila sem teden prej: punčka

2. nosečnost: brez slabosti, nosila dosti nižje, prsi so se mi povečale šele po porodu, nobenih mozoljev, jedla bi same sladkarije dan na dan, rodila sem pa sicer tudi 4 dni pred rokom: fantek


Tole kt bi jaz napisala..čist isto...sam da je bil najprej fant, pol pa punčka(oba rojena 12 dni prej)...sedaj v tretje imam občutek da bo punčka...sem pa pri obeh nosečnostih imela filing kaj bo, pa se nisem zmotila user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: fantek ali puncka
15.5.2009 11:53:47   
Taddy78
Imamo fantka...

Rodila 4 dni preko roka...nosila visoko(dokler se mi ni spustil)...nisem imela rada ne slano, ne kislo (oboževala sem vse, kar je šlo zmešat z mlekom).
Slabo mi je bilo do 3.meseca, imela sem ful lepo kožo in sijoče lase.

Kar se tiče trebuha (seveda je to spet 50-50), če je trebuh v obliki pol pomaranče je pubec, če pa v obliki pol hruške-pupa...glede na trebuščke kar velikokrat uganem kaj bo, je pa res da se je recimo meni kak mesec pred porodom ful obesil in je iz "pol pomaranče" prešel na "pol hruške. Takrat se spomnim, da so vsi začeli pametovat da bo punca...

Za zapestnico ne vem...je pa tudi neka fora z robčkom. Daš ga bodoči mamici pod pretvezo, da ga mora dati v žep (mora biti razprt). Če ga zloži in da v žep bo pupa, če pa ga zmučka in da v žep pa bo fantek.
Aja, smo ti sedaj tega ne bi smela povedat....user posted image


Pa če pripišem še to...od user posted image na testu sem vedela da bo fantek...

(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: fantek ali puncka
15.5.2009 12:15:41   
Taddy78
No mogoče za primerjavo:
-trebušček za fantka
http://tadeja28.moj-album.com/album/3707757/?os=5833571 (moja svakinja)
http://tadeja28.moj-album.com/album/7115582/?os=9170121 (moj)

-trebušček za pupo
http://tadeja28.moj-album.com/album/7115582/?os=3707949 (moj, ko se mi je spustil in so mi vsi pravili da bo pupa)


(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: fantek ali puncka
15.5.2009 13:08:23   
Anonimen
Hm, jaz nisem ne prvič ne drugič imela kakšnih posebnih znakov. Ni mi bilo slabo, nobena hrana mi ni prav posebaj pasala, počutila sem se fajn, koža je bila vedno brez mozoljev. Edino kdaj pa kdaj me je malo hormonsko metalo...standard, jok, smeh, oboje hkrati...user posted image

Oba sta fantka, no, vsaj za prvega vem definitivno, če bo pa drugemu kaj odpadlo bomo pa kmalu izvedeli;-)

Aja, pa to da si vse ženske želimo punčke seveda ne drži. Jaz sem si prvič želela fantka, tudi čutila sem, da bo fantek. Drugič sem tudi bolj ciljala na fantka, obakrat pa sem na morfologiji pred zdravnikom povedala, da mislim da je fantek in so mi potem samo potrdili.

(odgovor članu Taddy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: fantek ali puncka
15.5.2009 14:29:28   
Monni
Jaz nosim spredaj nizko, koža brez vsakega mozolja, od hrane se mi ne lušta čisto nič posebnega oz. da bi se mi sploh kaj bolj luštalo, edino kar sedaj podzavestno izberem raje zdravo hrano, pred nosečnostjo so mi pa bolj hamburgerji in pizze dišale. Slabo mi ni bilo niti en dan, pričakujem pa pupiko. Glede na mojo obliko trebuha so mi vsi govorili, da bo fantek, samo jaz in moja mama sva vztrajali da bo punčka. Sem sanjala tisto noč ko sem naredila potem test za nosečnost, da sem rodila punčko in kako ji je bilo ime, tako da smo pri tem imenu kar ostali user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: fantek ali puncka
15.5.2009 18:32:43   
Netopirčy81
Ja valda, vse vraže in govorice zelo štimajo user posted image user posted image

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Monni)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: fantek ali puncka
15.5.2009 20:29:34   
Anonimen
Imamo punčko...
-rodila9 dni čez rok
-nosila sem nizko
- pasalo mi je kislo.

(odgovor članu Netopirčy81)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: fantek ali puncka
16.5.2009 14:22:11   
bjondi
Imamo punčko

-nosila nizko
-bila nora na burek in vse kar je slanega
-rodila 12 dni prej

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: fantek ali puncka
16.5.2009 14:41:34   
Najaa
Jaz v nič od tega ne verjamem. Sem bila 3x noseča, vsaka nosečnost je bila popolnoma drugačna, še posebej zadnja, pa je vsakič bila punčka...

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: fantek ali puncka
26.5.2009 22:39:49   
sneguljcica1
Pozdravljene! A je mogoče katera slišala za kitajsko tabelo?? Ali kaj vrjamete u to?? user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: fantek ali puncka
26.5.2009 23:07:56   
benika
Jaz sem oba sinova prenosila, pri obeh sem se nažirala s cukrom in pri obeh sem bila lepša v nosečnosti kot sedaj. Kitajska tabela mi je pokazala enkrat fantka drugič pa punčko.

Prvič sem nosila zadaj in visoko, drugič spredaj in nizko.

Pa prva beseda najstarejšega je bila ata, kar naj bi pomenilo, da bo dobil enkrat bratca (to sem zadnjič tule gor prebrala). Drugače pa so to zame samo vraže in jim ne verjamem nič.

(odgovor članu sneguljcica1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: fantek ali puncka
27.5.2009 8:27:16   
simonakr
Oj! Te zadeve za nekatere držijo, za druge pa ne - tko pač je!

Men je pasalo sladko, kislo sploh ne, koža se mi je spucala (sm mela prej ful mezoljev), nosila sem nizko in zadej - pa sem skorej na rok rodila punčko! Aja pa kitajska tabela je prov pokazala.

Svakinji pa je isto pasalo sladko, 2x je nosila nizko pa je obakrat rodila fanta.

user posted image user posted image

_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: fantek ali puncka
27.5.2009 10:09:20   
Taddy78
Torej če se dete nizko nosi, je ponavadi res pupa, tako da vsaj nekaj user posted image

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: fantek ali puncka
27.5.2009 16:22:21   
sneguljcica1
Sej ne da vrjamem u tabelo,ampak za hec. Mojim prijateljicam je vsakič prav pokazalo. Pa me je sam zanimalo če se ta tabela gleda na zadnjo M ali O... Npr. če je M v mesecu marcu,O pa v aprilu.. Pod kateri mesec moraš gledat?

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: fantek ali puncka
27.5.2009 16:42:19   
Bojana82
Meni pa je tabela obakrat narobe pokazala.....

(odgovor članu sneguljcica1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: fantek ali puncka
27.5.2009 17:13:18   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Torej če se dete nizko nosi, je ponavadi res pupa, tako da vsaj nekaj user posted image


Jaz sem punčko nosila zelo visoko vse do konca, fantka pa dosti nižje.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: fantek ali puncka
27.5.2009 17:13:44   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Bojana82

Meni pa je tabela obakrat narobe pokazala.....


Meni isto - obakrat lih kontra.

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?