|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KNJIGA!!! oz. darilo novopečenemu očku
10.9.2004 2:47:26   
Annny
Hello,

je katera mogoče kupila knjigo Očkov kotiček (za svojega dragega) IN kakšna se vam je zdela?? Namreč- iščem eno darilo za fanta, bodočega očka moje pikice...pa bi mogoče vzela tudi to knjigo, ko sem že ravno tamle na levi strani videla Infantinovo reklamo(-:

Aja, pa še to: jaz sem bolj 'mahnjena' na knjige..mi lahko svetujete kake dobre knjige o otrocih??
Trenutno imam doma:
-Nosečnost- vpr. in odgovori
-Nega matere in otroka
-Dojenček- kaj lahko pričakujemo prvo leto
-Kako najhitreje uničiti svojega otroka

Sem že vse prebrala..zdaj bi pa rada nadaljevala s kako literaturo o vzgoji, otroški psihologiji ali kaj takega...izbira je itak ogromna- mi katera lahko priporoči kakšno resnično dobro knjigo?

Hvala že vnaprej(-:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   KNJIGA!!! oz. darilo novopečenemu očku
10.9.2004 8:35:58   
Venera
Jaz sem kupila našemu očku - OČKOV KOTIČEK!
Ful luškana knjiga. Zanjo pa sem izvedela od ene od deklet tukaj na forumu! Oba sva se nasmejala!:)-:)-:)-:)-

Za ostale knjige pa ti žal ne morem pomagat, ker imam sama doma tudi te, ki si jih napisala in nobenih drugih!

lp
Venera

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   KNJIGA!!! oz. darilo novopečenemu očku
10.9.2004 11:36:40   
Anonimen
Tudi Žiga iz RR je 'navdušen' nad očkovim kotičkom:)

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   KNJIGA!!! oz. darilo novopečenemu očku
10.9.2004 11:47:50   
Pandi
OTROK OD ROJSTVA DO ŠOLE (PENELOPE LEICH:zmeden: )

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   KNJIGA!!! oz. darilo novopečenemu očku
10.9.2004 15:44:23   
Anonimen
Očkov kotiček - super knjiga. Sem se naglas krohotala zraven.

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   KNJIGA!!! oz. darilo novopečenemu očku
10.9.2004 20:28:18   
Annny
Najlepša hvala(((-:

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   KNJIGA!!! oz. darilo novopečenemu očku
10.9.2004 23:31:35   
Anonimen
Očkov kotiček je res zakon!!! Moj je bil navdušen, zvečer, ko je bral, se je tako smejal, da je zbudil mene in še otroka... Sem mu kmalu vrnila milo za drago! RES KUPI, NE BO TI ŽAL!!!

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   KNJIGA!!! oz. darilo novopečenemu očku
10.9.2004 23:57:26   
niki5
Jaz sem ravno danes dobila knjigo Očkov kotiček, katero sem naročila. Od Šinigoja sem pa že v prvi nosečnosti brala članke, ki jih objavlja v reviji Mama in mi je bil zelo všeč.

Naravno otroštvo mi je dobra knjiga, zanimiva se mi zdi pa tudi V vrtcu bo morda že prepozno.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   KNJIGA!!! oz. darilo novopečenemu očku
10.9.2004 23:59:31   
niki5
Zadnji dve sem za tvoje branje mislila 8)

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   KNJIGA!!! oz. darilo novopečenemu očku
11.9.2004 13:47:18   
Annny
Niki5, tudi jaz sem včeraj naročila Očkov kotiček!

Zdaj pa še nekaj za tiste, ki ste brale (ali pa še ne) knjigo Nega matere in otroka (E. Fenwick)! Res je, da je to že njena 5. izdaja, ampak veliko podatkov v njej je zastarelih, da ne rečem predpotopnih.
Citiram en odstavek:
NOHTI PRI DOJENČKU
' V prvih mesecih so nohti tako mehki, da je najbolje, če jih previdno POGRIZETE- če se zvija, mu jih pogrizite med spanjem'. (a se kateri to sliši čudno??

Med drugim piše tudi to, da se otroka v avtu lahko prevaža kar v košari, pa podatki o steriliziranju stekleničk so izpred 20 let..

No, sicer je knjiga luštna, ampak treba je biti pozoren na spremembe- če jo bo katera kupovala.

pa-pa

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   KNJIGA!!! oz. darilo novopečenemu očku
11.9.2004 14:07:04   
niki5
Jsz imam tudi knjigo Nega matere in otroka, že pri prvem izpred 6 let sem jo imela.

Meni je bilo najbolj hecno tiste obleke za nosečnice:ups:.. juhuhu :)

Je treba res gledati, določene stvari so zastarele. No tisto glede bolezni pa prav pride, informacije. Vsega po malem je zbrano in zato ne potrebuješ večih knjig. Če bi sedaj kupovala novo, bi pa verjetno kakšno drugo.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KNJIGA!!! oz. darilo novopečenemu očku
22.5.2009 8:11:05   
MarkoMateja
Pozdravljeni! A kdo proda ali podari knjigo Nega matere in otroka, avtorice Elizabeth Fenwick. Nikjer se je ne da več kupiti, kopija pa je slaba. Hvala

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: KNJIGA!!! oz. darilo novopečenemu očku
22.5.2009 19:48:29   
anika87
MarkoMateja, pred kratkim sem jo še videla na polici v naši lokalni knjigarni, ki prodaja za Svet knjige, si pogledala na spletu na Svet knjige?

Drugače pa moj komentar - tudi meni ni tako simpatična ta knjiga, se mi zdi kar malo zastarela res... meni je bila super (in verjetno jo bom tudi kupila, prebrala sem jo že iz knjižnice) OTROKOVO PRVO LETO založba INOBS, ne vem zdej na pamet avtorja, knjigo pa lahko prelistate na spletni knjigarni Cangura.
Knjiga je izdana leta 2007 in ima veliko slik in (vsaj meni) veliko pametnih nasvetov. V primerjavi s kakšnimi starejšimi knjigami, ki sem jih brala, sem našla kar dosti razlik - novosti, ki se mi zdijo kar pomembne pri vzgoji otroka.


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu MarkoMateja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Resnična zgodba: Prazen trebuh in zlomljen...
Od nekdaj sem sanjala, da bom mama štirim otrokom. In tudi sem. Samo na drugačen način, kot sem si kadarkoli predstavlja...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?