|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moji sivi lasje?
24.11.2006 10:04:34   
Naja31
Jaz sem tudi že kar zgodaj začela siviti in zdaj jih imam že toliko, da se redno barvam. Meni to ni všeč in me zelo moti. Imam črne lase, vsak sivi las se takoj opazi. Še posebej kadar nosim čop.  Sivi lasje mi niso všeč. Ker te navidez postarajo še bolj kot si dejansko star.
Barvam se enkrat na 2 meseca. Bi se morala pogosteje, ampak mi časovno ne znese.
Ne obremenjujem se s tem da imajo nekateri kaj proti barvanju. To je njihov problem. Jaz se pač barvam in meni je tako prav.


(odgovor članu VERONICA)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Moji sivi lasje?
24.11.2006 10:52:54   
Laubica
Na žalost ne obstaja nič takega kar bi tvojemu lasu povrnilo pigment,da se pa ne boš rabla tako pogosto barvat pa bi bilo res dobro it v salon da te frizerke vidimo in ti lažje svetujemo ,je pa res da je svetlejša barva boljša in pa prameni,če se boš doma na 3 tedne barvala ,bo čez čas las zelooo zmantran in bodo ti začeli odpadat .Idi v salon pa boš dobila rešitev

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Moji sivi lasje?
24.11.2006 20:32:09   
Anonimen
No tega sem se najbolj bala da mi bo katera napisala da barvanje na 3-tedne zelo škoduje lasem in lasiščuuser posted image
V salonu sem bila in ker imam občutljivo lasišče se lahko barvam le z eno barvo (ne bom delala reklame) ki nima toliko peroksida in temu podobnih škodljivih snovi. Zato je moja frizrerka rekla da bolje da pustim kar to barvo (črno) in ne dajem gor drugih preparatov (svetlejše pramene) zaenkrat. Če pa želim še vedno biti črna si moram na žalost barvati narastek na tri tedne. Ne barvam celotnih las le tisti minimalni narastek ki se vidi. Občasno ko barva zbledi pa celotno glavo in vse lase.  Ker  vidim da imaš malo več pojma jaca bi mi mogoče znala povedati ali svetovati kaj naj naredim da čim manj škodujem lasem??? Je to v tej moji situaciji ko ne prenesem nobene drugačne barve verjetno še najbolje????

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Moji sivi lasje?
27.11.2006 22:50:54   
Vesna
jaz sem  začela sivet pri 18 in sedaj jih je samo več in več sivih las,hvala bogu obstajajo barve,pa je stvar rešenauser posted image

_____________________________

8.8.2006 sem dobila največji zaklad na svetu,prečudovitega sinčka Vala.

(odgovor članu VERONICA)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?