|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako biti tih
1.9.2006 14:19:29   
Anol
Komaj včeraj sem opravila test za nosečnost, ki je pokazal +, pa bi že najraje vsem povedala, ali se ve kaj zadržujete in čakate z novico, da greste prej na pregled. Tako se veseliva še enega user posted image .

_____________________________

Mojim ušesom najlepši zvok je smeh mojih otrok.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako biti tih
1.9.2006 14:28:54   
tulip
Kot želita, vseeno je mogoče smotrno počakat na pregled, da je nosečnost potrjena in da je z otročičkom vse v redu - kar ne dvomim!!!
Čestitke!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kako je to čudovit občutek, ko veš, da v tebi raste novo življenje...meni se je kar smejalo....user posted image  

(odgovor članu Anol)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako biti tih
1.9.2006 14:34:59   
LUNA06
Ja tud men je blo ful težko....ampak nism hotla do tretga mesca, ko sm zvedla da je vse OK.
Mi je blo pa ful laži, k sm skoz tlele na forumu visela.

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako biti tih
1.9.2006 14:35:54   
Naja31
Midva sva bila tiho brez problemov. Prvič sva začela širiti veslo novico po NS.
V drugo se je nesrečno končalo in sem bila potem zelo zadovoljna, da nisva že prej povedala, ker bi potem morala vsem razlagati kaj je bilo narobe.

No,nekatere pa že prej vsem povejo. To je vajina odločitev.
Čestitam za user posted image !


(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako biti tih
1.9.2006 14:36:26   
Marogica
Kako biti tiho? Ne vem, jaz sem družini in najbližjim prijateljem povedala takoj, ko sem opravila test. Kar po telefonu, brez romantike in teatra. Se mi je zdelo, da bi lahko obelodanila celemu svetu.

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako biti tih
1.9.2006 14:54:19   
Anol
Hvala vsem.
Prej me je klical brat, ki tudi pričakuje otročka in valda sem mu mogla povedat, da bo njegov otroček dobil družbo.
Računam na to, da bo vse o.k., včeraj sem bila še na Siddharti, tako kot v prvi nosečnosti, samo ta takrat nisem še vedela, da sem noseča, no v glavnem rodil se nama je čudovit otroček, pa računam, da je to formula za zdravegauser posted image  . Hecam user posted image .

_____________________________

Mojim ušesom najlepši zvok je smeh mojih otrok.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako biti tih
1.9.2006 22:08:29   
taška30
Jaz posebnega smisla v 'bit tiho' ne vidim. Sploh če ti je to drugi otrok. In sploh če še nimaš slabih izkušenj. Dobro, mogoče ne greš vsem sosedam in tetkam v trgovini razlagat že 1 teden po user posted image , ampak najbližjim v družini, prijateljem, najbližjim sodelavcem...zakaj ne? Mislim, če si seveda želiš povedat.
Saj koneckoncev, če pa gre kaj narobe (žal), pač gre. Nisi ne prva, ne zadnja. Ko nanese tema na to, ponavadi ugotoviš, da ima skoraj vsaka druga kakšno slabo izkušnjo in ti je lažje. Ker ti stojijo ob strani. In ni se ti treba izmišljevat zakaj si na bolniški (če greš na čiščenje npr.) In ni treba skrivat da ti je slabo, ampak lepo odkrito jamrašuser posted image  - saj ne da kaj pomaga, pa vseeno.

(odgovor članu Anol)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako biti tih
1.9.2006 22:27:11   
lelaval
Od prvih pluskov do prvih pregledov je bila najina skrivnost. Potem pa sva vsem povedala.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako biti tih
1.9.2006 22:56:17   
soncek&luna
cestitke za user posted image user posted image .... jaz sem povedala domacim po prvem pregledu....ostalim pa tudi kar hitro... nisem zdrzala user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako biti tih
2.9.2006 10:13:45   
Beti S
taška30- se strinjam stabo. Zakaj bi bili tiho, če gre slučajno kaj narobe se tako ali tako izve. Vsaj pri meni bi se ker živimo s mojimi in moževimi starši zelo blizu. Pol bi pa bilo zakaj je šla v bolnico, kako to da si doma.

