|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Višavski terier
8.11.2006 23:23:50   
beba76
A pozna katera koga, ki jih prodaja?


< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 11.11.2006 11:26:12 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: VIŠAVSKI TERIER
8.11.2006 23:41:43   
Shania
Izvoli:

http://www.mojpes.net/modules/vzreja/article.php?storyid=54

http://westinshow.com/

http://www2.arnes.si/%7Ebkrems/index.htm

http://www.mojpes.net/modules/legla/article.php?storyid=168

Lahko se obrneš po informacije tudi na KZS.

LP,
Shania

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: VIŠAVSKI TERIER
9.11.2006 10:45:31   
Aja32
Obrni se na Slovenski klub za terierje, tam ti bodo sigurno svetovali oz. povedali vzreditelje:
telefon: 01 361 11 29 

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: VIŠAVSKI TERIER
9.11.2006 11:30:06   
beba76
Hvala vama!!user posted image

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: VIŠAVSKI TERIER
10.11.2006 16:21:26   
Anonimen
ti psi so zakonuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . poglej si našga scrklankota v albumuuser posted image

(odgovor članu beba76)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: VIŠAVSKI TERIER
25.11.2006 13:29:50   
Zajfa
Meni pa ta pasma ni vsec, ker so popadljivi do drugih psov. Iz izkusenj, ki jih imam z njimi ga odsvetujem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: VIŠAVSKI TERIER
26.11.2006 12:06:25   
Anonimen
To pa ni res, naš ni še nobenga napadel, na nobenga zarenčal, je do vseh psov zelo prijazen in igriv. Pa ni edini, ki je tak, ima kolega isto višavca in je isto tok priden. Pa sta oba samca. Pa še bivša soseda je imela psičko in psa,oba višavca, pa sta tudi bila zelo pridna in nič popadljiva. Smo se vedno lepo skupaj sprehajali in tudi do drugih psov so vsi bili prijazni in ubogljivi. Pa naš ni bil v nobeni šoli, da bi ga olike naučili. Zato mislim, ad je odveč reči, ad so popadljivi in se jih odsvetuje, ker je tolk cortkan pes, ap tolk se rad crkla in boža, nama je v pravo veselje, tako v stanovanju kot zunaj. res da je na trenutke trmast, ampak to še ne pomeni kaj slabega. Rabi pa veliko pozornosti.

(odgovor članu Zajfa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: VIŠAVSKI TERIER
26.11.2006 21:09:05   
Shania
IZVIRNO SPOROČILO: Zajfa

Meni pa ta pasma ni vsec, ker so popadljivi do drugih psov. Iz izkusenj, ki jih imam z njimi ga odsvetujem.


Ma daj ne klobasaj.

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Zajfa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: VIŠAVSKI TERIER
7.6.2008 22:27:32   
Arwenko
Vidim, da je tema sicer ze precej zastarela, pa sem danes slucajno naletela nanjo. To kar se govori o visavcih je posledica tega, da je 80% visavcev na slovenskih cestah mesancev ali tako imenovanih čistokrvnih brez rodovnika, neznanega porekla, parjenih vsepoprek, kupce pa "šopajo" z izjavami kako rodovnik ni pomemben. Pol se pa jaz sprašujem zakaj so naši štirje popolnoma prijazni, neagresivni, neproblematični, učljivi, in popolnoma brez zdravstvenih tezav kakršnekoli vrste? Hja, mogoče pa zato ker so rodovniški, z dobre vzreje, ker pri parjenju pazimo na vse parametre, ne samo vizualne, ampak tudi karakterne, pse vozimo na popolnoma nepotrebne preventivne preglede, da ne bi prenašali kakšnih bolezni napre, ja pa še vzgajamo jih in se z njimi ukvarjamo. A je res pol rodovnik samo papir?

Se opravičujem vsem, ki jih to ne zadeva, ampak včasih mi malo prekipi ob takšnih in drugačnih čudnih izjavah na forumih. 

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 27.7.2008 14:54:51 >

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: VIŠAVSKI TERIER
8.6.2008 1:04:48   
* Mateja *
Mi ga imamo, pa je na momente ko je en bebo. Sploh ne uboga, ko zavoha kakšno samičko jo tako hitro pobeka, da ga ne dobim več. Drgač je pa lušen kuža, ful se rad carta, pa igra, boža, noče biti sam doma, povsod gre rad zraven, je pa ljubosumen na sina. Tako da moram oba hkrati prijet v naročje.  Zna biti pa tudi lump in agresiven. Velikokrta laja in renči, še posebej če sliši zvone, telefon,... Zdej celo spi v košari, ker čene pride kar lepo na posteljo ponoči, še posebej, če je moj soprog v tujini, da ga ni, takrat spi pri meni. če je pa mož doma, spi pred sobo, se igra gospodarja.


(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?