V prvi  user posted image  smo staršem in ostalim povedali deset dni po user posted image  , saj je bilo potrebno tudi poslat vabila na poroko (2 meseca pred poroko). Poročila pa sva se ker sem bila noseča. Dvojni šok za starše user posted image   user posted image  
Sedaj papo enem tednu ko sem opravila test smo povedali staršem. Ostalim še nismo, smo pa jim rekli naj bodo tiho vsaj do prvega pregleda.


_____________________________

Lp Beti

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako biti tih
2.9.2006 12:41:48   
BAMBINA_
Ko je CB potrdil mojo nosečnost, sva to takoj povedala svojim najbližjim (ostalim še ne). Ne moreva držati tako lepe novice samo zase. Poleg tega pa tudi če gre kaj narobe, je fino, da ti domači stojijo ob strani, zato tudi jaz ne vidim smisla v skrivanju nosečnosti pred starši, brati in sestrami.

(odgovor članu Beti S)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako biti tih
2.9.2006 13:28:22   
Naja30
Sicer je od vsake posamezno odvisno, kdaj pove. Pač ko čuti. Sama pa sem mnenja, da se vsaj počaka te 3 mesece, pa čeprav je to zelo težko in imaš itak ves čas na koncu jezika samo to. 
Prvič sem povedala takoj po prvem pregledu in se je zgodilo tisto najhujše. S tem, da so vsi možni že vedeli, od sorodnikov do prijateljev, znancev... Pa ni res, da če ne bi vedeli, da bi izvedeli, ko bi šla v bolnico, saj vsak dan pa vsakemu ne poročam, kaj delam. No, drugič pa sva počakala do NS in potem raztrobila novico.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako biti tih
2.9.2006 13:54:15   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: taška30

Jaz posebnega smisla v 'bit tiho' ne vidim. Sploh če ti je to drugi otrok. In sploh če še nimaš slabih izkušenj. Dobro, mogoče ne greš vsem sosedam in tetkam v trgovini razlagat že 1 teden po user posted image , ampak najbližjim v družini, prijateljem, najbližjim sodelavcem...zakaj ne? Mislim, če si seveda želiš povedat.
Saj koneckoncev, če pa gre kaj narobe (žal), pač gre. Nisi ne prva, ne zadnja. Ko nanese tema na to, ponavadi ugotoviš, da ima skoraj vsaka druga kakšno slabo izkušnjo in ti je lažje. Ker ti stojijo ob strani. In ni se ti treba izmišljevat zakaj si na bolniški (če greš na čiščenje npr.) In ni treba skrivat da ti je slabo, ampak lepo odkrito jamrašuser posted image  - saj ne da kaj pomaga, pa vseeno.


Se podpišem pod tole. user posted image

Jaz nisem niti mogla niti želela biti tiho. Jaz sem bila tako zelo srečna, da bi raztrobila celemu svetu. Pa moj tudi.

A veš, od mojegauser posted image  prijetelj - no žena njegova seveda, je noseča. Pa sta skrivala. In veš kaj, izvedela sva čisto od neke tretje, žnj osebe, ki ni niti prijateljica, niti v sorodu z njima. A veš, to se ti pa res za malo zdi. zdaj v tem frendu pač ne vidim več zaupanja vrednega človeka, niti nekoga, ki bi se veselil svojega lastnega otroka. To so reči, ki naj bi se jih človek veselil. In če je nekdo frend, ni frend zato, da bo s tabo samo takrat, ko si vesel in dobre volje. Frend s tabo joka, če se bog ne daj kaj hudega zgodi. Če mu nekaj ne poveš, pomeni da ga ne šteješ za frenda. Iz tega stališča sem jaz povedala ljudem.
Četudi bi se kaj hudega zgodilo, sem prepričana, da ga ni človeka, ki bi mi to privoščil.

Čestitam!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako biti tih
2.9.2006 14:20:08   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image za user posted image

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako biti tih
4.9.2006 9:07:42   
severnica77
user posted image Test sem naredila skupaj z mojimuser posted image . Naslednjo minutu po prikazu user posted image  je moja mama že vedela, kljub temu, da sem imela rahel rjav izcedek. Torej, takoj so izvedeli starši (oboji) in moja in njegova sestra. Vsem ostalim sva povedala po prvih pregledih.

Pred starši nisem želela skrivati (kljub že eni grenki predhodni izkušnji), saj so vedno v oporo, ko je hudo. Pa še moja mama dela v bolnici. Ne bi bilo čudno, če bi pristala v bolnišnici pa ona ne bi vedela nič?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako biti tih
4.9.2006 9:27:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anol

Komaj včeraj sem opravila test za nosečnost, ki je pokazal +, pa bi že najraje vsem povedala, ali se ve kaj zadržujete in čakate z novico, da greste prej na pregled. Tako se veseliva še enega user posted image .


Kakor sama želiš,...user posted image  jaz sem tistim najboljšim prijateljem in najožjim takoj povedala,...sem bila preveč srečna, da bi zadržala 3 mesece za sebe user posted image . Moj pa je tud v službi kar hitro naznanil, da bo ati,....
Aja pa čestitike za user posted image  ali user posted image  user posted image

< Sporočilo je popravil matejka81 -- 4.9.2006 9:34:09 >

(odgovor članu Anol)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako biti tih
4.9.2006 11:20:32   
Maxica
O Anol, čestitke, čestitke, čestitke!user posted image  Joj, sem vesela, sicer smo vas v drugo malo prehiteli, ampak vseeno.user posted image
Glede novice pa takole - midva sva se tudi v drugo odločila, da s seznanjenjem okolice počakava do opravljenega pregleda nuhalne svetline, tudi zato, ker sem jaz takrat lih dobro menjala službo, pa nisem želela, da že takoj vsi vedo. Tako da sva po treh mesecih nosečnosti nato povedala vsem, najprej domačim, nato prijateljem in še v službi. Ne vem, mislim, da je to najprej predvsem najina stvar, tako da midva sva se odločila, da počakava tiste tri "kritične" mesece. Morda imam še vedno preveč v glavi nesrečen slučaj bivše sodelavke, ko je brž po opravljenem testu nosečnosti vse seznanila s svojim stanjem. Na prvem pregledu je ginekolog ugotovil, da je plod odmrl in bilo je kaj neprijetno, ko je morala nato pa vsem (še v taki službi je bila, da je imela non stop stik z ljudmi) sporočati, da ni več noseča, pa kaj se je zgodilo itd.
Ampak, saj je to malokrat, ti, če se ti zdi, da bi cel svet seznanila s to veselo novico, le daj. Pa lepo in zdravo nosečnost tudi tokrat, ti želim.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako biti tih
4.9.2006 12:50:48   
mtina
user posted image   user posted image    user posted image    user posted image

Midva sva staršem povedala takoj, ko je test pokazala nosečnost.

Ostali so pa tako sami kaj kmalu pogruntali, ker mi je bilo slabo in nisva hodila v zakajene prostore.

Ti kar povej!

LP

_____________________________

Sonce!!!

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako biti tih
6.9.2006 7:51:08   
buča
ja.....tkole..ko je test pokazal user posted image ,je takoj izvedela moja punčka,ki se je čofala,jaz pa sem zraven nje opravljala test...sem se zadrla:Pikaaaaa,bratca boš dobilaaa,al pa sestricooooooooo...potem me je Pika ene 10 krat objela,naglas sva se smejali..mogoče sosed tud že ve,če je slučajno taktat paradajze pobiraluser posted image ....mojmu sem itak takoj povedala....zvečer pa še sestri in mamici....soseda mi je že pred testom rekla,da se ji zdim nekam nosečauser posted image (take so včasih žgal,aneuser posted image ),čeprav ji še nisem povedala...sedaj vedo:moji in njegovi starši,sestra in njen fant,kolegica in 2 sodelavki,ki skoz tičimo skup....aja,pa šef v službi...
ZAKAJ BI TAKO LEPO NOVICO ZADRŽEVALI V SEBI????Malo manj kot 2 leti se3m čakala na user posted image ,povedala bi vseeeem,pa ne bom dovolila,da gre kaj narobe.Čist tko simpl jest o tem mislim....user posted image

(odgovor članu mtina)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?